Přejít na výpis diskuzí

A zase jedna Popelka

FILM 11.8.2008 
92 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ladymimi

    sel

    je to ten nej filmik, videla sem ho snad 100 krat a selena je tam proste nejlepsi. ja sem jeji velka fanynka *14*
    • Re: sel

      prosim gdeseba shlednout nado stahnou
    • Re: sel

      Ahoj, tys to videla? MOhla bys mi poslat na mail: terkablechova@email.cz, kdes to nasla? DIky
    • Re: sel

      ahoj pls neposlala bys mi ho emailem pls pls já mám selenu ráda a nikde ten film nemůžu najít pls pls můj email je Koky589@seznam.cz pls pošli a napiš díkes
      • tecko

        Re: Re: sel

        je to na youtube
    • pavlusqa

      Re: sel

      to já taky ae když si taka její velká fanynka tak bys to mohla napsat treba k ní do diskuze pač ty uražky které na ni pricházejí tech je hodne *9*
  • saminka09

    NEJ!!

    Uzasnej filmik a Sel je tam upa skvela...!!! Vazne UZASNEJ FILM!!!! *14*
  • martinashalova

    Neee

    To snad ne. Oni dali jako hlavni roli Selenu Gomez. Proc ne Hilary?? To bez Hilary nebude ono
    • Re: Neee

      Protože Hilary je kráva...
    • pavlusqa

      Re: Neee

      Duvod je asi ten že to není pokračování Moderní Popelky 1 ae je to další podobny dil ale víc hudební tak tam snad mohli dát jiny role nemyslíš?
      • Re: Re: Neee

        Je to kravina. Souhlasim. Selena je desna a vubec se tam nehodi. Je stejne hrozna jako Miley
        • tecko

          Re: Re: Re: Neee

          tak se na to nekoukej a neurazej je protoze jsou uzasny jedinej kdo je tu desnej jsi ty tak se klidni ty trapaku vypatlanej
        • Re: Re: Re: Neee

          ani jedna neni strasna ale to ty kam sto dotahla hmm...???miley je bozi a selena je taky mocinky skvela
        • pavlusqa

          Re: Re: Re: Neee

          ja stebou akorat souhlasím s tím že je desna Miley *1*
          • pavlusqa

            Re: Re: Re: Re: Neee

            a ješte neco ty si ten film videla?
            • Re: Re: Re: Re: Re: Neee

              Když se vám to pičam nelibi tak se na to nedívejte a ještě něco až dokážete si zahrat v ňákem filmu hlavní roli tak teprve mluvte!!!!! *13* Teď jenom šoupejte nohama!!!!!PáPá vy krávy blbé!!!!! *4*
  • pavlusqa

    Moderní popelka ke stažení česky

    Ahoj u mě na blogu je kompletní návod na stažení Moderní popelky 2 i s českymi titulkami:-)

    selenagomezweb.blog .cz

    *4*
    • vanes

      Re: Moderní popelka ke stažení česky

      tohle mocky supr filmiiiik koukam se na to furt dokola xD je upe SKVěLEJ!!!!!

      mužete se kouknout ke me na blog www.lenalek.blog.cz
  • pavlusqa

    Moderní popelka ke stažení česky

    Ahoj u mě na blogu je kompletní návod na stažení Moderní popelky 2 i s českymi titulkami:-)

    selenagomezweb.blog .cz

    *4*
  • kokolka100

    hjg

    kde se to da stahnout prosim odepiste co nejdriv :D
  • zdenkas

    ??

    škoda že to není v češtině....skoro nic jsem z toho neměla.. *1*
    • pavlusqa

      Re: ??

      ae aspon jsou k tomu titulky *3*
      • Re: Re: ??

        sehnal nekdo k tomu filmu titulky??
      • escarlate

        Re: Re: ??

        Já to mám stáhnutý, ale nemůžu stáhnout titulky *9* A když už je mám, tak netušim, jak je do toho filmu dostat... *9* Ale jinak supéééro film, nejsem lama tak titulky zas tak extra nepotřebuju *1* (Nic proti těm co je potřebujou... Né všichni se učí anglicky...) *1* *14* *14*
        • Re: Re: Re: ??

          Titulky k filmu přidáš, když je dáš do složky s tím filmem a pojmenuješ je úplně stejně, jako ten film. *4*
      • Re: Re: ??

        a kde jsi to pls viděla já bych to taky ráda viděla aspons titulkama *4*
        • pavlusqa

          Re: Re: Re: ??

          no ja to videla v o2 televizi ale myslím zhe se dají na netu sehnat k tomu titulky *4*
  • vashley

    Glamorous

    To je super film!!!Podívala jsem se na to na megavideu a je to krásné *14* DOPORUČUJI *4*
  • Link na film on-line

    http://www.megavideo.com/?v=A5U7GM8 4
  • kistynkaa

    ODKAZ

    nemáte někdo link na online film??? *14*
    • Re: ODKAZ

      http://www.craxtv.com/2008/09/watch -another-cinderella-story-movie-onl ine-100-free/

      *14* v aJine alE nEwA nE?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit