Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • barunqa111

    Re: ajlfju buffi enžl

    7.dil 1.serie
  • Re: B&S

    jj souhlasim nejdriv je zlej a buffy ublizuje a zneuziva ji ale opravdu ji miluje
  • Buffy

    jsem dost zklamana a nastvana koukla jsem se na netu na vsechny dili ja jsem enzda nemela moc rada ale stejne se tam vratil ani railiho ale spajk ji mel fakt rad a jak se proni obetoval bylo to moc hezky ale proc i on se nemuze vratit i aniu (anianka) ta taky zemre dost me to ted vsechno stve potrebovala bych aby udelali jeste jednu serii ale takhle to konci *16* *10* *5*
  • Re: FILDASAS

    ahoj jo BUffy zemře myslim že na konci páté nebo šesté série ale jenom proto aby zachránila svou sestru Dawn.... jenomže je tu ještě Wilow a ta Buffy znovu vyvolá.....protože by to bylo divný je sedm serií s skončilo by to pátou nebo šestou tedka newim.. to je jasný jako facka
  • Pomozte mi...

    Prosím vás, kde na netu seženu dvd Buffy, přemožitelka upírů ke koupi? Pokud možno všechny série. Asi neumim dobře hledat, ale stále se mi nedaří... Dík za radu, spolíhám na vás ;)
  • Re: Re: Re: ajlfju buffi enžl

    Teď jak je Buffy s Railym, tak jim to spolu docela sluší, ale s Angelem to byla pohádka. Je to škoda. Angel se k ní chtěl vrátit, ale ona už nechtěla. moc bych si přála, aby s ním zase skončila. *4* *4* *3* *4*
  • angel.up

    Re: ajlafju buffienžl

    jejich laska je silna majemoc rad laska vitězi pravoulaskusempotkals buffisenžlem ajlafju buffi enžl laska vitězi majemoc rad ajlafju majemoc ra enžla zavzora idola kamarada laska vitězi mamoc rad buffienžla ajlafju laska vitězi jejich laska bila silna spojelaje ze srcem ataki sprsti *4* *4* *4* *4*
  • angel.up

    ajlafju buffienžl

    jejich laska je silna majemoc rad laska vitězi pravoulaskusempotkals buffisenžlem ajlafju buffi enžl laska vitězi majemoc rad ajlafju majemoc ra enžla zavzora idola kamarada laska vitězi mamoc rad buffienžla ajlafju laska vitězi jejich laska bila silna spojelaje ze srcem ataki sprsti *4* *4* *4*
  • janickadp

    B&S

    Já mám radši Spikea *14* *14* *14*
  • Angel ve 4.sérii je

    angel je ve 4.sérii ale jen párkrát, stane se z něj člověk a bude chtít svou moc zpátky
  • fgnm

    Jo a ani jeden se stím druhým nebude chtít rozejít, oba budou děsně smutní atd. je to prostě děsný a nemá to dobrý konec!!!
  • hdfs

    Tak co? láska že vítězí? HO*NO! Vte co se stane na konci 3serie? Rozejdou se a angela už neuvidite ani v 4., ani v 5. ani v 6 ani v7. serii!!!!! Buffy bez angela! *8* *8*
  • vfbgn

    Prosím , řekněte mi že angel bude i v 4. serii, já to nevydržím on se sní na konci 3dílu rozršel a odešel a to jako nadobro?! Vždyt to prostě nejde *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9*
  • angel.up

    Re: ajlfju buffi enžl

    ajlafju buffienžlaska vitězi majemoc ra dpravoulaskusempotklas buffisenžlem laska vitězi *4* *4* *4*
  • angel.up

    ajlfju buffi enžl

    ajlafju buffienžlaska vitězi majemoc ra dpravoulaskusempotklas buffisenžlem laska vitězi *4* *4*
  • angel.up

    ajlfju buffi enžl

    ajjlafju buffi enžlaska vitězi majemocrad AJLAFJU BUFFIENŽ PRAVOULASKUSEM POTKA SBUFFI SENŽLEM *4* *4* *4*
  • angel

    angel je buh stvorenej na zami *14* *14* *14* *14* a navic je tak slaaadkej!!!!!!!!!!!!!!!!a je tak sexi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *4* *4* *4* *4* *5* *5* *5* *5* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • fairytale12

    Angel

    Angel je fakt kus *14* *14* *14*
  • angel.up

    Re: ajlfju buffi enžl

    Angel: Bydlím blízko. Procházel jsem se.
    Buffy: Takže jsi mě nesledoval. Měla jsem pocit, že jo.
    Angel: Proč bych to dělal?
    Buffy: To mi řekni ty. Jsi záhadnej kluk, co se z nenadání objeví. Neříkám, že mi to dneska nepřišlo vhod. Ale když už se tady ukážeš, zajímalo by mě proč? (nakloní se k němu)
    Angel: Možná se mi líbíš.
    Buffy: (usměje se) Možná
  • angel.up

    ajlfju buffi enžl

    Angel: Bydlím blízko. Procházel jsem se.
    Buffy: Takže jsi mě nesledoval. Měla jsem pocit, že jo.
    Angel: Proč bych to dělal?
    Buffy: To mi řekni ty. Jsi záhadnej kluk, co se z nenadání objeví. Neříkám, že mi to dneska nepřišlo vhod. Ale když už se tady ukážeš, zajímalo by mě proč? (nakloní se k němu)
    Angel: Možná se mi líbíš.
    Buffy: (usměje se) Možná *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit