Přejít na výpis diskuzí

Avatar

FILM 30.1.2009 
217 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • luuuca

    :)

    jak já ten film miluju!!! *14* *14* je opravdu úžasný *1*
  • xx-paula-xx

    Avatar

    Nemůžu si pomoct, ale v sobotu jdu znovu do kina *1* na 3D. Nejdokonalejší film to poselství, které s sebou nese...nemám slov. Moc se mi líbilo když bylo řečeno, že Svoji přírodu už zničli proč si myslíte, že by to neudělali tady. Neuvěřitelné, že za 17 dní film vydělal po celém světě. 1.02 miliard dolarů což je vpřepočtu na naše 18 miliard. *5* Wooow. *3* Už se těším zpět na tu atmosféru filmu, kterou u mě ještěžádný film nevyvolal a to jsem jich už viděla hodně. *4*
  • neznámy

    skvělej film taky se skvělym hercem
    Sam Worthington se opravdu hodí pro tyhle filmy doufam že zase nakej peckovej natočí
  • vanessavk

    úžasný film

    Tento film je úplne skvelý, poučný *4* Je to moc poučné, na stránkke čsfd jeden uživatel jednu dojímavú vec prečítajte si ju *4*
    " Jedním slovem: NEPOPSATELNÉ ! Při filmu jsem nevěděl, jestli jsem opravdu v kině nebo jestli doma spím a sním - ten nejůžasnější sen na světě. Sen, který bych chtěl, aby nebyl jen pouhým snem, ale aby to byla realita. Ach. Tak šťastný a krásně vnitřně naplněn jsem se po skončení filmu už hodně dlouho necítil ! Můj pocit byl přesně takový, s jakým pocitem se vždy probouzím z těch nejkrásnějších snů ! Tímto filmem jsme krásně vstoupili do nového desetiletí. Buďmě na Jamese Camerona pyšní ! AVATAR není jen film, je to poselství. Je to film o našem domově, o naší planetě Zemi. Matka Země už k nám dlouhá léta mluví, ale my její zprávy zaslepeně ignurejeme a tváříme se, že je nevidíme. Honíme se jen za materialismem, zaslepeni naším egem se nad druhé povyšujeme a soutěžíme o to, kdo je nejlepší, nejchytřejší, kdo je více "cool". Je mi z toho na zvracení, když vidím, co se s lidma okolo děje. Kde je proboha láska ?!? Kam se poděla ta nevinost, ta čistota, ta radost z tvoření, radost z toho, že mužu jen bouze BÝT, DÝCHAT a SMÁT se s druhými ? Každý den chodíme jen z práce do práce a myslíme si, že žijeme naplněné životy. Ach, ta nevědomost. Ano, ano, nevědomost je sladká, což pravda. Ale tohle není to pravé žití, to je jen pohé přežívání. Upěnlivě jen pozorujeme, jak si ničíme náš domov, jak si bereme naší svobodu. Proč se jen na chvíli nezastavíme ? Proč si tohle necháme líbit ? Jedno je jasné a řeklo to už mnoho proroků a vizionářu před námi: MUSÍME SE ZMĚNIT, a to hodně rychle, nebo jestli se tak nestane, proměníme naší planetu na území Temnoty, Beznaděje a velkého Zoufalství. "
    • Re: úžasný film

      Pěkně řečeno. Na Avatar by se měl podívat opravdu každý, jenže nejméně polovina lidí to stejně nikdy nepochopí, vidí za tím jen takovou pěknou pohádku.
  • lota

    Naprosto úžasný

    Strašně se mi to líbilo!! Příběh teda jednoduchej, ale příroda naprosto úžasná..měla sem v tom sále pocit, že tam sem a nechtěla sem konec..strašně moc Cameronovi děkuju za tenhle zážitek...
  • Já si myslim.....

    No já si myslim že pokud by byl druhej díl tak by byl asi nějak takhle...... Lidi by se vrátili a začalo by to znova protože 20 milionů nebo kolik za kilo toho šutru je celkem lákavá nabídka a myslim že se toho někdo jen tak nevzdá.....Každopádně vymyslet pokračování který by nemělo podobnej průběh jako jednička by bylo celkem těžký.....vemte si že by to žřejmě byla samá bitva.....jinak ten film je úplně cool strašně se mi líbil nejrdši by sem si tam zahrállll *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • Re: Já si myslim.....

      Já doufám že druhej díl nebude, a to protože je to jede z nejlepšíh filmů, jakej sem kdy viděl. James Camero nasadil laťku tak vysoko, že se mu nemůže podařit ji překonat, dvojka by byla prostě propadák. U hodně dobrejch filmů to prostě nedělá dobrotu, dokážete si sad představit pokračování Kolji, Foresta Gumpa, Vykoupení z věznice Shawshank nebo Zelené míle. Určitě by se dalo něco vymislet a natočit, ale proč? Je to nutné?
      • vasok

        Re: Re: Já si myslim.....

        Nedokážu, protože ty fylmy mají ukončený děj, ale u avatara tam je děj pořád otevřen a pokud bude vynášet, tak budou i pokračonání, ale doufám že ne.
        • Re: Re: Re: Já si myslim.....

          Ukončený děj? Každý film má ukončený děj, ale vždycky se dá něco vymislet! Kolja odletěl se svoji matkou do Německa, odkud by se mohl kdykoliv vrátit... už máš o čem točit. Red a Andy určitš nebyli poslední vězni v Sawshanku. Forest Gump měl syna, který se jmenoval úplně stejně, sice byl normální ale zase máš co točit... Děj by byl úplně jiný, jiné postavy atd. ale mohlo by si to dát nálepku přechozího, úspěšného. U Avatára je děj hodně předpokládatelný, ale nejspíš se budou sait těmto předpoklaům vyhnout.
          • rain

            Re: Re: Re: Re: Já si myslim.....

            Dyť se z něj stal nakonec Avatar co byste chtěli aby natáčeli v druhym díle? Tamty zmetky co jim to tam zničili vyhnali. Nic by se nemělo přehánět tenhle film neměl chybu skvěle propracovaný skoro 3 hodinový film
      • Re: Re: Já si myslim.....

        Neni to nutné *1*
  • :-)

    Souhlasiim...po dlouhej dobe skvelej filmik..uzasne natocenej a mrte dojemnej......proste super..:-))
  • ??

    nwm proc ae ten film me nejak nezaujal *1* no sem asi divna ae proste mi to nic nerika a jak tu holky pisete ze ste u toho i breceli tak to vubec nechapu kdy? *9* no proste nwm.... *4*
    • rain

      Re: ??

      víš existuji lidi který jsou citlivější a dokážou vžít do děje tak že to obrečí já to taky obrečela a obrečela bych ho znova
    • Re: ??

      někomu tu chybí emoce...
    • narzis

      Re: ??

      ja jsem taky brecela,ne doslova ale i tak:D preci kdyz chteli znicit pandoru no ne? vzdyt to bylo kruty jak jim vyhoreli svuj domov jen kvuli prirodnim zdrojum
      pche a ani jim to nepatri.....
      • ajulina

        Re: Re: ??

        no me to prislo ulne normalni *9* ja vim sem divna *1* *1* necitliva *1* *1*
        • narzis

          Re: Re: Re: ??

          co? to jsi tak kruta?tobe by snad nevadilo kdyby ti nekdo naprosto cizi vyhorel cely tvuj domov? *9* ts ts x/
          • ajulina.ajulina

            Re: Re: Re: Re: ??

            ne nevadilo *9* *9* *4*
  • nejkrásnější film..:)

    doufám že bude pokračování ..ale aji kdyby jo obávám se aby to zase netrvalo 5 let.. *9* ..avatar 2 už by mohl vyjít příští rok.. *3* ten film prostě miluju.. *14* *14* *14* *14* *14*
  • Best Film

    Ten film je úplně suprovej a ve 3D je to ještě lepší......
    Taky bych chtěl svýho Avatara myslim to tělo xDDDDDD *1* *1*
    • xx-paula-xx

      Re: Best Film

      Souhlasím *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit