Přejít na výpis diskuzí

Rasmus, The

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
133 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Super koncíl

    Ahoj všichni!Tak koncert byl naprosto famózní,jsem uplně nadšená,nemnělo to chybu. *14* *14* *14* *14* *14* *14* Tý holčině jsem jen tiše záviděla a zároven jsem jí obdivovala,že to takhle zvládla.Jen doufám,že to vyjde a kluci přijedou v létě na ten festival,jak Lauri říkal.Budu se jen těšit,kluci jsou zlatíčka *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • super koncert

    ahojky...vsadim se ze urcite vetsina z vas byla na vcerejsim koncerte... podle me byl uplne super. docela sem obdivovala tu holcinu jak si tam s Laurim zazpivala ve finstine *3* ..fakt ten koncert byla jedna velka pecka... *4* *4* *4*
  • Hlasujte pls

    ahojky všichni! hlasujte pls na www.kamikak.blog.cz(lukbobo.blog.cz zrušeno) díky moc za každej hlas (The Rasmus jsou tam taky
    *3* )
  • Podporování

    Prosim dejte hlas The Rasmus na stránce www.kunce-hitposky.blog.cz dekuju vám
  • koncert

    ahoj...nevite jestli bude predkapelou Kerli nebo Airfare...vsechno se to porad meni... cekam kdy zase oznamej ze koncert bude jinde... *9*
    • Re: koncert

      Ahojky,předkapela budou Airfare a konat se to bude na Folimance,už brzy.To je mazec!!!! *3*
  • Koncert

    Lidííí...kdo se chystá ne ten koncík a nejlíp jde sám? Kámoška to dneska odřekla a je mi z toho nanic... *9*
  • Podpořte Ramus

    podpořte Rasmus v 2. kole hitparády na www.hitparady-lukbobo.blog.cz
  • t-music

    Tedka jseu v t-music char na 3 místě fakt super úspěch tak jen tak dál!!!! *3*
  • Podpořte The Rasmus

    Podpořte The rasmus v hitparádě na www.hitparady-lukbobo.blog.cz
  • TR

    cauky..nejspis tam pojedu s kamoskou,ale nwm esli sou este listky..nevite nekdo kolik jich este zbyva?..jo a nevite jaka bude predkapela *7* *4*
    • Re: TR

      nauč se psat fizle *5* *5*
    • Re: TR

      Ahoj
      Já mám 2 lístky na jejich koncert navíc =(. Protože měla jít moje ségra s kamarádkou, ale nemaj čas. Takže jestli chceš já ti je prodám za cenu, za kterou jsem to koupila 760 Kč za 1 lístek!

      To platí pro každého, prostě kdo má zajem napište na e-mail: Ilona.fousek@sezna.cz
      Kdo napíše první tak má samo přednost!!! *3*
    • Re: TR

      listky uz jsou vyprodaný
      a predkapela je Kerli, estonska zpevacka.
      • Re: Re: TR

        Tak to máš nějaké špatné informace,lístky pořád jsou k dosténí na netu.A předkapelou nebude Kerli,ale Airfare.No nic v každé případě si to užijem.Tak už brzy všichni naviděnou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit