Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :D

    ty vaše odpovědi tady *15* umírám *15* ten kdo to nečetl,at nekritizuje *15* a ostatní,co četli,at nefrajeří *15* PS: nejlepší kniha a doufám že i film,jestli ne,pošlu svoji sovu se stížností do Londýna *15*
  • Oprava

    Líbí se mi, jak tady někdo někoho kritizuje, že tu knížku nečetl (Já osobně všechny četla osmkrát... ale to sem nepatří) a pak tu někdo napíše Voldemort s dvojitým "W" a neumí ani napsat Weasley... Myslím, že někomu, kdo se koukal opravdu jen na filmy, může klidně uniknout, kdo je Fred, není tedy nutné ho za to linčovat... To je můj názor... pokuste se ho někdo vyvrátit... *5*
    • Re: Oprava

      Suhlasím s tebou. Například film Harry Potter an Half-Blood Prince uniklo hodně věcí než bylo v knížce... musíš uznat *3*
      • Re: Re: Oprava

        To je pravda... mě dostalo třeba v prvním části HP a relikvie smrti, když se Bill představuje Harrymu, když ho vyzvedávají v Kvikálkově.
        Ti kdo viděli jenom film, neznají tolik ty souvislosti. Ale vědět kdo je Fred by mohli....
      • Re: Re: Oprava

        To je pravda. Vždyť Ginny měl políbit, když vyhráli ten famfrpálový pohár...
  • ginni97

    ..

    tak jsem viděla fotky z toho Epilogu o 19 let později..Ginny tam fakt vypadá dospěle a Hermiona taky, děti sou taky dost podobný obzvlášt Rose Hermioně :-D ale ouplně sprasily Harryho newim esli to nebyla fotomontáž ale esli nebyla tak radši zavřete voči vypadá na 50!!!
    • nessy02

      Re: ..

      Prosím pošli mi odkaz na ty fotky vzkazem...Díky ;)
    • Re: ..

      No pěkně pokonili i Draca. Když vezmu jak vypadá jeho otec Lucius Malfoy, tak Draco v tom epilogu po 19-ti letech vypadá jak děda, kterýmu je 70. A přitom by měl vypadat přibližně jako jeho otec teď.
    • Re: ..

      mohla by jsi sem dat prosim adresu na ty fotky?? taky bych se rada koukla...
  • Vysvětlení

    1)Zemřou Voldemort a smrtijedi
    2)Na Harryho je vyslána Voldemortem kletba Avada Kedavra, ale Harry dostane druhou šanci, a zemře pouze viteál, který byl v Harrym od zabití jeho rodičů.
    3)1.část je do té doby, co Harry, Ron a Hermiona přepadnou banku u Gringottových.

    Jasny?
    • Re: Vysvětlení

      a jak to víš,že harry nezemře
      • Re: Re: Vysvětlení

        pochop ze nekteri tady cetly knizky
    • annie98

      Re: Vysvětlení

      1. část je do toho, co veme brumbálovi voldemort hůlku
  • 121212121

    harry vyhraje protože má hůlku která patří správně jemu jenže starouš voldy má tu která patří dracovi malfojovi
    • Re: 121212121

      pise se malfoyovi jen tak pro info :-)
    • s.e.v.e.r.u.s

      Re: 121212121

      kdyby jsi četl/a knihu tak by jsi věděl/a že harry bude mít hůlku kterou sebral dracovi a voldemort bude mít tu brumbálovu která už jak ona sama ví patří harrymu,proto se obrátí proti voldemortovi a zabije ho jeho vlastní kletba
  • debil

    simist ses idiot harry neumre tz pico *16* *8* *16* *16* *8* *8*
  • veroneta

    Nečtenáři

    To je hrozné, že půlka lidí tady z diskuze HP nečetla...je to docela děsivé, že ho znají jenom z filmů (které jsou sice super, ale někdy mají ke knížce dost daleko). Pak tu tvrdí nějaké pakárny, jakože Harry umře nebo se ptají na základní věci, které snad museli být i ve filmu...nic proti nim, ale je to smutné... *9* *7*
    • Re: Nečtenáři

      nemám čas číst drahoušku děti si sami neuvaří nevyperou atd..... ale to ty asi........
      • Re: Re: Nečtenáři

        tak budete si budete cist vecer
  • harry potter

    harry potter vihraje bitvu s lordem woldemordem proto zema slilu kterou panzla neza *8* *1* *1* *5*
    • Re: harry potter

      pise se voldemort :-)
    • 369dreamer

      Re: harry potter

      1) Voldemort s 'w'? Ale no ták...
      2) Nevim o jaký síle to mluvíš, protože Harry vyhraje díky tomu, že bude mít hůlku která mu bude patřit, kdežto Voldemort bude mít hůlku která patří Dracovi...
      • s.e.v.e.r.u.s

        Re: Re: harry potter

        kdyby jsi četla knihu tak by jsi věděla že harry bude mít hůlku kterou sebral dracovi a voldemort bude mít tu brumbálovu která už jak ona sama ví patří harrymu,proto se obrátí proti voldemortovi a zabije ho jeho vlastní kletba
    • anyxx

      Re: harry potter

      tak to je jasný že harry vyhraje a voldemort chcípne
  • Ahojky

    Ahojky chtěla bych se zeptat kdo je ten fred?a umře Harry v tomhle dílu?? *10*
    • Re: Ahojky

      Hele asi takhle, já jsem taky nečetla knihy Harry Potter, jen 3. díl, ale teda určitě vim, kdo je Fred...., že je to jeden z dvojčat Weasly poznáš už v 1. díle
    • Re: Ahojky

      Zabije ho smrtijed..Ale teď nevím kdo..Ale ještě zabijí Lupina a Tonksnovou..
    • Re: Ahojky

      Fred je přeci jednoo z dvojčat !!! ach joo tady někdo nečetl knížky
      • Re: Re: Ahojky

        Nemusím to číct stačíí se na to kouknout..Přečtu si radši něco užitečného do života... trochu vzdělání člověče :o) ;o)
      • theelis

        Re: Re: Ahojky

        A ne jenom knížky! Vždyť i ve filmech to je!!!Myslím že to sem píší ti co film ani knížky moc neznají.....
    • Re: Ahojky

      ne harry potter ne zenrel zemre lord woldemort a fred ja starisi braha rona wisliho *5*
      • píše se weasley
      • Re: Re: Ahojky

        jak posím vás zemřel fred??byla bych moc ráda kdyby ste mi odpověděli moc děkuju. *7* *4*
        • s.e.v.e.r.u.s

          Re: Re: Re: Ahojky

          ahojky freda nezabije žádný smrtijed ale zavalí ho rozbitá zeď
        • nessy02

          Re: Re: Re: Ahojky

          Myslim, že ho zabil nějakej ze smrtonošů
          • Re: Re: Re: Re: Ahojky

            smrtijedu
          • nessy02

            Re: Re: Re: Re: Ahojky

            nebo prostě někoho z weasleyů moc si to nepamtuju
    • Re: Ahojky

      Harry neumře ! Tky trošku čti ! Fred je jeden z dvojčat, kteří jsou bratry Rona Weaslyho ... Na konec Harry bude s Ginny ... Hezký den ...
      • Re: Re: Ahojky

        Díky,promiň á to nečtu tak jen jsem se zeptala ale moc moc díky!
        *5* *3*
  • eliska25

    harry potter

    hele tak to tady neříkejte,kdo umře..co se stane..at si to ty lidi přečtou nebo at se na to kuknou v kině..!!!=DD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit