Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • libikkk

    Re: Re: Mp3

    Byli úžasný mě pak ještě dalších několik dní hrály pořád v hlavě
  • werma

    kdy

    ahoj lidi chci se zeptat jak spike odjel a dostal dusi v jakym dile bude zase s buffy diky moooc. *7* *1* *1*
  • Re: Re: spike

    já to vím už dlouho a co stím *14* *14* *14*
  • Re: Mp3

    jj ten se mi taky líbil, ty písničky byly fakt skvělý *4*
  • Re: díl?

    skus serialy in ale maji blbej dabing
  • díl?

    nejde mi prima cool potřebuju poradit nějakou stránku na které se mužu kouknout na další díly...prosííím
  • Mp3

    Jak nedávno dávali muzikálový díl, byl úžasný :) a některé písničky se mi fakt moc líbily.

    Na webové stránce: http://mp3.teledyski.info/ když dáte do vyhledávače Buffy the vampire slayer najdou se vám písničky v MP3 :)
  • atsbts

    Re: Re: Re: Re: Spike

    přesně nevím jak dopadne komix ale zbyde tam Spike s Angelem a bojujou dál jo a myslím že je snima párkrát illyria proti nim jdou dost hustý démoni
  • atsbts

    Re: Re: Překlad

    Na internetu jsem našla pár verzí od amaterů a klobouk dolu byla to fakt síla no ale oproti online verzi na internetu kde není překlad.No není to origoš.
  • tyret

    Re: Re: Re: Spike

    Neví, ale já jsem realista. Bojovat proti tisícům ve čtyřech mi nepřijde jako zaručený úspěch. *9*
  • Re: Re: spike

    to se nevi
  • Re: Re: Díl ?

    Dík :)
  • tyret

    Re: Překlad

    Já vim, ale musí se to rýmovat a jít do rytmu. Přeložit písničku, aby zněla rytmicky, je docela složité. *9*
  • tyret

    Re: spike

    Na YouTube.
    Mimochodem, Spike se vrátí v páté řadě Angela jako duch. Ale i zde nakonec zemře. *9*
  • tyret

    Re: Díl ?

    Once More, With Feeling. Je to sedmý díl šesté řady.
  • spike

    taaak dodívala jsemse na díl.. jak všichni zpívaj! krásnej konec! ale škoda že v posledním díle zemře :´( mi ho je strašně líto, ale Buffy mu řekne že ho miluje, a on zemře :( bych ještě chtěla aby natočili díl ja nevim třeba po 10 letech že se zase vrátí a nějak vstane zmrtvých nebo něco takovýho... , ale i Love SPIKE.. nevíte kde se dají stáhnout jeho písničky v mp3??
  • Re: Díl ?

    Promiňte, že sem to napsala dvakrát, ale tamten starší koment se mi tam neobjevil *3*
  • Díl ?

    Ahoj, nevíte někdo jak se jmenoval ten díl jak všichni zpívali ? já jsem ho totiž nestihla celý..a chtěla bych vědět jak se jmenuje :)
  • Díl ?

    Ahojky na ten včerejší muzikálový díl jsem přišla pozdě..napsal byste mi někdo prosím jak se jmenoval ?
  • tynuse.strkova

    buffy a spike

    dneska buffy konecne polibila spika uz bylo na case ja osobne jsem se nemohla dockat
    *14* *14* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit