Přejít na výpis diskuzí

Avatar

FILM 30.1.2009 
217 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jenn

    Pandora

    Tan na Pandoru bych asi na dovolenou fakt neletěl,
    jinak Avatar je super!!
    skvělé vizuální efekty no prostě bašta. *4*
  • 3D fakt úúúža

    Dneska jsem byla s kámojdou na 3D, mrtěěě!! Není to nej film co jsem viděla ale je to super *3*
  • mischicka

    best movie

    ahojky Avatar je fakt nejlepší film ze všech :) :** a ta písnička od Leony Lewis je taky dobrá *3* *3* nevíte kdy Avatar bude na DVD??
    • Re: best movie

      Nesouhlasím, ta písnička se mi ani kapec nelíví...nee
    • mileycyruska

      Re: best movie

      už je *9* *3* *1* *4*
  • rakopavouk

    Celou dobu jsem čekal na rakopavouka a ono nic. Když už něco kradu, tak aspoň kompletně.
    • vasok

      Re: rakopavouk

      co to meleš? *7*
  • veny9

    Avatar =)

    Je to super film,krásnej,a i když trošku dlouhej,tak mě vůbec nepřestal bavit =) Nevíte někdo jestli náhodou nemá být 2???
    • alficka

      Re: Avatar =)

      Jo prej bude ale netuší se o čem bude...A slyšela jsem i o 3 i 4 dokonce *1*
  • avatar=nej film

    Avatar je nej,nej,nej filmik na svete i Pandore!!!!!!!Byla jsem na nem 6x a nikdy jsem se nenudila i kdyz o znam na zpamet!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* Vsem film Avatar doporucuji!!!!!
    P.S.juknete na muj blog pro fanousky filmu avatar:neyterin.blog.cz *3*
  • avatar=nej film

    Avatar je nej,nej,nej filmik na svete i Pandore!!!!!!!Byla jsem na nem 6x a nikdy jsem se nenudila i kdyz o znam na zpamet!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* Vsem film Avatar doporucuji!!!!!
    P.S.juknete na muj blog pro fanousky filmu avatar:neyterin.blog.cz
  • vrtulka

    Avatar

    Avatar je pro mě jeden z nejlepších filmů poslední doby. Viděla jsem ho v kině už 3x *15* Jednou v normálním kině, pak také v normální kině ale 3D a nemohla jsem na to nejít do IMAXU že? *1* prostě úžasný, úžasný, úžasný *3*
  • yuris.sun

    Best Avatar

    Je to fakt peckovej film.Jeden z mála filmů,který se v poslední a dlouhé době fakt poved. *3* *3*
  • sooner.or.later

    ...

    Nic hezčího sem snad neviděla!Fakt sem to hltala od začátku až do konce.Nádhera a ten soundtrack...pecka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit