Přejít na výpis diskuzí

Gilmorova děvčata

FILM 4.3.2007 
158 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DVD

    Ahojda, nemáte někdo všechna DVD Gilmorek? Měla bych fakt zájem..kdyžtak pište na mail verunka.polakova@tiscali.cz

    Dík všem:)
  • Sůůper!

    Super Film !!!
  • MILUJU

    TEndlecten serial je muj nejoblinenejsi jeste s Housem...Fakt ho zboznuju a ted na nove ho sleduji asi po padesate ale proste..mam na nem vytvorenou zavislost asi jako lorelai a rory na kave *14*
  • lolo85

    Super seriál

    Gilmorky jsou jeden z těch seriálu,který prostě zbožňuju...koukám na to každej den,i když sem většinu dílu už viděla a ne jen jednou :) *4*
  • Gilmorky

    Gilmorky jsou nej nej nej seriál *14*
  • sssss

    Gilmorky je ten nej lepší serial ....nebo aspon z nejlepších..není to slátanina a ty jejich hlášky sou BESTOVI *14* *14*
  • THE BEST

    Gilmorky jsou THE BEST!! ten seriál miluju!!! Ty jejich hlášky jsou prostě megaaaaaaa *14*
  • roselafendo

    Gilmorky

    Fajn seriál.
  • nééé:D

    přesně, když jsem četla ten popis, tak jsem se místy musela smát *1* vypadá to, jak by to psal někdo, kdo chodí do páté třídy a je to napsáno tak krkolomně, že se to nedá *1* Jeden příklad hovoří za vše, prej: Ale Lorelai nemohla najednou splatit školné proto se obrátila na své rodiče s kterými ale moc nevychází vyhověli ji pod podmínkou že k nim budou každý pátek chodit na večeři. *1* *9* *1*
    jinak Gilmorky 4eveeeer *14*
  • pickwick

    plosím:-)

    Ahojky,neví prosím někdo kde bych mohla sehnat GG ke stáhnutí?pokud možno všechny série?už nevím kde to mám hledat.. *9* díky moc *4*
    • Re: plosím:-)

      ahoj ja mam hardisk a v tom mam vsechny serie stahnuty ale dal mi to tatka kdyz sem u neho byla takze nevim kde to vzal skusim se ho zeptat a kdyztak ti pisnu jju pa venda *3*
    • gothicangel

      Re: plosím:-)

      tak už jsi to sehnala?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší