Přejít na výpis diskuzí

Avatar

FILM 30.1.2009 
217 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luxus

    Tohle je úplně luxusní film! Poukazuje na to,že lidi už jdou jenom po penězích,ikdyž musej zabíjet! LuXuSnÍ FilMeCzEcK§ *3* *4*
  • rain

    Bomba

    z tohodle filmu sem naprosto unešená luxusní filmík je vidět jak pan Cameron poukazuje na lidskou chtivost po penězích i přes utrpení druhých smutný scény sem samozřejmně obrečela sestra se mi smála, ale sama na něm nebyla 3D AVATAR nejluxusnější film *4* mít peníze du na něj znova
  • kvetinka.aysel

    Avatar

    Avatar v 3Dje nej film...ja sem byla moooooooooc natsena akorat muj nevlastni bracha rikal ze je to SLATANINA je to idion je to best fil *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • teruliiinka

    avatar

    včera jsem na tom byla v kině... vážně naprosto SKVĚLEJ filmííík... a když je to ještě 3D...bomba *14* *14* *1*
  • joey.jordison

    avatar

    všichni ten film vychvalujou..a fakt je skvělej..škoda ale že jsem nebyl na 3D ale tam jít nejde protože je to pořád vyprodaný..sakra *1*
    • Re: avatar

      njn je těžký to rezervovat, mi na tom byli až o půl desátý večer a čekali sme na ty lístky 14dní. Ale vždycky půl hodiny před filmem ruší rezerve a vždyky se tam cca 20 míst uvolní, akorát to je trohu risk, jestli se tm vůbec dostaneš.
    • vasok

      Re: avatar

      slyšel jsi někdy o rezervaci? *15*
      • xx-paula-xx

        Re: Re: avatar

        Mno jo, ale on má pravdu i když si to chceš rezervovat tak mají většinou úplně vyprodáno mě to dalo velkou práci sehnat lístky na 3D jsem pořád hlídala stránky palacecinemas a pak jsem na ně naraziláá mezi prvníma *3* *3* *5*
  • alficka

    ....

    já na to chci znovu do kina a nejradšíi bych šla do 3D...ale nemám kdy mno a tady u nás to ještě není ani v normal. kině mno
  • kouzelný

    kouzelný, neskutečně nádherný film... s jistotou mohu říct, že je to ten nejkrásnější a nejpropracovanější film, který jsem kdy viděla :) Veliká poklona:)
  • Wes Studi

    Ahoj všichni, tak jsem včera absolvoval s třínedělním odstupem Avatara podruhé ( z první řady uprostřed to bylo fantastický ) a v titulcích na konci jsem si přečetl, že tam hrál Wes Studi.Můžete někdo napsat koho hrál, já to nepostřehl.
    Díky.
    • aluska33

      Re: Wes Studi

      Já myslím, že jednoho modráčka??Co ty na to?? *9* *9* *3* *3*
      • Re: Re: Wes Studi

        Nemáš-li co napsat, nepiš !
        • rain

          Re: Re: Re: Wes Studi

          hrál Eytukan myslim že to byl otec Neytiri
  • Důležitý dotaz

    Ahoj Všichni, své pocity po shlédnutí tohoto snímku asi ani nebudu rozebírat, jelikož jak chcete popsat, když Vám někdo ukáže sen, který byste si chtěli v životě splnit a zjistíte, že se tak nikdy nemůže stát? pak Váš další život ztrácí smysl. Je hezké vykládat,jak je film super, ale máte někdo nějakou informaci o možném existujícím modulu nebo aplikaci, která by pomohla na základě fotokgrafie konvertovat Vaši podoboznu do AVATARA/NAVI...? KOntaktoval jsem tvůrce grafiky k tomuto filmu v USA i jeho evropského zástupce, ale obávám se, že s tímto nám nepomohou.... a myslím, že se určitě někdo z Vás dostane k produktu od nějakého nadšence, který jej vytvoří.... Díky za infor, poud byl někdo z Vás úspěšnější než já.........
    • rain

      Re: Důležitý dotaz

      nejsem si 100% jistá ale myslim že to je jako bonus AVATAR GAME
    • teruliiinka

      Re: Důležitý dotaz

      jéžiš...dit je to film...fantazie ne dokument na čt2
    • Re: Důležitý dotaz

      Twl,kdo by se se s tim takhle zabejval :D ... Mě stačí,že to bylo super,dojemný a krásný..Nikdy sem neviděla lepčí film *14* :*** .....Koukam na to pořád..Každej den a pořád se mi to líbí :)..Prostě úžasný !! *14* *4*
  • xaloe

    avatar

    super film skvele natoceny nemohl sem se vynadivat jeden z nejlepsich filmu co jsem kdy videl
    • kikiss11

      Re: avatar

      Přesně skvělý filmík!!!!!! *4* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší