Přejít na výpis diskuzí

A zase jedna Popelka

FILM 11.8.2008 
92 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj ten film se mi opravdu mooooc líbil fakt je strašně hezkej i když to je už čtvrtý film, který znám a má něco společného s popelkou. Už znám : Moderní popelka byla jednou jedna píseň, moderní popelka, klasická popelka a tenhle film. I když znám už čtyři skoro stejné filmy, tak se mi všechny opravdu líbí, sice ve všech těch filmech jsou na plese tam se potkají, nebo slyší její píseň a ten kluk ji vždy najde. Vždy je hlavní hrdinka nevlastní dcera nějaké ženské a ta má dvě dcery, které jsou nevlastní sestry té hlavní hrdinky a vždy jsou její rodiče mrtvý. I když jsou ty filmy skoro úplně stejné mě se prostě líbí i když jsou úplně stejné tak mi přijde že je na nich přesto něco jiného je to můj názor někdo si třeba může myslet že jsou všechny tyhle filmy úplně stejné a že je nejlepší ta klasická popelka ale mě se všechny tyhle filmy o popelce které znám prostě líbí i když jsou stejné a je mi jedno co si ostatní myslí protože se my ty filmy prostě líbí *4* *3* *14* *1* *2* *15*
  • Ahoj ten film je fakt strašně hezký a jestli ho nikdo nemůžete sehnat tak si ho stáhněte na ulož to. Je to tam zadarmo a v češtině. *3* *2* *4* *15*
  • ano je to bezva a ještě tomu když je tam selena gomez tak je to ůppplněěě !!!!! bezva *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* !!!
  • *14* *14* *14* *3* *3* *14* *5* *2*
  • Je to dobrý film ,ale nemohou ho nikde sehnat.
  • cau no urcite tam nehraje Demi Lovato, ale kdyz tam trebas hraje Selena tak tam nemusi hrat Demi jo jen pro poradek nechci te nejak urazit a co jinak libi se ti tem film?????? *3* *14* *4*
  • kristynpost
    nehraje tam demi odepište
    *9*
  • caute nevite kde se na to da divat cesky? diky za odpoved
    • Si to stahni s ceskym dabingem :D
  • kacka.bobes
    Je to uplně super film ty jo :-D Jenom mi trochu vadí ten Selenin dabing.. Ten hlas se k ní vůbec nehodí.. Ale jinak prostě krásný, užasný, suprový a uchvatný :-D
    • prosimte kde ses na to koukla? ja to nikde nemuzu najit! *13*
  • milujém selenu !!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit