Přejít na výpis diskuzí

Gilmorova děvčata

FILM 4.3.2007 
158 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DVD

    zdravim všechny...nemáte někdo 6. serii gilmorovek v dobré kvalitě na DVD v češtině?...mám 1-5 a 7 řadu tu ale jen s titulkama...a chybí mi už jen 6. takže kdyby někdo měl tak se prosím ozvěte:-)
    • Re: DVD

      Ahojky. No já 6 mám... Je to na 2 DVD, tak se mi dyžtak ozvi na maila a domluvíme se.
  • gilmorky

    Po špatné zkušenosti-nechci posílat,dík
  • DVD

    Ahojky...chtěla bych se vás zeptat jetli nemáte někdo gilmorky na DVD...jestli jo tak mi prosim napište na maila....díky moc *4*
  • fakt super..

    tyjo gg jsou uplne uzasny....mohla bych na to koukat porad..
  • I LOVE GILMORE GIRLS

    no já je úplně žeru sou fakt super
  • HANS MATHESON:)))

    NEVIDELI JSTE HO NEKDO NEKDY PROSIM NA VLASTNI OCI??? *4* *14* *14* *14*
  • GILMORKY

    Gilmorky jsou BEST SERIAL NA SVETE!!! Moc s vami souhlasim. Opravdu nebude 8. rada? Celovecerak by byl fajn no.. moc me to mrzi.. *9* jinak shanim nejlip 1-7. radu Gilmorek, ale staci 1-6.. :-) ;-) jsem moc rada, ze nejsem jedina ktera GG miluje! *14* Dekuju predem.. Baruska *14* *3* *1*
    • Re: GILMORKY

      Ahoj, 8. řada půjde tento rok.;) Ale stejnak bych byla nějradši, kdyby nejdříve odvysílali všechny díly od první řady.:)) Mám něco na VHS, ale sháním všechny řady na DVD, tak zda někdo máte, ozvete se na mail.;)
  • Gilmorky

    Ahoj!Mala by som zaujem o 1 seriu Gilmorovych,kto ma prosim ozvite sa.. *3*
  • DVD Gilmorky

    Ahoj,
    mam doma 1-6 Gilmorky, pokud budete mit zajem ozvete se, shanim 7 radu-dejte vedet ,kdo mate jiste se domluvime.
    Dik
    • Re: DVD Gilmorky

      ahoj já bych chtěla těch 6 DVD Gilmorových Děvčat *3* tak co by jsi za to chtěla??? a nemáš ICQ moje je 4651114949 nebo e-mail Damik95@seznam.cz
      předem děkuji za odpověď
    • Re: DVD Gilmorky

      ahoj mam sedmou radu ale s tytulkami mozno vypalit po zaslani dvd a dvacky za postovne...e mail :Jacckie@centrum.cz
    • Re: DVD Gilmorky

      Dobrý den, měla bych zájem o dvd gilmorek. Je možné?
  • nebude

    celovecerni film nebude bo jedna z predtavenkyn uz nechce dal tohle tocit.mno ja mam prvni druhou treti patou sestou serii vypalenou s tytulkama jinak ji muzes stahnout na torrentz.com *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit