Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zklamání

    mám ráda tuhle serii o Herrym ale teda poslední relikvie smrti part 1 hodně velký zklamání. nuda nuda nuda
    • s.e.v.e.r.u.s

      Re: zklamání

      ano souhlasim s tebou.nuda to je už od 6 dílu.knížky jsou lepší.vynechali podstatné věci
  • barysek14

    nejlepčí

    Oni prostě z každý scény dokážou udělat srandu... *1* - Belatrix drží Hermioně nůž pod krkem ale celý kino se začne tlemit když Dobby začne šroubovat lustrem *1* *1* Prostě to žeru no.. :D
    • s.e.v.e.r.u.s

      Re: nejlepčí

      a přitom kdyby pořádně četli knihu tak tam taková scéna neni.je tam jen že najednou spadl lustr a pak se objevil dobby
    • Re: nejlepčí

      jo je mi *14* ale je mi líto jak umřel .. chudáček malinkej *9*
    • xx-paula-xx

      Re: nejlepčí

      Jo to máš pravdu *14* Tu scénu fakt miluju xD Pak jak je tam prý Dobby, ale nechtěl nikoho zabit. Jen někoho zmrzačit nebo vážně zranit. Stoho jsem nemohla *14* *14* *14* *14* *14*
      • barysek14

        Re: Re: nejlepčí

        jono :D jeho smrt mě asi mrzela nejvíc... jo a eště hedvika, chudák *9*
        • Re: Re: Re: nejlepčí

          Hedvičina smrt mě naštvala, čekala jsem, že to bude trošku víc dojemnější, ale ono nic moc, je mi jí líto, ale myslela jsem, že budu břečet a nic...a Dobby... *8* chudinka
    • xcornelia14

      Re: nejlepčí

      To mě taky pobavilo, jen mu to docela dost prvalo *1*
      • xcornelia14

        Re: Re: nejlepčí

        //trvalo *3*
  • taniskaaa

    hermiona

    jo,a víte co mě tam naštvalo?? já sem si představovala že jak se ten ron vrátil tak v knížce hermiona víc zuří a mě se to tak líbilo.... ve filmu by mophla být rozzuřená kapku víc.... ale pak to zahrála dobře jak se na něho vždycky podívala když se ji snažil udobřit,to bylo dobrý:DD
    • s.e.v.e.r.u.s

      Re: hermiona

      jak řikám.zlatá knížka.v ní to aspoň stálo za to.a hermiona zuřila tak že musel harry použít mezi ně štítové kouzlo.a to mi v tom filmu chybělo.a navíc se měli hádat ve stanu a ne venku
    • xcornelia14

      Re: hermiona

      To naštvání mě taky naštvalo, ale co se dá dělat. Mě tam toho chybělo hafo. Včera jsme to řešili s kámoškou a dopadlo to asi tak, že jsme našli jak věci které by tam být měli, tak chyby ve filmu :)
    • Re: hermiona

      asi tak v ´knizce jsem si predstavovala upe takovej vybuch vzteku a ve filmu nic nic moc a souhlasim ty pohledy byly fakt dobry :D zvlast jak hlasovali a ona takovej pohled :D :D :) *14* *14*
      • xx-paula-xx

        Re: Re: hermiona

        Joo přesně tak naprosto souhlasím :D Jako já si představovala ajk do něho začně bušit pěstma a nakonec jak se úplně rozječí vteky. U knížky jsem brečela smíchy *1*
  • llakynka

    Bomba xD

    7 se mi hrozně líbila :) už se nemůžu dočkat 2 části
  • HP

    Ahojky chtěla jsem se zeptata jestli někdo nenašel stránky kde se na Harryho můžu podívat??
  • smelu

    kino

    já na něj jdu dneska
  • nikynka17

    Kino

    Včera jsem byla na Hp 7 a bylo to mrtě i vtípky tam byli jako vždycky Ron měl nějaký a i Dooby ( skřítek ) Jenom mě je líto že Dooby umřel *9* *9* Jinak pěkný film *14*
  • KINO ZLIČÍN PRAHA

    včera v 13:00 jsem na tom byla v kině.fakt hustý !! překvapilo mě to,ale kdo se chce podívat na 7.díl 1.část,tak musí vidět předchozí díly aby to pochopil.hlavně 6.díl a 2.díl....měla jsem na to jít jak to dávali poprvé v 00:01,ale špatná známka z matiky mi to překazila *9*
    • xx-paula-xx

      Re: KINO ZLIČÍN PRAHA

      :-D Tak to ti nezávidím :-( Ale tak hlavně, že si se na to dostala aspoň teď *3*
  • abigor

    HP7

    6 díl se mi nelíbil, za to první část relikvie smrti stála za to ale naštvalo mě jen že umřel Moody *1*
    • Re: HP7

      Včera jsem byla na HP v kině a musím říct, že to bylo fakt super ;-) Mi je zase líto, že umřel ten skířtek Doby(nwm jak se to píše *1* ) *9*
      • Re: Re: HP7

        hm mě ho taky bylo moc líto
      • xx-paula-xx

        Re: Re: HP7

        Jojo Dobbyho mě bylo úplně nejvíc líto. *9*
    • xx-paula-xx

      Re: HP7

      Mě se 6 líbila *3* Ono to u tý šestky je takový zvláštní. Hodně lidí to má tak, že buď ji nesnáší nebo milujou *1* Já patřím k duhý polovině *3*
  • xcornelia14

    HP Premiéra

    Tak to mám zdárně za sebou a pocity jsou nepopsatelné! Skvělé zpracování, hudba, herecké výkony, prostě boží!
    Hnedka bych na to šla znovu :)
    Nevím proč, ale oblíbila jsem si postavu Scabiora, zřejmě kvůli jeho kalhotám a uchylce na parfémy *1* *7* *3* *14*
    • taniskaaa

      Re: HP Premiéra

      jestli myslíš toho hlavního ,,lapka,, co chytil harryho tak toho taky zbožňuju!! já vím že je to záporák,ale ti se mi vždycky líbily,takže není co řešit:D:D *1* *1* *14* *14* *14* já ho miluju!!
      • xcornelia14

        Re: Re: HP Premiéra

        Jo myslím lapáka (lepáka) :D
        No u mě je též normální že di oblíbím ty bad guye... a takhle to dopadlo.
        Já a kámoška:
        Já: ''Nemyslíš že má zajímavý kalhoty?''
        Kámoška: ''On má zajímavýho něco víc!''
        to mě rozsekalo.. pak jsem se začala zajímat a už to jede :D
        • Re: Re: Re: HP Premiéra

          ale to je pravda taky sem si ho hned jak se ve filmu objevil nějak oblíbila :D a i se mi líbil .... sem já to ale divná ... :D ....jinak celej film teda první část ztm dobrý ... :) *3*
        • xcornelia14

          Re: Re: Re: HP Premiéra

          Nesnáším překlepy... ale stejně to rozluštíš :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit