Přejít na výpis diskuzí

Rasmus, The

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
133 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Našel jsem fotky z pražského koncertu

    Divoši z Finska *5* http://www.topreport.cz/clanek.php?clanek=251
  • Blbý!!!!

    *16* *16* *16*
  • Narozky

    Paulimu přeji Všechno NEJ....
  • A je to tady!

    Tak už to začlo. Držím Rasmusákům palce! Musí vyhrát nad těma šmatlákama z us5! Kluci do toho!! *5*
  • Jupí!!!!!!!!!

    Lidičky je to tam!!!! Rasmusáci vyhráli!! *1* *15* *1* *15* *1* . Super ne..? US5 sou ubožáci!! *1*
    • Re: Jupí!!!!!!!!!

      No to je paráda,já jsem to věděla že TR vyhrajou,vždyt jsou nejlepší *14* a US5 jim nemůže konkurovat,jsou to trapáčci *1* *1* *1*
      A těm dvoum Pipinám co mě titulovaly č..... vzkazuju,že nejsem č.... ale když už tak p..... jsem totiž ženského pohlaví a mohla bych být vaše máma,takže klídek slečny *13* To vás rodiče nenaučili že sprostě se nemluví!!!!!! *8*
      • Re: Re: Jupí!!!!!!!!!

        Tak ty jsi jim to tedy dala.Dětičkám.Ale dost hádek.Jsem taky nesmírně šťastná,že to ti naši miláčci vyhráli.jsou jedinečný. *14*
  • laurik

    laurik je moje nejoblíbenější vrána *1* *14* *14* *3* hned bych ho brala *14*
  • jo

    the rasmus sou good
  • nové album

    Tak už jste to asi slyšeli, ale tvorba nové desky se nám protáhla a pánové ji míní vydat až po letních prázdninách!!!! *10* *10* *10* *16* *16* *16* *8* *8* *8*
    • Re: nové album

      No spíše až po prázdninách...prej někdy v září
    • Re: nové album

      Jak si to představujou sakra *9* *10* *10* *13* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • JE TU NĚJAKÁ DOBRÁ DUŠE

    jeden dobrák mi ukradl originál the rasmus. jeden dobrák mi vypálil poslední tři. má jich někdo více? za nějakou kačku mi je někdo vypálí nebo prodá? prosím, prosím, jsou to moje antidepresiva *14* *7* *3*
  • Living in a world withou you

    Tak co si myslíte o novým klipu?
    • Re: Living in a world withou you

      Goooood *1* *1* *1* *14* *4*
    • Re: Living in a world withou you

      Jo hustý pěkná pisnička pěkny klip a pěkný text,ale stejně kluci jsou borci,kteří jsou fajn
    • Re: Living in a world withou you

      Ten klip se mi líbí, ale je takovej...takovej hodně jinej, než sme u TR zvyklí... A ta písnička má krásnej text, ale trošičku tam postrádám kytary. Kluci řikali, že chtěj změnu, každopádně sem na nový album zvědavá. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit