Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lily Potterová měla jako patrona taky laň, právě proto že jí snape miloval měl taky laň...
  • jste kokoti!!!!!!!!!! *16* *16* *16*
    • teraz si zabil *1* *1* ..si pán *8*
  • Chvála bohu že už tyto nesmysly skončí,není to ke koukání.
    • Tak tohle může říct jen fanoušek Twilight!!!!!! *11* *11* *11* *12*
    • Harry Potter největší fenomén všech dob. Tento film fascinoval v posledních 10 letech publikum na celém sevětě a určil novou generaci diváků. Harry Potter se dostal asi do 200 zemí, byl namluven přes 69 jazyky a dotkl se života více než 400 milionů lidí. Je to fenomén , který ignoruje rasu, věk, pohlaví nebo vyznání a přivedl nás všechny na vzdory všem našim rozdílům. MY JSME GENERACE HARRYHO POTTERA !!
  • 0kateule0 nic jenom vykouzlil patrona !! Teda myslím už nevík kdy to bylo a co přesně myslíš........
    • Já vím že to byl patron ale Brumbál se ho zeptal jestli mu harry přirostl tolik k srdci a snape vyčaroval tu laň a já chci vědět ce tím myslel děkuji za odpověď *4*
      • Stejného patrona měla Harryho matka Lili Potterová (tehny ještě Evansová) a Snape ji miloval a proto se ten patron změnil stejně jako Nymfadoře, když si chtěla vzít Lupina, ale on tvrdil, že je na ni moc starej a nebezpečnej :D. Copak jsi neviděla Severusovi vzpomínky? *4*
  • prosím vás nemohl by mi někdo vysvětlit co chtěl ten snejp nevim jak se pise říct kdyz vykouzlil u toho brumbala tu laň ja jsem to nepochopila
    • Že Lily nepřestal milovat > Lilyin patron byla také laň *3* Brumbál mu říkal že by Harry přirostl tolik k srdci a on nejspíš chtěl říct, že ne přímo Harry, ale je to přece Lilyin syn. Já vím, vysvětluju to dost divně :D Prostě to souviselo s jeho láskou k Lily Potterové...
      Brumbál pak říkal něco jako "Po takové době?" a Snape "Navždy" :)
      • děkuju za vysvětlení *4*
  • vasinato
    Chcete studovat kouzla a nebo je učit zde máte možnost http://krusnohorska-skola-car-kouzel.webnode.cz/.
  • Je to nejlepší film jaký jsem kdy viděla, vážně. Taky jsem brečela, několikrát a už ani nevím při čem, myslím že někde jak zabili toho harryho a nebo jak se dozvěděl že má v sobě vitaál a tak. Jinak je to opravdu úžasnej film, šla bych na něj do kina pořád dokola, nevím jak je to možné, že už nic nebude, že to skončilo........ *7* *13*
  • vasinato
    Máte chutˇstudovat čára a máry?Jestli ano tak se zde zaregistrujte http://krusnohorska-skola-car-kouzel.webnode.cz/
    Můžete i učit co chcete ale kromě černé magie. *3*
  • Ja jsem na tom byla v kině:-) Nebrecela jsem, cely film jsem se spis smala:D, ale asi to bude tim, ze jsem Harryho nikdy moc neprozivala. Natoceny to je dobre:-)
  • ne harry neumře ale voldemort chcipnea dávej pozor!!!!!!!!!!! A ještě fred je dvojče george

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit