Přejít na výpis diskuzí

Avatar

FILM 30.1.2009 
217 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 11majkl

    Avatar

    jeden z nejlepších filmů na světě je uplně super *1*
  • avatar

    avatar.... krasnej filmik.. presne a ti co pisou ze ne...tak at jdou do pr....
  • těm co píšou jaka je to blbost

    juj ste trapni tak tu woe napište když vás to tak štve tak si načočte svůj film a potom mluvte jako
  • úžo

    Je to úplně úžasný. *1* Mám ráda skoro všechny filmy od J.Camerona, a tohle fakt nemá chybu *4*
    • Re: úžo

      jojo nejlepší film všech dob *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*uplně cool
    • dablik007

      Re: úžo

      absolutně s tebou souhlasim *3*
  • stember

    6+

    ten film mám doma a musím říct že fakt krása..=)...
  • Oscar

    avatar má 3 oscary *8*
    • rain

      Re: Oscar

      na oficiálních stránkach Michelle jich maj už 9
      • avrilka123

        good film

        nadherňoučkej film....byla jsem na něj v kině a v 3D nej nej film! *14* *4* *15*
    • alficka

      Re: Oscar

      řekla bych že to je docela málo
  • holly-miley-selena-1014

    Ty co ho uráží..

    Tak hele, já bych chtěla vidět vás jak to natočíte *10* zkrátka jim to muselo dát hroznou práci UŽASNÝÝ *4*
  • angyblackstar

    Avatar

    is very very best movie on the world *14* *4*
  • sweet.anne

    Avatar

    Je to nejlepší film na světě. Nechápu ty, co sem píšou, že je to blbost, ikdyž každý máme jiný názor. James Cameron je úžasný režisér a scénárista, film má nějaký děj narozdíl od nějakého High School Musical (omlouvám se fanouškům), grafika je taky úžasná a hlavně - má to vést lidi k zamyšlení, co je v životě vlastně správné. Jamesi Camerone - dobrá práce.
    • alficka

      Re: Avatar

      Já s tebou 100% souhlasím... Prostě fakt úžasnej film a není divu, že se stal už filmem všech dob! *4*
      • Re: Re: Avatar

        jak si dovoluješ nazvat tohle svinstvo nejlepšim filmem všech dob???myslim že si první místo NEzaslouží!!!!!
        ...ale mohli by ho dát spátky Titanicu...
        • Re: Re: Re: Avatar

          sam seš svinstvo...sám by si nenatočil/a ani béčkovej film a kecáš tady o tom jaká je to blbost...ono se všechno hezky kritizuje když se toho nezůčastníš...
        • vojojo

          Re: Re: Re: Avatar

          Ty haj píp le jak si to dovoluješ říct o tomuhle nej nej nej nej nej filmu na světě a je to taky 2 nejdražší film na světě *16*
          • Re: Re: Re: Re: Avatar

            jo to ma te recht, dyt je to upe mocinky kraaasnyy!!!!! *14*
        • Re: Re: Re: Avatar

          tak si woe natoč svůj a potom mluv jako vždyď je to upa ůža tak co sklapni otvor
        • alficka

          Re: Re: Re: Avatar

          Dovoluju, neboť už je filmem všech dob!! Věř tomu nebo ne, já si to nevymyslela a nevím, proč pořád porovnáváte Titanic s Avatarem... *13*
          • Re: Re: Re: Re: Avatar

            já to vím ale NEZASLOUŽÍ si to!!!neni taký dokonalý!!!!!!!!je to hezkej filmiček souhlasim ale ne tak úžasné dokonale skvělý jako titanic,radeji mal zustat na svém trůne on...bohužel to tak není *9* *9* *9*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Avatar

              prominte já se nechci hádat ale odkdy se stal avatar nejlepším pořád brečím a teď taky...nevim je mi to nejak strašne líto...asi bych měla vyhledat co nejdřív psychiatre...
            • alficka

              Re: Re: Re: Re: Re: Avatar

              Víš, každý má svůj názor a já to respektuju, ale většina lidí po celém světě uznává avatar jako filmem všech dob, ale taky je tu ta menšina, která má radši Titanic a nebo Avatar nemá ráda vůbec. Ale já říkám že je to vážně trochu divný porovnávat sci-fi s drama romantikou, páč někdo má radši ty sci-fi a fantasy, zatímco další skupina lidí je radši na romantiku...
            • rain

              Re: Re: Re: Re: Re: Avatar

              všechno jednou pomine vem to tak že Titanic byl hitem je to už pár let zpátky a teď je Avatar za pár let se natočí další film a Avatar bude minulostí. Nemá cenu se hadát každý má svůj názor ty si stojíš za Titanicem jiní za Avatarem já si stojim za Avatarem protože mi Titanic neuchvátil a nikomu to necpu.
    • Re: Avatar

      Avatar jsem jeste nevidela ale podle reakcí fanousku je to neobycejny film velice se na tento film tesim, *13*
  • úžasný film!!!

    úžasný film!!! To je snad nejlepší film který jsem kdy viděla fakt super film!!! Fakt ten film se jim povedl! *4* *3*
    • Re: úžasný film!!!

      to mas pravdu je to opravdu suprovy filmík *14* *14* *14* *14* opravdu se mi moc libil a du schanet naky Tapety :-* *14* *14* *14* !!!! WooooooW *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit