Přejít na výpis diskuzí

Rasmus, The

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
133 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koncert

    Zdarec chystá se někdo na koncík? Já určitě tedááá xD se těšim. Škoda že to neni v Lucerně tam to znám ale tak ve Folimance to taky určo bude supr...The Rasmus 4ever!
  • koncert

    Ahojky, kdy maj TR koncert a kde??? ty jo jsme uplne mimo, ten poslední jsem propásla, o tenhle bych přišla nerada.. :-) a kdyby mi nekdo byl ochoden přepálit a poslat to jejich nové CD taky bych se nezlobila *1*
  • lístek na The Rasmus

    Ahoj, nabízím 1 lístek na koncert The Rasmus v Praze! Má někdo zájem?
    • Re: lístek na The Rasmus

      zalezi za kolik??
  • Moi

    20.2. 2009 -- chci tam všechny vidět--zvu vás na panáka *5* ok?
    • Re: Moi

      Tak to tě beru za slovo.
  • Funclub

    Ráda bych Vám oznámila,že jsme (dvě fanynky TR) založily blogovy funclub TR! Pokud mate zajem podilet se na nem,muzete si o tom zjistit vic primo tady: rasmusaci.blog.cz !
    Mockrat vsem dekujem:)
  • nový album

    ako sa vam pačia nové piesne a nový image skupiny ja ich žeriem ale ľutujem že som tuto stanku neobjavila už skôr *5* *5* *9*
    • Re: nový album

      tady se píše česky ne slovensky pičo *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *16*
      • Re: Re: nový album

        di do pici kundo...
  • Koncííík

    Kluci jsou bezva jen doufám,že přijedou jak se všude píše a podle nich si myslím,že fanoušky nezklamou,jen se bojím,že na koncíku budou uječené fanynky,které budou řvát I Love You,ty nemám ráda ani já ani kluci *5*
    • Re: Koncííík

      No těch tam bude až to nebude hezký *10* pokaždé,když sem byla na koncíku,tak tam byli aspo 4řady uječenejch slečínek!! *3* *10*
    • Re: Koncííík

      no tak to si pis ze budou!!o to se postara sam Lauri:)) ale pokud jde o me, ja stejne omdlim hned jak ho uvidim,takze ani jecet nestihnu..xD xD xD
  • t-music chart

    the rasmus budou příští týden v hitparádě t-music chart 7 týdnů a vzhledem k tomu, že po celou dobu se drží na nejvyšších příčkách, příští díl bude věnován právě jim. přijďte příští středu 12.11. do studia na natáčení a přineste s sebou cokoliv ze své sbírky the rasmus. setkáte se s dalšími fanoušky, čeká vás překvapení a na závěr dárek v podobě voucheru na jakýkoliv koncert. v případě zájmu pište své jméno a telefon na t-music@t-music.cz. těšíme se na vás *3*
  • Black Roses

    Ahoj všichni, koupila jsem si nové CD The Rasmus Black Roses a moc ráda se o něj podělím. Takže jestli ho chcete někdo poslat, tak mi písněte na mail a já vám ho pošlu. *4* *4* *4*
    • Re: Black Roses

      ahojky,poslaa bys mi ho prosím?moc moc moc prosím...
    • Re: Black Roses

      ahojky plosííím pošleš mi ho taky
    • Re: Black Roses

      Ahoj,poslala bys mi ho? prosiiiiiiiiiiim
  • Living in a world withou you

    Tak co si myslíte o novým klipu?
    • Re: Living in a world withou you

      Goooood *1* *1* *1* *14* *4*
    • Re: Living in a world withou you

      Jo hustý pěkná pisnička pěkny klip a pěkný text,ale stejně kluci jsou borci,kteří jsou fajn
    • Re: Living in a world withou you

      Ten klip se mi líbí, ale je takovej...takovej hodně jinej, než sme u TR zvyklí... A ta písnička má krásnej text, ale trošičku tam postrádám kytary. Kluci řikali, že chtěj změnu, každopádně sem na nový album zvědavá. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit