Přejít na výpis diskuzí

Avatar

FILM 30.1.2009 
217 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sweet.anne

    Avatar

    Dnes jdu na to do kina. Moc se těším. *4*
    • Re: Avatar

      Dneska jsem taky byla *1* super to byla *1* hlavně 3D
    • Re: Avatar

      Jj..Doufám, že se ti to bude líbit.. *4*
  • Ahoj

    Ctěli by jste být taky nějakým Navi a žít tam??A kdo se vám z postav nejvíc líbil?? *7* *7*
    • Re: Ahoj

      nikto je to STUPID film
  • super

    N to že se ten film natáčel 15 let je kouzelnej nic víc nedá dotak,,krásnýý a stmívání ať jde do pr.... *14* *14* *4* *4*
    • antidicaprio

      Re: super

      dobrej film ale na stmívání to rozhodně nemá,třeba že jetam efektů hromada ,přesto má stmívání hlupší myšlenku oba filmi sou super ale stmívání je lepší,jen můj názor,nemusíte mě hned odsuzovat *3*
    • Re: super

      neříkejte že máte v pořádku zrak! to je fakt taký sprostý film animovaná pohádka pro děti s kapičkou romantiky a bitek,plný efektŮ,ty kdy by tam nebyli byl by to film na H.Jenže vy to nevidíte.zrejmě nemáte vlastní vkus a jen se prispusobujete ostatním a kdový jestli nemá nikdo z vás jiní oblíbený film *16* *8* *9* *9* *5*
      • Re: Re: super

        ty ses teda pekna no radsi se nebudu vyjadrovat.Je to nahodou upa supac film jasny a muj nazor je ze ten tvuj je pekne trapnej *16*
  • avril007

    je to kravina

    Je to největší kravina kterou jsem kdy viděla!Byla jsem na tom se třídou a....zklamalo mě to!A taky to bylo drahý jak prase!Jako grafika ÚŽASNÁ!!!Ale ten DĚJ?!?!Hrůza! *16* *8* *5* *13* *9*
    • sooner.or.later

      Re: je to kravina

      drž hubu krávo a bež se radši koukat na hsm děcko *9*
    • vasok

      Re: je to kravina

      píše někdo kdo fandí muzikálu ze střední 3 *13* *13* *13* *13* *13* *13*
      • antidicaprio

        Re: Re: je to kravina

        lol *1* *1* *1* nechci bejt hnusná ale hsm ,neznám nic stupidnějšího ...no možná tak bořek stavitel *1* ten je o kapku stupidnější
        • Re: Re: Re: je to kravina

          ty píčo drž hubu bořek stavitel je pro mimina jako si tz píčo zkurvená
          *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5*
  • gabrilel

    Avatar

    Avatar je super viděl sem fim je skvělí.
  • hahaha

    avatar má jen 9 nominácíí na oscara!a to ich titanic má 11.tak co je teď lepší§
    • Re: hahaha

      nezáleží přece na tom, kolik má který film nominací na Oskara, ale jak po něm lidi šílí, no a já si myslím, že budou víc šílet po Avatarovi. Já aspoň určitě. AVATAR je prostě NÁDHERA !!!!! *14*
      • Re: Re: hahaha

        jo počkej na titanic 3D oni ty zisky budou přičtévat a pak bude znovu na prvním míste.(tak sem to četla...)
        • Re: Re: Re: hahaha

          pak si na avatarmanii málokdo spomene,protože mánie dlho netrvaji
      • Re: Re: hahaha

        Já jsem ráda, že tam vůbec je - nechtěli to, protože to prý není "klasické drama"... dobře že tak... držím palce
  • klerys

    Avatar

    Já jsem viděla zatím jenom začátek filmu, ten mě ale vůbec nezaujal, takže jsem to vypla. Přišlo mi to jako pohádka pro děcka. Ale teď když si čtu ty pozitivní komentáře, tak se na to mám chuť dodívat. Takže až to zhlédnu celé napíšu taky svůj názor.
  • AVATAR

    BLBOST!!POHADKA PRO DETI!! *5*
    • Re: AVATAR

      Jo, LOLINKO? děti by se měly dívat na to...citace "jací lidi jsou"? a nehrabe ti náhodou? *16* *5*
    • Re: AVATAR

      trhni si.... *1*
  • magdik.24

    Avatar

    Podle mě je to skvělý film a jeho režisér má neuvěřitelnou fantazii.Je to můj nejoblíbenější film.A vůbec je to krásně udělaný. *14* *15* *14*
    • ashleyamiley

      Re: Avatar

      jj nádherný mocccccc *14* *14* *14*
  • dotaz

    Je ten film vhodný pro osmileté dítě?
    • vasok

      Re: dotaz

      to kvůli takovým, jako vy lidé nechodí do kina...chodí aby poslouchaly film a ne osmileté fracky *16* *16* *16* *16*
    • rain

      Re: dotaz

      pokud chcete aby vaše dítě vidělo jaký dokážou být lidi svině...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší