Přejít na výpis diskuzí

Jonas Brothers, The

HUDEBNÍ SKUPINA 9.12.2007 
2289 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A jsem zpet

    *1* *1* *1* taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak a jsem zpet *1* *1* *1* *1* *1* . Jedem picovat do Jonas Fuckers *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • Re: A jsem zpet

      jezisi ty ses táááááááák vtipnej/ná!! *9* *9* *9* *9* *9* běž se rači navážet do těch buzerantů TOKIO HOTEL a jonase nech an pokoji ty pičo zajebaná *9*
      • Re: Re: A jsem zpet

        Máš pravdu atˇ nechajů Jonásky na pokoji a du urazet nekohoo jineho ,prtože by se jim mola neco satat jsem velmi alegická na lidi co uráží Jonásky *14* ! *4*
        • Re: Re: Re: A jsem zpet

          nikdo nebude jonáskům nadavát! bež si za zkurvenýma TH! *16*
    • Re: A jsem zpet

      jonas fuckers jsou shitny..... jako Selena nebo justin bieber anebo miley
      • Re: Re: A jsem zpet

        Tvá přezdívka o Tobě skutečně moc vypovídá *15* *15* *15* *15* *15*
        • Re: Re: Re: A jsem zpet

          *1* miluji te!!!!! *14*
          • Re: Re: Re: Re: A jsem zpet

            Vis, ze ja tebe taky *15* *15* *15* Ale pšššššššt *15* *15* *15* *15* *15*
    • Re: A jsem zpet

      Sakra a já myslela, že už nejsi. Teď nějakou svini porazili v lese! To byla sestra?????????????
  • HLASUJTE!!!!!!

    hlasujte prosim tady, je to, kam amji jb zavitat pri dalsim tour

    http://tweeter.faxo.com/Jon as_Brothers_World_Tour
    • Re: HLASUJTE!!!!!!

      vymazte tam tu mezeru
  • jsem zpet

    ahoooj všichniii chyběl sem vám!!!sem zpět jinak rovnou jako na začatek JB jsou buzeranti!!!!!!!!!! *13* *13* *13* fuck them *13* *13* *13* !!!!!!!JOJOJOJOJO
    • Re: jsem zpet

      ježiš dej už pokoj...nechápu, co tě na tom tak baví...
      • Re: Re: jsem zpet

        jsem Joker ne?? a ja vzdycky kazdyho komanduju a tesim se az ta jedna vyletí to víš to jsem prostě já a snad můžu mít svůj názor ne no já přijdu příště kdyžtak musim zneškodnit batmana *15* *1* ale budu tady čekejte mě děckááá *3* *3* *3* ne dělám si prdel *5* *5* *5*
        • Re: Re: Re: jsem zpet

          Co sem lezeš? Co sem lezeš?! Hele tohle je pouze pro fanoušky kokote vymrdanej!!!! *10*
        • Re: Re: Re: jsem zpet

          Mít vlastní názor neznamená nadávat!! To tě Batman nenaučil???? *1* *1* *1* VIVA BATMAN!!!
          • Re: Re: Re: Re: jsem zpet

            my s batmanem serem na nejaký názory my řešíme bouchačky kdo má lepší ale když sem mu o vás říkal tak mi řekl že bych měl říct co si myslim a já si hold myslim tohle možná že mi to ani nebudete věřit ani já sem tomu nechtěl věřit ale on mě ještě pochválil *15*
            • Re: Re: Re: Re: Re: jsem zpet

              neboj, to bude dobrý, ju? To chce klid a nohy v teple *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
            • Re: Re: Re: Re: Re: jsem zpet

              a jinak seš normální, jo? *9*
  • kontakt

    máte na JB kontakt? Jsou na facebooku,ale nevím jak. Kevin je tam na 100%.
    • Re: kontakt

      facebook.com/jonasbrothers
      to je official všech tří
  • Kdepak bydlí

    Ahojte, nevíte jestli bydlí Jonasovi v Houstonu v Texasu???? Nebo někde jinde v Texasu???
    • Re: Kdepak bydlí

      V Texasu se narodil Nick,ale jinak nevím.
  • LOL

    Lol jak si to tady čtu tak vy byste nepoznali metal ani rock kdyby ste staly na podiu vedle frontmana nějaký metalový nebo rockový kapely *5*
  • JONAS BROTHERS

    vyměním Jonas Brothers za Green Day nebo Ewču Farnou... xD spěchá =D
    • Re: JONAS BROTHERS

      a co vyměníš? plakáty nebo co
      • Re: Re: JONAS BROTHERS

        jjj plakát mno...ae ten mám jen jeden...takže etě nějaké obrázky... =D
  • Chceš Jonas Brothers v ČR?

    Ahoj, chcete Jonas Brothers v Praze? Tak hlasujte tady: http://eventful.com/prague/demand/j onas-brothers-/D0-001-001742236-0/j oin?widget=1&viral=0 , kluci si dali tuto stránku na Facebook a podle toho asi vybereou kam pojedou. Zatím je nás tam 217, což je asi málo, takže hlasujte i vy, ať je nás co nejvíc. Prosím
    • Re: Chceš Jonas Brothers v ČR?

      NE Jonas Brothers v Česku nechceme a ještě v Praze!!!! *13*
      • Re: Re: Chceš Jonas Brothers v ČR?

        Mluv za sebe!!!!!!!!!! Já je tu chcu a moooooooooooooooooccccccccccc
        *14* *14* *14*
  • ...

    Nějak to tu vázne, nemyslíte?
  • Hlasujte

    Hlasujte na www.T-music-chart.cz pro Nicka bude tam s tou novou písničkou! Dík

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší