Přejít na výpis diskuzí

Eragon

FILM 4.3.2007 
85 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • katuska162

    Eldest-?

    Čusík lidičky, hele mám dotaz. Na nějakym videu na youtube sem četla, že by měl druhý díl Eargona (tedy Eldest) přijít do kin v summer2009, a jedli nejsem uplně blbá, tak to znamená v létě tohoto roku, ale nikde sem neviděla nějaký ukázky ten film, ani když sem se na to ptala v multikině v Praze tak mi řekli že o ničem takovim nevědí....tak newim, ani se mi nepodařilo ho někdy stáhnout prostě jenom ukázky, ale film ne. Může mi teda někdo říct kdy bude v kině? *7*
    • Re: Eldest-?

      Dvojka tedy "Eldest" je nafilmovaná, na trailery se můžete podívat na YouTube, ale obávám se, že kvůli nízké sledovanosti prvního dílu v kinech ho dávat nebudou - a ani nedávali (svědčí o tom i datum: do kin měl vejít - nebo vešel? - v létě 2009). Takže se asi budete muset spokojit pouze s domácím prostředí a televizí (popřípadě počítačem) :))
      • veronnyka

        Re: Re: Eldest-?

        to je fakt zfilmovaný? *8*
        • Re: Re: Re: Eldest-?

          Něco tomu nasvědčuje, něco ne. Na youTube jsou trailery, ale na netu jsem žádný info, odkazy ani onlineovku nenašla...tak nwm :/
          • Re: Re: Re: Re: Eldest-?

            Ano jsou to sice trailery ale když se na to podíváš z blížší formy zjistíš, že jsou to všechno výtažky z jiných filmů. *9*
    • motelka2

      Re: Eldest-?

      JJ tak to by mě taky docela dost zajímalo, pořád všude psali, že bude dvojka a nic prostě se po dalším dílu slehla zem, ale já jen doufám že dvojka bude...já osobně teď čtu trojku *3* tak snad zfilmují dvojku, bylo by to fajn *3*
      • petik555

        Re: Re: Eldest-?

        Doufám, že co nejdřív výjde 4.díl
    • mmaarrkkeettaaaa

      Re: Eldest-?

      Teď jsem se jukla na ten trailer, a zdá se mi to že až na pár momentů je tam hlavně ukázka z jedničky *9*
    • mmaarrkkeettaaaa

      Re: Eldest-?

      Co já vím, tak dvojka se měla natáčet, ale nějak z toho sešlo, co já teda četla, tak nevím, ale taky bych chtěla tu dvojku *7*
      • petik555

        Re: Re: Eldest-?

        Já chci vidět natočenýho Eldesta!!!!!! Vůbec mi nevadí, že by to nenavazovalo.. *14*
      • Re: Re: Eldest-?

        Já jsem četla, že 2. díl nenatočili, protože by špatně navazoval na ten 1. V 1. díle tam chybí spousta věcí, třeba Katrina se tam neukázala, Murthaga nezajali a tak. A právě tyto věci navazují na 2. díl. Tak nwm no a souhlasím, že ten kdo to točil byl naprostý blbec! Asi to vážně nečetl!!! *13* *8* *16*
      • Re: Re: Eldest-?

        Eldest by mel vyjit az tak v roce 2011 *9*
  • film

    Ale lidi no tak. ... když se vám ten film nelíbí tak se na něj nekoukejte ne ? Já si taky myslím, že knížka je lepší ale proti filmu nic nemám. Do filmu se nedá nacpat všechno. A sprominutím, když jste v životě ještě nic nedokázali, tak neurážejte ty, kteří ano nebo aspoň proto něco dělají.!! *7*
  • petik555

    Eldest

    Už by mohli natočit Eldesta a brisingra.. Ikdyž by to byla změna vidět Eda, kterýmu bylo v Eragonovi ( při natáčení) 18 a teď je mu už 23... Ten čas tak letí.. Kde je ten den, když jsem se strašně těšila, že půjdu do kina na Eragona a uvidím tam Jeho *14* *14*
    • žádný jiný díl už nebude ;)))) to ba mělo dojít všem *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit