Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • -

    Je to total bestovej film *14* Draco Malfoy *14* je tam senza a upa k sežrání (i když v 6. dílu byl ještě lepší *3* ) jenom škoda že umře Fred Weasley :'( *9*
    • ahojky

      ahoj já herryho pottra mam moc ráda deiv je skvělej to je emma a ropert je to ne serial
      *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • ..

    Neznáte nekdo stranku kde by sa to mohlo stahnut ČESKY??:DD díííík!..;)
    • Re: ..

      obávám se, že s českým dabingem to neseženeš *9* na "ulož to" to rozhodně není. buď jen anglicky s titulky anebo slovenský dabing, ale český ne e *9*
      • Re: Re: ..

        Na ulož to.cz je to česky ale jen 1 část!!
  • ...

    jojo ten film je skvělej. *14* ale je škoda, že je ten konec tak smutnej. *9* A nevíte někdo jak bude probíhat ten druhý díl? *14*
    • Re: ...

      Vím, *1* ale nepovím *13* třeba si přečíst knihu. *3*
      • Re: Re: ...

        tak jo no, za to zjisteni mi to maly predcteni stoji a neuzkodi. *15* *4*
  • HP7

    Harry sice v druhé části nezemře to je pravda, ale důvod proč si nějací lidé myslí že zemře je ten že, když před pár lety J.K. Rowlingová dopisovala HP7 tak se rozhodovala jestli Harry umře nebo ne, a nejdřív s erozhodla že zemře a bylo to zveřejněno i když to ještě nebylo úplně na tutovku. A Rowlingová se pak rozhodla jinak a to tak že harry nezemře (Asi jí došlo že by tím sklamala 10000000 dětí a nejen dětí který HP zbožnují) ale zato tam zemře několik dalších skvělých postav např. Dobby - ten umře v 1 části to už asi všichni víte, toho je mi líto ze všech nejvíc chudinka jeden malej :( no nic tak tohle je pravda o tom jestli Harry Potter v 7 zemre nebo nezemre a když ne tak proč se říkalo že jo..
    • Re: HP7

      Je hrozně smutný, že tam zemře takových lidí, ale zase je pravda, že pak by ten film nebyl tak skvělý.
  • Novinka

    Harry Potter a relikvie smrti je nejlepší, ale jsou aj výborný ostatní díly kromě 1. *3* *3* *3* *4* *4*
  • alex98

    Alex Russo

    Čusek,je to kravina,nemám ráda ani jedn díl,pořád jenom ooh bude nový harry poser,jako kdybych se s toho měla posrat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!je to kretén
    • Re: Alex Russo

      Přesně co sem lezeš krávo,když ho nemáš ráda tak se běž klídně vysrat,ale takhle o něm nemluv ty svino.priste sem nezel. *16* *10* *16* *10* *16* *13* *13* *16* *10* *16* *10*
    • Re: Alex Russo

      tak co sem lezeš krávo *16*
      • Re: Re: Alex Russo

        Je jasné, že každý má právo na svůj názor, ale bylo by fajn, kdyby ti, co Harryho nemají rádi, to nekomentovali, protože to pak hodně vadí těm, co ho rádi mají
  • Harry

    Je pravda že Harry v části 2 zemře?
    • Re: Harry

      ne,naopak lorda voldemorta těžce zraní harry *1*
    • Re: Harry

      Nech se překvapit, budeš mít pak větší zážitek z filmu ;)
    • Re: Harry

      Harry nezemře, ale třeba Fred,Pošuk Moody, sova Hedvika, Lupin, Tonksová.
    • Re: Harry

      ale no tak, kde berete takovýhle informace? to si vážně myslíte, že by nechali Harryho zemřít? samozřejmě, že neumře *3*
  • avrilka-aja

    Dotaz

    Smím se zeptat ..
    Slyšela jsem,že scénka z kostela byla natočena na hranicích Slovenska .. Je to pravda? Děkuju za odpověď! :)
    • xcornelia14

      Re: Dotaz

      Pokud myslíš tu u kostela na hřbitově, tak ne. Nic nebylo točeno mimo hranice UK.
    • Re: Dotaz

      scéna z kostela? *7* tak teď si fakt nevybavuju, že by nějaká ve filmu byla *7*
  • dabing

    ahoj *4* chtela sem se zeptat jestli je to v kinech v ceskem dabingu??? *4*

    díky za odpoved
    • xcornelia14

      Re: dabing

      Ano je :)
      • Re: Re: dabing

        diky moc :)
  • fantokiohotel

    užzýu

    byla jsem na nem a je to fakt skvělí
    ale štve mě že to skončilo
    když to bylo zajímaví
    a to mně naštvalo
    • kajuska4

      Re: užzýu

      ještě bude jeden a tam Harry umře.. *9*
      • xx-paula-xx

        Re: Re: užzýu

        Símtě bude žít, nevím kde si to splašila čoveče *15*
        • xcornelia14

          Re: Re: Re: užzýu

          Zemřela Voldemortova část viteálu v Harrym, Harry ale žít bude :)
          • Re: Re: Re: Re: užzýu

            jak si na to přišel,že harry je ten viteal a že umře,ale pak stejne neumře a bude žít *7* *7*
            • Re: Re: Re: Re: Re: užzýu

              a náhodou eliso já čtu a je mi jedno jestli to viš od 6. Já jsem to náhodou taky četla,ale zkončila jsem u 5,pak jsem to už nečetla,nemela jsem čas a zapoměla jsem. Tak to jsem si rači počkala na film. A navíc v knížce může byt sice napsano,že harry nezemře,ale ve filmu je to vždycky teda věčinou jinak.
            • Re: Re: Re: Re: Re: užzýu

              aha tak děkuju. *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: užzýu

              jezis ctes trochu ja to vim od sestky
            • Re: Re: Re: Re: Re: užzýu

              Že by z knížky? *7* Je vidět, že jsi to nečetla viď? Když byl Harry malý a Voldemort na něj použil smrtící kletbu, tak ta ho přeci nezabila, ale Voldemort tak do něj vložil část své duše, z které se stal viteál. Jenže Voldemort o tom neměl ani ponětí. No a když teď v posledním díle na něj opět použil smrtící kletbu, tak Harry se sice poroučel k zemi, ale neumřel a zemřela v něm pouze ta Voldemortova část - tedy viteál *3*
      • Re: Re: užzýu

        to teda nevím, co jsi četla za knížku (teda jestli jsi četla knížku), ale v té, co jsem četla já teda rozhodně neumřel *3* i když vlastně trochu umřel, ale vlastně neumřel *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit