Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tento díl je hustý. A taky se mi líbí Draco Malfoy a Harry Potter. Je mi to líto že v pátým díle nebo jaký to byl že Harry přišel o kmotra. *9* Ale v tomhle dílu bych se přidala k Voldemortovi !!! *3*
  • Tento díl mám moc rada *3* *4*
  • Kolik let je "Hermioně" v poslednm dílu Harryho Pottera??
    Předem děkuji a odpověd *4*
    • 17
    • No, když si vezmeš, že do školy nastupovala v 11 a poslední díl měl být jejím sedmým rokem, tak jí bude nejspíš 18 *3*
  • Draco Malfoy Love *14* *14* *14* *14* *2* *2* *1* *1* *3* *3* *14* *14* *14*
  • hello hary potter my name is Sally and i am glad that this film is being shot love it *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • melo by to mit vic dilu ale jinak dobry rada se na to koukam
  • Jaky mel proslov R. Lupin, nez zacala bitva o Bradavice? Řekl něco jako: Je na nas... (dal uz nwm) a potom ten cernoch v modrem habitu se zeptal: kdo to rekl? A Lupin odpověděl: Ja. *1*
  • Nejlepší film na světě!!! *1*
  • Tenhle ďíl je hrozně smutnej ale jinak je uplně super a i když Harryho Pottera dotočili v mém srdci ještě ne *1* *15* *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1* *1* *2* *2* *3* *14* *14* *14* *3* *2*
  • V posledním díle Harryho Pottera mají pár chyb v závěrečných titulcích.Jsou tam představitelé Viktora Kruma,Igora Karkarova,Cedrika Diggoryho,Brumbála,Petera Pettigrewa atd...Přitom tito herci v posledním díle vůbec nehrajou

    V posledním díle vůbec není ani smrt Petera Pettigrewa a Fenrira Šedohřbeta
    • Brumbál tam hrál. V tom nebi ne???? *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit