Přejít na výpis diskuzí

Avatar

FILM 30.1.2009 
217 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravim doporucuji si nekde sehnat knihu NAVI meli by jste byt ohromeni jeste vic"jen domenka nekde jsem o tom slysel sepotat" *3*
  • kata12

    Super

    ja si myslim ze je to skvelej film *3*
    • je to boží film *14*
  • fakt dobrej film :D

    Jsme sice odkojená Pánem Prstenů ale i tak mám AVATARa moc ráda :D
  • jacicek

    prominˇte

    Já nevim mě se to nelíbí ale nic ve zlím prostě mě to unavuje prominˇte *9*
  • beast

    avatar

    jediny v cem je tenhle film vijimecny sou specialni efekty jinak dej ma uchazejici pointu ale je to tak strasne predvidatelny ze mě dvě a pul hodiny sedet v kresle nebavilo , a ze je to nejlepsi film vsech dob je blbost , nejlepsi film vsech dob je Vykoupeni z Věznice Shaw Shank ktery ziskal 7 oskaru a na druhym miste je Kmotr ktery jich ma 6 , kouknout se klidne muzete i na svetovou filmovou databazi http://www.imdb.com/chart/top mozna ste si to spletly stim ze je to nejdrazsi film světa ,,,,
    • Ale prd Vykoupení z Věznice Shawshank dostalo 7 NOMINACÍ, ne 7 OSCARŮ! Tak si to zapamatujte Kmotr 1 dostal 4 OSCARY dvojka i víc o dvojce si nic nepsal
    • Vies ak sa pustis do kritizovania veci ktoru ludia maju radi tak musis strpiet tvrdu porazku - ak ten film maju radi tak im nic nevytlcies z hlavy. Inac uplne suhlasim s tebou. *1*
    • Nesouhlas, Vykoupení z věznice Shaw Shank není nejlepší film (to neznamená, že je špatnej), ale s Kmotrem souhlasim
    • Re: avatar

      Souhlasím, že Vykoupení z věznice.. je naprostá špička. Můj názor na Avatara je ten, že jde o komerční záležitost, že od začátku to mělo prostě vydělat peníze. Efekty jsou tam opravdu výborné, působí na diváka přesně tak, jak mají, ale ději není přikládána žádná váha a to nemám rád, film bez děje nemá uměleckou úroveň..
      • Re: Re: avatar

        ALE PEOSIMTĚ NEKECEJ O NĚJAKYM UMĚNÍ, to je věc názorů a to že se nelíbí tobě neznamená, že neni dobrej...mě se avatar líbí a myslim že nešlo jen o to aby vydělal hodně peněz...šlo hlavně o to že cameron měl nějakej sen a chtěl ho uskutečnit a ja jsem spokojená... *4*
    • xniky

      Re: avatar

      jenže tady nejde jen o to kolik dostal Avatar Oscarů...ale o to..jestli se lidem líbí...a vypadá to že se jim líbí,a hodně. *4* *3* a mě se Avatar líbí..fakt dost dobře natočený... *1* *14*
      *14* *1*
  • metloscullen

    Nejj

    Je to nej film v 3D nebo v Blue-Ray kvalitě :D. *15* *15* *15* *9* *9* *1* *1* *1*
  • .luci.

    Avatar 3D

    Právě jsme dorazili s manželem z kina...Lidská fantazie nezná hranic...Jsme unešeni!!!Super film!!!Bomba zážitek!!!!!
  • barunqa111

    avatar

    nejlepsi 3 D filmik krasa ♥♥♥♥♥♥♥♥ *14*
    • luuuca

      Re: avatar

      souhlas <3 miluju tooo *14*
  • SKVĚLÁ PRÁCE

    Mám rád Jamese Camerona. Hlavně jeho filmy s Arnoldem (Terminátor, Terminátor 2: Den zúčtování, Pravdivé lži). Nejsem fanouškem Titanicu. Ale Avatar mě nadchnul. Rozhodně si zaslouží více Oscarů. Ale podle Oscarů kvalitu filmu neposuzuji. Spíše podle vlastního dojmu.
  • film avatar

    avatar je prostě nejúžasnější film ♥

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit