Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lollipopy

    ......

    já sem byla taky smutná když umřel Fred a ještě k tomu Lupin a Tonksová. Snapea sem moc ráda neměla ale když jsem si přečetla to jak to sním opravdu bylo, tak jsem dospěla k názoru že to byl hrazně statečný člověk...a bylo mi to líto když ho Voldemotr zabil
    • vojojo

      Re: ......

      Snape zabil Brumbála ty pičo *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
      • s.e.v.e.r.u.s

        Re: Re: ......

        kdyby jsi četl knížku taky by jsi věděl proč snape zabil brumbála.sám ho o to požádal protože už stejně umíral
      • Re: Re: ......

        Sám jsi to co píšeš!!!!Kdybys nebyl takovej analfabet a přečetl si tu knížku tak víš jak to bylo a neplácáš tu blbosti!
      • Re: Re: ......

        Já jsem 7 teda nečetla ale přemýšlela jsem že třeba to se Snapem bylo tak že špehoval Voldemorta a s Brumbálem se domluvili že když to bude nutný že ho zabije nebo prostě nechtěl aby Voldemort zabil jeho
      • Re: Re: ......

        no to teda nezabil brumbál už byl davno mrtvy ty vole *5* *5* *5* *5* *5*
        • theelis

          Re: Re: Re: ......

          No defacto ho Snape zabil, ovšem Brumbál už umíral a navíc to naplánovali společně, dalo by se říct že Snape ušetřil Brumbálovi utrpení při pomalém umírání
  • simist

    bomba

    já jsem tak natěšená na ten film knihu se ted chytám číst jako ale je mi líto že zemřel fred ( nebo pro mě teprv zemře) toho jsem měla hrozně ráda snape - tak toho jsem neměla moc ráda hlavně ho nenávidím od tý doby co zabil brumbála at už to měli nebo neměli domluvený nebo jak to je mno nic tak zatím pa simonka alias simist
    • 369dreamer

      Re: bomba

      Když umřel Fred tak jsem brečela víc než když umřel kdokoliv jinej protože je to moje druhá nejoblíbenější postava ( první je george *3* ). A uvidíš že až se dočteš ke konci tak budeš Snapa zbožňovat jako já teď *1* nakonci je vidět že je fakt borec *1*
    • anyxx

      Re: bomba

      Snape sem taky neměla ráda ale až se v tý knize dočteš jak to bylo a ty vzpomínky a že Harrymu pomochl aby získal ten meč-fakt dobrý
  • simist

    relikvie smrti - kniha dotaz

    ahojky chtěla jsem se zeptat jestli nevíte kde na netu bych našla originál český překlad relikvie smrti ( tím myslím prostě celou knihu v předkladu od Pavla Medka ) pokud pls víte tak mi pošlete odkaz jako vzkaz nebo mi ten odkaz pošlete na e-mail Simonka7895@seznam.cz posílejte všecko ohledně harry potter filmy a knihy a taky herci moc ráda si to čtu nebo prohlížím ale nejvíc bych potřebovala tu online knihu ju ? já našla jen samý amaterský překlady fakt díky všem co se ozvou papík simonka
    Odpovědět na příspěvek
    • Re: relikvie smrti - kniha dotaz

      Asi tak..hledej!Nebo si zajdi do knihovny..:D *1* *3*
    • anyxx

      Re: relikvie smrti - kniha dotaz

      si zajdi do knihovny:P
  • klů.-§

    cgkmkgsdbv cgftcvghhuujghjhjvhhuhfghfgjhkjghdt jhghjfvhgccgfdzffztdzufztftzftftzft ftfgufgftzfztdfzdt *15*
    • Re: klů.-§

      nespamuj!
  • Fred

    No mě osobně naštvalo, dyž sem zjistila že má v sobě viteál ale ne tolik jako když umřel Fred to sem obrečela...to sem nečekala...:-(
    • anyxx

      Re: Fred

      já sem zas obrečela když v pětce zemřel Sirius Black a tvl jak se Belatrix smála vykřikovala:Zabila semSiriuse to mě fakt dostalo:(
    • Re: Fred

      Já jsem se rozbulela až u toho jak našel mrtvýho Lupina s Tonksnovou. To už jsem nemohla.. :(
  • f

    film je jinny než knižka nedivil bych se kdyby harry ve filmu zemřel
  • Harry

    Nevíte náhodou někdo jak je ten film rozdělený??
    • Re: Harry

      na 2 casti ta prvni cast nic moc ale ta druha je lepsi nechapu proc to vsichni ctete se radsi kouknete na film jo a v ty 2 casti ma pre potter chcipnout tak nwm
      • Re: Re: Harry

        ty chcipnes debile
      • naty-angela

        Re: Re: Harry

        nezemře *1* *1* *1*
    • Re: Harry

      1. část je až po to, kde je smrtijedi najdou a idvezou to sídla malfoyových... pak to končí a dál je to 2... ovšem to pohopíš jenom tehdy pokud si četl knihu.. papa lidi mějte se.. P.S.: k těm dohadům jestli harry umře nebo jak to všechno bude: harry neumře, jink umřou všichni co umřeli v knize a vyjímečně (což mě překvapilo) bude film dost podobný knize :-) pp MVR
      • lidush

        Re: Re: Harry

        ja ale myslim, ze to bude jeste dal, protoze ve zverejnenych fotkach, je ta fotka, kde je lasturova vila a ten skret jak jim pomuze dostat se do te banky!!! *7*
        • Re: Re: Re: Harry

          hezky ty si tak chytry-a lol
  • hanullka95159

    Harry Potter

    hej nevite někdo jestli harry na konci umře??
    • ne nezemře blbečku
    • luski1

      Re: Harry Potter

      ne neumře
    • simist

      Re: Harry Potter

      harry umře sám radcliffe říkal že to muselo přijít .
      • Re: Re: Harry Potter

        boze co to meles? nejdriv si precti knihu a pak tady roznasej svoje moudra neumre!!!
      • luski1

        Re: Re: Harry Potter

        ne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!! *1*
      • Re: Re: Harry Potter

        jo až na to že Radcliffe tu knižku nepsal takze to nemusí vědět , no teda tet uz jo kdys to natači ale Harry proste neumře ja to četla 10 takze pochbuju ze bych to něděla *3*
      • Re: Re: Harry Potter

        Neumře...Radcliffe v jednom rozhovoru řikal, že si přeje, aby Harry umřel...ale taky jsem četla knížku a neumře...ale o zabíjení nebude nouze...
        • Re: Re: Re: Harry Potter

          jasně o zabíjení nouze nebude... vždyt zabijí jenom lupina a tonksovou freda a taky snapea který celý život miloval Lily - harryho matku *14*
          • Re: Re: Re: Re: Harry Potter

            zapoměla si na Moodyho, Hedviku, Dobyho, Voldemorta
            • Re: Re: Re: Re: Re: Harry Potter

              nene crabbe neumře. (škoda) A mám moc moc Snapea, je mi hrozne líto že umrel. *9*
              preji hezký den :D
            • Re: Re: Re: Re: Re: Harry Potter

              ještě Crabe a Goyle no a samozřejmě Voldemort a další smrtijedi *3*
            • kikines

              Re: Re: Re: Re: Re: Harry Potter

              no upřímně to, že zemřel Voldemort jsem přivítala s otevřenou náručí *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Harry Potter

              Belatrix... a to by měli být všichni
      • karlinho5

        Re: Re: Harry Potter

        NE NEUMRE NA KONCI BUDE MIT DETI S JINY WEASLY
        • simist

          Re: Re: Re: Harry Potter

          s Ginny Wesasley ne Jiny *13* *1*
          • luski1

            Re: Re: Re: Re: Harry Potter

            tysi takk chytra
            • Re: Re: Re: Re: Re: Harry Potter

              Teda tupý či kerí vred si... *1* *1* *1* *1* *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Harry Potter

              A ty si tak tupá *1* *1*
          • simist

            Re: Re: Re: Re: Harry Potter

            parod s Ginny Weasley já napsala Wesasley
      • leamike

        Re: Re: Harry Potter

        nE ON přece neumře % 100000000 protože sem četla knižku harryho pottr poslední díl a neumřel
    • Re: Harry Potter

      harry neumre,umre jenom viteal co v sobe ma
      • ronaldo22

        Re: Re: Harry Potter

        Harry má pravdu poter má v sobě neštasnou náhodou viteál ale pán zla o tom neví!
        • Re: Re: Re: Harry Potter

          Co je to ten viteál
          • Re: Re: Re: Re: Harry Potter

            to je orgán který si kouzelník schovává ke své duši aby nezemřel když je proti němu pouzita ketba avada kedavra *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Harry Potter

              ty jo ty ses taky dobre chytrej :D
          • Re: Re: Re: Re: Harry Potter

            hej ja nwm...co to tu porad resite.. ja jse do toho nechci plest....ale kazdopadne se podivejte na youtube a tam ma ty siny pojmenovane Albus,Sneap..a jeste nekoho joa ty fotky jsou fakt cudny na te strance ..................
            *9* *9*
          • Re: Re: Re: Re: Harry Potter

            viteál je věc do které Voldemort uložil část své duše-nemohl umřít ( ted on jich udělal 6) z Harryho ho uděla aniž by o tom věděl .Harry všech 5 vietálů zničí a ten 6 který má v sobě "zemře" když se ho Voldemort pokusí zabít.
            • luski1

              Re: Re: Re: Re: Re: Harry Potter

              je jich 7 *1*
            • lidush

              Re: Re: Re: Re: Re: Harry Potter

              hele, ja cetla vsechny dily a ze zacatku jsem to taky moc nepochopila, ale hned napodrohy perfektne. a pak jsem to cetla asi jeste 8x....Nemotej jim hlavu, kdyz to stejne nepochopi *15*
        • terinka4

          Re: Re: Re: Harry Potter

          Harry Potter NEZEMŘE!!!To je na 100% že nezemře jsem to četla! A ano má v sobě ten viteál! A taky nakoci bude mít děti s Giny!A Ron a Hemiona budou spolu! *4* *14* *3*
          • Re: Re: Re: Re: Harry Potter

            a hustý je že se jedno dítě bude menovat Albus Severus *3* *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Harry Potter

              nahodou moni ma pravdu kdo necetl nebo nevidel snape je nejodvaznejsi tam snad ze vsech az se na to podivas nebo prectes tak poznas jak to bude !
              *9*
            • jjannissekk

              Re: Re: Re: Re: Re: Harry Potter

              Iviště: Kdybys četla knížku nebo alespoň kapitolu O devatenáct let později, tak bys věděla, že Harry bude mít s Ginny tři děti: Jamese Siriuse, Albuse Severuse a Lily Moly. Dočetla by ses, co Harry Albusi Severusovi řekl o jménech, která nosí! Zatím tady jen meleš nesmysly a zbytečně se ztrapňuješ svou hloupostí a tím, jak si myslíš, že všechno víš nejlíp! Nejdřív si to přečti a pak tady vytahuj rozumy z rukávu!
            • 369dreamer

              Re: Re: Re: Re: Re: Harry Potter

              lviště: Dyť on se ale bude jmenovat Albus Severus! Jedinej kdo tu mele kraviny seš ty...a bude mít dvě děti takže, jo to druhý se bude jmenovat James! Ale když už tady někomu říkáš že to co řiká neni pravda tak si nejdřív ověřeš jestli to co řikáš ty! neni náhodou blbost *5*
            • Harry Potter

              Co to meleš??*13* Jeho syn se nebude jmenoval ALBUS SEVERUS.... proč by ho proboha pojmenovával podle SNAPEA?? Není blby, aby se jeho syn jmenoval podle někoho koho nenáviděl!! Když už tak spíš SIRIUS..A navíc mám pocit že to nebude ALBUS, ale JAMES podle otce, ale tím už si nejsem tak jistá *1*
  • super

    je to uplně úžasná knížka a film bude určitě taky skvělý
    • Re: super

      jo to bude
      • Re: Re: super

        to je jasny ze film je lepsi ale ve knisce vzdicky kecaj prej ma harry potter umrit v 2 casti prvni us sem videl
        • Re: Re: Re: super

          film lepsi nez knizka??? no to teda v zadnem pripade knizka je nejlepsii!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit