Přejít na výpis diskuzí

Rasmus, The

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
133 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hitparáda

    tak nám kluci v t-music chart skončili druzí.slušné. *3*
  • pokec

    ahoj lidi, pokud by někdo chtěl na pokec o The Rasmus a nejen o nich , tak písněte moje ICQ:222016701
  • pokec

    ahoj lidi, jsem Petra, je mi 16(zatím), ráda bych si s někým pokecala. Najde se někdo???
    • Re: pokec

      ahoj *4* ...no jasne *4* *4* *4* ale me je teprve 14...tak jestli tu jeste nekdy budes tak pokecame *4*
  • Našel jsem fotky z pražského koncertu

    Divoši z Finska *5* http://www.topreport.cz/clanek.php?clanek=251
  • rasmus na festivalu

    Na jakým festivalu budou The rasmus vystupovat v ČR? Dík *3*
    • Re: rasmus na festivalu

      Tak to se ještě neví na jakém konkrétně vystoupí.Lauri se jen zmínil na koncíku,že by byl rád kdyby je někdo pozval do ČR.Tak pevně ddoufá,že to někoho napadne!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • Re: Re: rasmus na festivalu

        Taky doufám ... tak je pozveme my,ne? *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Ahojky

    Ahojky lidičky jestli The Rasmus chcete podporovat i na jiných stránkách tak si je přidejte na týhle stránce:http://www.diskutnici.cz/f orum.php?id=675
    PS:jsou tam i jiný diskuze *4* *4*
  • The Rasmus

    Ahoj všem zúčastněným, kteří byli také na koncertě , původně měl být v Lucerna Music Baru, ale naštěstí pro velký zájem přesunutý na Folimanku. Bylo to skvělý, úžasný a super zážitek z vystoupení, proto také nelituji ničeho. Ráda bych je viděla zase někde v ČR. *14*
  • Hlasujte

    Ahj všichni Fanoušci THE RASMUS,hlasujte v t-music char,jsou až na 5.místě.Tak dejte klukům hlas,zasluží si to potom co předvedli na Folimance *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Koncert

    taky se přidávám, koncert byl naprosto skvěly,nelituju vubec že sem musela vstávat brzo ráno abych se tam dostala *15* Vystoupení nemělo chybu a ta holčina měla fakt štěstí a určo i hodně odvahy *1* Doufam že se potkáme v létě na tom fesťáku *3* Ať žijou The Rasmus *14* *14* *14*
    • Re: Koncert

      Nevíte někdo kdy bude další jejich koncert? *9* A jinak ten koncert byl úplně nádhernej a ta holka měla fakt štěstí.
  • Konc

    Tak souhlasííím. ten koncert byl naprosto perfektní!!! Akorát to všechno nějak moc rychle uběhlo :-(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit