Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • atsbts

    Překlad

    Tak a je po muzikálovým díle a..........sprzniliho nejhorší překlad za 10000000000000000000000000000000000 000let
    to už i já to umím přeložit a voni tam dávaj takový keci epizody se docela shodují ale tohle rači nic. *5*
  • nevite

    nevite jestli se spike potka nekdy s PANEM (Aureliusem) odpoved pls *4*
  • tynuse.strkova

    Re: Re: skvělý

    seriaaly.in
  • tynuse.strkova

    spike

    ahoj spike se vrati v 5 serii v angelovi jako duch
  • atsbts

    Re: Re: achjo

    Jo je sice pravda že to je pro lidi,ale Joss ty seriály píše hlavně pro fanoušky
    jo a pokud jsem fakt zamíří ten celovečerní film tak podle mě to bude zase jako Twilight velký davový šílenství tak že mi to zhnusí upíří filmy a seriály.
  • ne

    dneska asi ne :D
  • kajuska4

    Re: Re: spike

    Dnes je 6 série dneska to bude *4* *14*
  • Re: spike

    a nevis v kterem dile?
  • spike

    buffy se zamiluje do spikea v 6.sérii
    ti dva se porvou v nějakém opuštěném domě a nakonec to skončí vášnivým milováním. a ona mu pak někdy řekně že ho miluje
    já taky spikea moc zbožnuju *14*
  • tyret

    Re: po bitve

    Myslím, že je dost nepravděpodobné, aby tu bitvu přežili. Takže se Spike evidentně vrátí leda tak do pekla.
  • Re: po bitve

    to se neví
  • po bitve

    hele vrati se po ti bitve v angelovi spike zas k buffy? a nebo se to nevi pls odpoved diky predem *4* *4* *4* *4* *4* *4* *1* *3* *16* *14*
  • komix

    hele nevite kde sezenu komix buffy 8 serie? *7*
  • Re: achjo

    ale nadavanim to nespravis ten serial byl udelanej aby se na nej lidi divali a ne aby je odpuzovali a vsadil bych se ze o buffy vim vic nez ty dival jsem se na nej od mala a ted na prime cool a divam se na to i na internetu a tihle lidi nevim proc jim nadavas jen proto ze o tom nevi tolik jak ty *15* *13*
  • Re: achjo

    ja sem se na to dival taky od mala 3 serie a mas pravdu citim se jako ty
  • Buffy

    Supr je ziva *3*
  • Buffy

    Pockat dneska se stane z mrtvych Buffy.Je to tak?Predchvili pri opakovacce dilu na coolu byla ozivena. *3*
  • Re: Re: FILDASAS

    diky *3*
  • porucik-caine

    Re: mám otázku

    melo by to bejt na tomlhle ale nwmm jesi vsechny serie.pujdes na seznam.cz napises do ikony dlouhy filmy.cz a hned to prvni melo by to bejt vono *4*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Mám otázku

    Pokud to nestihneš tak rekapitulace je vždy po-pá něak okolo 13h.(díl co byl předchozí den v podvečer) *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit