Přejít na výpis diskuzí

Gilmorova děvčata

FILM 4.3.2007 
158 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: DVD Gilmorek

    Ahojky měla bych zájem o Gilmorky všechny serie díky
  • Poslední díl

    Logan požádá Rory o ruku, ta odmítne, dokončí Yale a jede pracovat jako reportérka na nějakou prezidentskou kampaň. Luk uspořádá parky na rozloučenou přímo ve středu města a podílí se na ní uuuplně všichni, jan pro Gilmorky je to překvapení, nakonci se Luk vrátí k Lorelai. Končí to celkem naprd, ale prý bude jeste Celovecerni film. *1*
  • rychle

    naznač aspoň trocu jak to dopadne pls *9*
  • Nebude

    mam doma celou sedmou radu a musim rict ze to skonci na hovno mno a osma pry uz nebude.. *9*
  • Re: Stýská se mi!!!!

    sedmá je zaverecna,takze tezko *9*
  • DVD Gilmorek

    Ahojky nám 1-6 sérii Gilmorek. Jsou nahrané z Novy a jsou bez reklam a v celkem slušné kvalitě. V případě zájmu pište na můj email. *4*
  • Re: Stýská se mi!!!!

    jj souhlasim a taky se tesiim.
    *14* *1* *1*
  • Já vím, kde je sehnat!!

    Ahoj! Já vím, kde sehnat Gilmorova děvčata.....je to sice trochu komplikovanější než sehnad DvD ale to v Česku dost blbě seženem. Stačí jít na www.war-forum.net a zaregnout se tam...Dáte si do vyhledávadě Gilmorova děvčata a máte to tam od 1. dílu 1. série!!! Musí se to sice stáhnout na comp ale je to v dobrý kvalitě! *3* *5* *1*
  • Hledám dvd!!!:-)

    Nemáte někdo dvdka??? S GG??? Miluju jue!!! *14* *14* *14* *4* *14* *14* *14*
  • Re: hledam

    mrkni se dyz tak na stranku slavkuv.net/gilmorova_devcata tam najdes hodne informaci o gilmorkach a taky dej epizod 7.serie...koukam tam furt.. *1*
  • Stýská se mi!!!!

    Hrozně se mi po nich stýská!!!!Byl, je a bude nejlepší seriál na světě!!!! *3* Už, aby zase dávali všechny řady + 7.sérii,8.sérii,9 .......!!! *1*
  • Fantastický

    Gilmorky jsou nejkrásnější seriál, kterej u nás v TV chodil a doufám, že ještě půjde. Je z jinýho - krásnějšího - světa. :-))
  • jsou úpa moc nejky!!!!!

    Gilmorky sou ten nejky serial!!! *4* Strašně se těšim na novou řadu!!! *1*
  • Gilmorky sú nejlapší seriál !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!

    Gilmorova děvčata jsou nejlepší seriál na světě ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Re: poznamka

    v USA už odvysílali další sérii, bude se nám to ještě vyvíjet, už se těším *4*
  • poznamka

    Tenhle serial miluju, ale za ten konec by se nekdo mel honem rychle zastydet.
  • Re: hledam

    nevim !!!!!! skus juknout do časáku *3* *9*
  • hledam

    Hledam nejaku stranku, kde su aj dily gilmorek. nevite o nejakej? *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit