Přejít na výpis diskuzí

Hannah Montana: Ve filmu

FILM 5.1.2009 
462 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hannah

    Hannah Montana je super film ! *4* *4*
  • markof

    Hana montana

    HAna montana je skutečne dobry film *3*
    • naučte se už konečně její jméno když o ní chcete psát !!!!!!!!!!!
  • hanah

    Hanah montana je suprovní film *3* *3*
  • mileyscyrus

    Hannah Montana je super

    Je to naj spevačka,herečka,textarka je naj!Soťiž má len par háčikov v jej živote ale ona to zvladne keby ste sa chceli niečo o nej spytať napíšte nám!S pozdravom Mileys Cyrus
    • Re: Hannah Montana je super

      ahoj, ja bych se chtěla zeptat, jak se jmenuje song, který měla hanah montana ve filmu jako vyzváněcí ton v mobilu děkuji
      • jackie28
        the hamster dance song
  • hanah

    Hannah montane je supr serial *3* *3*
  • ??

    ahoj nevíte co to je za písničku jak ma kdyz jí nekdo vola? dystak pisnete na icq 487967686 *4*
    • jackie28

      Re: ??

      hamster dance song
  • barca

    ahoj lidi prosim reknete mi jak se jmenuje ten dil ja si sunda paruku prooosiii holky napiste mi to dekujuvam *14*
    • jackie28
      nikdy na tebe nezapomenu díl 2
  • Hannah Montana

    Hannah Montana je jeden z nejlepších dětských seriálu Disney Channelu na světě.Osobně když mi bylo 12 tak sem to zbožnovala ted už to moc nemusím. Myslím že toto je důkaz toho že Hannah Montana je idol malých holek a kluků. A nám starším to připadá dost uhozeny atd... A myslímže my staší bychom to nemusely komentovat takovými zasranými komentáři .. protože se zamyslete do minulosti a JÁ PEVNĚ VĚŘÍM ŽE hodně znás starších si ji např: ve 12 poslechlo její hudbu a pouštělo si jí pořád dokola, nebo sme se podívali na pár jejich dílu... Tak s eprosím zamyslite jestli není na hovno psát tyto debilní komentáře jako že je Hannah Montana sračka atdd. neříkám že všichni jiněkdy měli rádi ale polovina určo jo.. *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • Hannah Montana

    Jako lidi dobře někdo jí miluje někdo nesnáší chápu ... Osobně Hannah Montana je seriál, který milujou děti cca od 5 - 13 let. A myslim že tohle to je stránka kde Hannu Montanu zbožnujeme néé tak co sem takový primitivové kteří říkaj jaká je to píčovina v lezou na stránku newm třeba Anti Hannah Montana.. Podle mě je to dobře udělanej seriál pro malý holky i větší holky ... je tam sranda zpěv atd... tak newm proč se nato díváte nebo posloucháte nebo newm proč ji tak nesnášíte... ale prosím vás v tom případě že jí nesnášíte sem NELEZTE! *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *13* *13* *13* *13* *13* *5* *5* *5* *5* *5* *1*
    • jackie28

      Re: Hannah Montana

      jj přesně tak souhlasím s tebou..když se jim to nelíbí tak at sem nelezou *8*
  • i-lowe-music

    ..

    Máj gát..fakt nevim proč se tu hádáte?Někomu se líbí,někomu ne..Každej sme nějakej *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit