Přejít na výpis diskuzí

A zase jedna Popelka

FILM 11.8.2008 
92 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nwte ?

    Nevite kdy to zase budou davat na HBO..?...nebo třebas na nově...či primě ?..;) *4*
  • lili-emily

    www.peg-gy.blog.cz

    http://peg-gy.blog.cz/1103/a-zase-j edna-popelka-official-trailer tady najdete něco o tom filmu :)
  • Stareeeeeeeeeej!!!

    Ten Andrew Seeley je hrozně starej!!! Je mu 28, o deset let starší než Selena. To je teda docela hnusný... Zajímalo by mě, proč tam nevybrali někoho mladšího, když jí bylo 16 a jemu 26... A navíc se tam líbali... Kdybych to měla s někým tak starým hrát, tak by mi to bylo hrozně blbý!!!!! ... *9*
    • Re: Stareeeeeeeeeej!!!

      Noa ?...ale je nádhernej !...<3
  • Fascinující

    Čauky stahla jsem si tento film na Pc a je moc super jsem z nej uplně vedle moc bych si přela aby bylo pokračování nebo nějáký podobný film se Selenou Gomez. *14*
  • good

    Som čakal že to bude daaky romantycky nudny film . Ale nahodou som kukol na HBO na 5 min lebo som musel prec snazil som sa ho najist a necakal som ze to bude ten film lebo HBO bi ho dalo skor a to je rok 2008 a nudil som sa skusil to zapnut ze to bude mozno on (ked selena mala ten film a kazdy som videl( pozeram a uplna boomba najjjjjj film na svete vkuse ho pozeram aj teraz idem keby tam nehrala selena s odstatnymi hercami tak je to nuda mozno ale to bbolo pecka naj fil este raz pecka good film goog *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • dalsi dil

    myslite ze natocej druhej dil?....to by bylo supr
  • breaky.satoko

    nej nej nej

    Mno.. to je úúpa uper film... a doma jede mi v průměru 2x denně... =)=)
    ale podle pravdy, jede jen kvůli Marcusovi (Funk) *14* *14* ale jinak super fiiilm..=)=)
  • a zase jedna popelka je lepšíí

    a zase jednaa popelkaa je upe superr fiilm
  • martinkat

    mmmm..

    moderní popelka 2 je teda jako lepsi nez moderni popelka 1 akorat mi to prislo az moooc zkopirovany a jinak ten film je na kinotip.cz nemusite nic ztahovat je to online *1* jinak selena je ůpe supéér je nejlepsi !! a Andrew moooc klásnej *14* *14*
  • na uloz.to už je A zase jedna Popelka v češtině !!!!!!!
    • Re: už

      To by jeden neřek...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit