Přejít na výpis diskuzí

Rasmus, The

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
133 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • t-music chart

    the rasmus budou příští týden v hitparádě t-music chart 7 týdnů a vzhledem k tomu, že po celou dobu se drží na nejvyšších příčkách, příští díl bude věnován právě jim. přijďte příští středu 12.11. do studia na natáčení a přineste s sebou cokoliv ze své sbírky the rasmus. setkáte se s dalšími fanoušky, čeká vás překvapení a na závěr dárek v podobě voucheru na jakýkoliv koncert. v případě zájmu pište své jméno a telefon na t-music@t-music.cz. těšíme se na vás *3*
  • Funclub

    Ráda bych Vám oznámila,že jsme (dvě fanynky TR) založily blogovy funclub TR! Pokud mate zajem podilet se na nem,muzete si o tom zjistit vic primo tady: rasmusaci.blog.cz !
    Mockrat vsem dekujem:)
  • TR

    cauky..nejspis tam pojedu s kamoskou,ale nwm esli sou este listky..nevite nekdo kolik jich este zbyva?..jo a nevite jaka bude predkapela *7* *4*
    • Re: TR

      nauč se psat fizle *5* *5*
    • Re: TR

      Ahoj
      Já mám 2 lístky na jejich koncert navíc =(. Protože měla jít moje ségra s kamarádkou, ale nemaj čas. Takže jestli chceš já ti je prodám za cenu, za kterou jsem to koupila 760 Kč za 1 lístek!

      To platí pro každého, prostě kdo má zajem napište na e-mail: Ilona.fousek@sezna.cz
      Kdo napíše první tak má samo přednost!!! *3*
    • Re: TR

      listky uz jsou vyprodaný
      a predkapela je Kerli, estonska zpevacka.
      • Re: Re: TR

        Tak to máš nějaké špatné informace,lístky pořád jsou k dosténí na netu.A předkapelou nebude Kerli,ale Airfare.No nic v každé případě si to užijem.Tak už brzy všichni naviděnou.
  • Konc

    Tak souhlasííím. ten koncert byl naprosto perfektní!!! Akorát to všechno nějak moc rychle uběhlo :-(
  • pokec

    ahoj lidi, pokud by někdo chtěl na pokec o The Rasmus a nejen o nich , tak písněte moje ICQ:222016701
  • The Rasmus

    Rasmus jsou supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer *14* *1*
    • Re: The Rasmus

      The Rasmus neni jenom suuuper ale nejlepšíííí na světě.nejvíc z novyho alba se mi líby JUSTIFY. *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1* *1* *1* *14* *14*
  • TR

    JJ souhlasím se všema!The Rasmus jsou moje nejoblíbenější skupina!!!!!dělají nejlepší hudbu co znám! *14*
  • lístek na The Rasmus

    Ahoj, nabízím 1 lístek na koncert The Rasmus v Praze! Má někdo zájem?
    • Re: lístek na The Rasmus

      zalezi za kolik??
  • Podpořte The Rasmus

    Podpořte The rasmus v hitparádě na www.hitparady-lukbobo.blog.cz
  • Super koncíl

    Ahoj všichni!Tak koncert byl naprosto famózní,jsem uplně nadšená,nemnělo to chybu. *14* *14* *14* *14* *14* *14* Tý holčině jsem jen tiše záviděla a zároven jsem jí obdivovala,že to takhle zvládla.Jen doufám,že to vyjde a kluci přijedou v létě na ten festival,jak Lauri říkal.Budu se jen těšit,kluci jsou zlatíčka *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit