Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Báře

    Hojík!!! Doufám že se na mě už nezlobíte ani jedna....ani Alca ani Bara *5*
  • Barce

    Ona totiz moje kamaradka taky miluje Harryho Pottera *14*
  • Barce

    A prosim te jak jsi psala ze az budes vedet kdo ti nadava ze mu rozbijes hubu ja za to nemuzu ale my kamaradce nic nedelej please i kdyz je na me ted nastvana kamaradim s ni a hlavne please nebud nasrana na me ja nechci domu prit s monoklem *1* sorry
  • Barce

    A jeste neco Barco....jak semnou od ty doby nemluvi jak jsem rikala nenadavej ji bude nasrana na me a to jenom kvuli tobe...tak je na me nasrana protoze me to nevadi ze jses zeptala Harryho jestli s tebou nebude chodit a ona je kvuli tomu na me nasrana a nadava i me.....me i tobe SORRY za ni i za me *9*
  • Barce

    Baro asi by si mela neco vedet.....ten kdo ti nadava je.....moje kamaradka byla u me...teda spala u me a ona rikala ze te nenavidi ze ti bude nadavat a zacla napsala ze jsi usmrkana ubrecena tlusta holka a pak zacla nadavat a vlastne jsem v tom zahrnuta i ja ale ja ti nadavat nechtela rikala jsem ji: prestan!!! bude na me nasrana jenom kvuli tobe!!! .....a od ty doby semnou nemluvi ale ja ti nadavat nechtela..to ona...nenavidi te a ja tebe taky nekdy ale to sem ted nepatri omlouvam se ti i za me i za svoji kamaradku a promin nevedela jsem jak ji zastavit bydli v Praze a od tamtud ti pise ty nadavky doma ma taky PC a internet tak si tam nasla tu stranku a pise ti ty hnusny nadavky....vzdycky kdyz u me nekdo je tak nekoho ponizujeme nebo se s nim hadame. Urcite si pamatujes jak jsi u nas byla naposled a to nam Kaja porad psala a my ji zacly ponizovat...to stejny chtela udelat moje kamaradka tobe a ted se vydavala za Marka Lucnyho ale zeptala jsem se ji jestli nechce abych rekla pravdu a ona rekla : jo klidne a prosim omluv se ji i za me. A ja ti ted rikam pravdu tak se na me a na mou kamaradku nezlob plese a promin jeste jednou za me i za kamaradku. PROMIN NAM TO ale kdyz u nas spala chtela si zaradit a ja rikala hlavne nenadavej Bare Vagenknechtovy a ona ti zacla nadavt ja rikala : nech toho bude na me nasrana a to jenom kvuli tobe!!!!!!! ale ona nic dal nadavala a dal dal a dal a ted je doma a jeste porad ti muze nadavat ale poprosila me jestli bych se za ni neomluvila : omlpuvam se ti za me i za ni please nebud na me nasrana ona to vymyslela nenasirej se na me ale ona to vymyslela takze nemas duvod bejt nasrana na me ja nasla tuhle stranku aby si precetla co tam lidi pisou ale misto toho aby si to precetla napsala prispevek protoze videla ze jsi Harrymu napsala jesli s tebou nebude chodit a ona tomu chtela zabranit. OMLOUVAM SE TI ZA ME A HLAVNE ZA NI!!! promin a nebud na me nasrana to nechci ani ja ani ona AHOJ *9*
    • Re: Barce

      ste retardovany pipiny vsechny tri
  • barunce a alence blééééé

    dobre jmenuju se.......Marek Lučný staci vam to a bydlim na morave tak nevim jak mi chce barunka rozbit hubu spis ja jim tu hubu rozbiju muzu si za vama dojet sice nevim kde bydlite ale to si zjistim


    Alenka a Barunka bléééééé je jim na bliti to me taky.....z vas!!!
    *1* *1* *1* *1* *1*
    • Re: barunce a alence blééééé

      asi budeš dost velkej trapak
  • nereknu nwm proc nereknes jmeno aby se videlo kdo nam nadava

    tak nam rekni jak se jemenujes kdyz jsi tak blbej ze si myslis ze jsou nadavky lepsi nez slovo kamaradka!!!!!!! jak se jmenujes hm???
  • barune a alene

    Nadavam ji proto ze je to pravda jestli to vy kravy nevite!!!!! ale jenom jsem uprozornil Harryho aby s tebou nechodil ty karavo: Baruno!!! a lepsi sou nadavky nez slovo kamaradka!!!!
    • Re: barune a alene

      herry vam nasere ten je tak zvedavej na nejaky histericky kravky
  • nereknu

    nwm proc ji nadavas schvalne nam napis proc a uvidime!!!!! myslim ze je to trapny nadavat kdyz to neni pravda ty rikas ze je tlusta usmrkana a ubrecena holka, ja rikam ze je to kamaradka!!!!! co si myslis ze je lepsi ty tvoje idiotsky nadavky nebo pratelsky slovo!!!???? *16* *5* *9* *10* *9*
  • nereknu

    hele ty co bare nadavas jsi idiotsky vlezlej!!!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit