Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • terinka4

    Prostě NeJ!

    Tenhle díl Harry Potter a fénixův řád je můj nejoblibenější!!!!!!!!! Je to fakt nejlepší díl a taky film ,který jsem viděla! *1* *4* *3*
  • ronaldo22

    Hermiona

    Hermiono seš tak krásná já tě miluju!!!!!!!!FILIP
    *4* *4* *4* *14* *14* *14* *14* *14*
  • By mě teda zajímalo

    Napište na email: barka.v@seznam.cz kde tam hrál Rober Pattinson (Sedrig Digori) ?? Mám dojem že umřel ne?? Kde teda hrál??
    • bllancca

      Re: By mě teda zajímalo

      no to by mne zajimalo taky teda :-)
    • terinka4

      Re: By mě teda zajímalo

      Taky si říkám mám dojem že jsem ho tam neviděla!!!
      • rebus

        Re: Re: By mě teda zajímalo

        No ono stačí jen že tam o něm mluvili .. a taky tam byl na tý fotce .. a taky myslim ve snu jak měl Harry .. ale celkem vtipný je že v titulkách byl skoro na stejnym místě i když tam hrál *15* *15*
        • vashley

          Re: Re: Re: By mě teda zajímalo

          V pětce nehrál,Pattuinson nemá žádnou fimografii Harry Potter a Fneixův Řád!
          Já jsem HP 5 neviděla ale četla,a psalo se tam maximalo to že ho zabil Voldemort atd.... nic jiného tam o něm není *13*
          • vashley

            Re: Re: Re: Re: By mě teda zajímalo

            To bu tady snad byli nějaké fotky,nemyslíte? *3*

            http://gallery.robertpattinson. org/index.php?cat=36
  • Cedric

    Ahojky, jen jsem se chtela zeptat, jestli nevite, jestli se ve Fenixove řadu-ve filmu objevi Cedric nebo ne, ptz je uvedeny, ze tam hraje, ale pritom zemre uz v Ohnivym poharu. Moc diky za odpoved.
    • t.d.vera

      Re: Cedric

      Bude tam jako pohyblivá fotečka a jako Harryho vzpomínka.
      • bllancca

        Re: Re: Cedric

        Aha :-)
  • tmrachel

    ahojky všem

    Ahojky lidičky,
    chtela jsem se zeptat jestli nemate nekdo zajem o sbirku Harryho Pottera, jetli jo ozvete se na tmrachel@seznam.cz. . .papa *3*
  • monnycka_of_lnd

    knížka

    Celkem mě byví srovnávat knížku s filmem...nejen že je ta kniha promyšlenější , zábavnější atd. ae prostě je v ní všechno jinak...třeba v Ohnivým poháru...když Karkarov udá Skrka ml. že je Smrtijed, tak on tam o nekad vybehne...ve filmu. v knize je to jináč...
  • hezké,...

    Námět je opravdu rozmanitý a film se panu režisérovi povedl. *4* *4*
  • lubosi,

    lubosi,mij
  • Chyby

    Hej všimla ste si někdy kolik je v Harrym chyb?? Myslim ve šech těch filmech. Např. jedna z mnoha je: jak harry spolu se Siriusem bojujou na odboru záhad, tak oba dva metaj neverbální kouzla, ale ve skutečnosti se Harry neverbální kouzla učí až v 6.ročníku. Mimochodem neverbální kouzla = nemusí se vyslovovat stačí na němyslet *1*
    • hermionka

      Re: Chyby

      jo to máš pravdu.A to mu v šestém ročníku ještě na začátku nejdou. *1*
    • Re: Chyby

      Taky sem na to koukala jak je to všechno zkreslený..... *9* *15*
  • jsem jedinej opravdovej čároděj

    podle me napsali vsechny ty knizky. bydlim na jamajce a mezi moje nejvetsi zaliby patri voodoo a jizda na vodni dymce. takze ktera z vas malych tupek preblafne mou kouzelnou hulku ?
    • maskedka

      Re: jsem jedinej opravdovej čároděj

      Idiote. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit