Přejít na výpis diskuzí

Eragon

FILM 4.3.2007 
85 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hra

    hrál někdo hru eragon já jí dostala tedkon k vánocum a nevím jak zabít toho jelena prosím odpovími na to někdo?
    *9*
  • omg kdo řekl že to bude naprosto stejný? nikdo !! žádný film není stejný a herci nevypadaj stejně například percy jackson anabeth je ve filmu bruneta ale v knížce blondýna ZABIJE TO NĚKOHO??????? přiznávám nečetla jsem knížku ale film je naprost užasný herci krajina a safora jsou nadherní (miluju murtága *14* *1* ) takže se uklidněte *3*
  • j

    uhu
  • SUPEEER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    je to fakt upa bozi filmecek *4* ..........a ten eragon, to je krasavec nejvetsi, ta jeho pusinka.......kraasa *14*
  • marne

    Je to marny film po všech stránkach.Prostě to režiser neudělal dobře *13*
  • =)

    Film je celkem dobrý, ale s knihou se to nedá srovnávat ... Ale Jeremy Irons jako Brom je skvělej *3*
  • ERAGON

    čau Lidi,četla jsem knižku a viděli i film.Musím říct že se to nedá srovnavat, to je pravda. Ale film si myslím že se povedl, i když tam bylo hodně vynechaného, ale tak už to prostě je! Je přece jasný že to nemůže být přesně jak v knížce, vždyť to by ten film trval celý den!!! *7*
    • Re: ERAGON

      Ok, souhlasim, že všechno se do toho filmu prostě nemůže vejít, ale přišlo mi, že ten kdo ten film stvořil tu knihu vůbec nečetl. Je tam spousta rádoby detailů, který se fakt liší. Třeba Safiřina křídla...Aryi aspoň mohli nabarvit ty vlasy na černo a když už nic jinýho, mohli si od tvůrců Pána Prstenů půjčit nějaký to špičatý ucho a nalepit jí ho, protože nevědět, že to má být elf, tak to fakt neuhodnu. Ten film mě hodně zklamal a pokud ti samí lidé natočí i dvojku, tak si snad ani nebudu kazit své představy tím, že bych na to šla do kina...
      • ejiik

        Re: Re: ERAGON

        přesně tak,naprosto souhlasím...potom co sem si přečetla Eragona a následně ho viděla ve filmu,musela sem si tu knihu přečíst znova ptz mi to úplně zkazilo představu*9*
    • Re: ERAGON

      souhlasim, už jsem se naučila rozdělovat knihu a film, nedá se to nikdy srovnat. Málokdy se film povede tak, aby se to mohlo rovnat knížce *1* Je sice fakt, že se tam hodně scén vynechalo (jo, souhlasim hlavně s tou holčičkou! *16* ) ale nemůžete očekávat, že tvůrci filmu tam dosadí úplně všechno, protože to je nemožný, mají určitý limit - jak časový tak peněžní. Myslim, že to není sranda a upřímně musím říct, že jsem filmem zklamaná nebyla. Fakt se mi líbil, zvlášť obsazení Broma! :o) Až na Aryu... nwm nějak mě zklamala svým vzhledem, ale už sem smířená *15* Ale myslim, že to mohli udělat mnohem delší, klidně bych si v kině i na sedačce poseděla dýl než jen hoďku a půl nebo jak to bylo dlouhý... *5* *8* xD
    • Re: ERAGON

      úplně souhlasím...povedl se ale nebylo tam všechno..taky jak chcete nacpat velkou knížku do filmu trvajícího 2 hodiny..to je nemožné *13*
  • Eragon 2

    Prosím vám newí někdo jestli se bude natáčet film Eragon 2?prosím o vaše všelijaké odpevědi an můj e-myial jestli kdkoli ví a má k tomu nějaké zdroje tak mi tpo prosím pošlete na e-mail děkuji mocinkrát!!!!!!!!!!!
    • Re: Eragon 2

      :D myslim ze ten ¨se tocit nebude a kdyz jo tak to bude stejne propadak jak Eragon
  • eragon

    když sem si přečetla knihu tak sem byla nadšena a těšila sem se na film...ale filmem sem byla docela sklamana...i když film nebude nikdy lepši než kniha tak od tohodle sem očekavala něco vic ale tak nemuže se všechno povest že:D *5*
  • Film

    Ahoj lidi nevíte někdo kde by se dal na netu skouknout ten film??
    Já zatim četla jen knihu a na film sem zvědavá. *5*
    • citron

      Re: Film

      Vis film ti nedoporucuju videt je to propadak opravdu srovnej knizku a film a neuverim je to strasny jinak nvm kde skouknout ale muzes stahnouz zde http://depositfiles.com/en/files/xe qqej3pb *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit