Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • xx-paula-xx

    Relikvie

    Hej mooc luxusní filmeček! Dneska jsme na tom byli s partou a řeknu vám parááda :D Ze začátku jsme se dost nasmáli, pak ale už jsme jenom byli navrtaní v sedačce a ani jsme nedutali. Rozhodně nejlepší díl, i když 6tému dílu tomu dost konkuruje. Někomu se 6 nelíbila, ale u mě je to nejlepší díl! Sem čekala, kdy to skončí a jak to skončí jo zrovna v tom nejnapínavějším jak jinak. *1* Rozhodně doporučuju si zajít do kina a nestahovat to!!! Protože pak příjdte o tu pořádnou atmošku z kina.. Prost velký plátno a pořádnej zvuk je k nezaplacení!! *14* *14* *3*
  • nikynka17

    Kino

    Já se na HP moc těšííím jdu tam 20.11. v 17.30 v Náchodě :) zrovna na můj svátek. Včera jsem šla po škole ještě s pěti lidmi koupit vsupenky a měli jsme štěstí jenom 5 řada byla volná ostatní už zaplněný takže se strašně moc těšíííííííííím určitě půjdu i na tu 2. část *3* *14* *4* *14* *3* *4* *1* *1*
  • terinka4

    Opravdu skvělá knížka,škoda že film bude tak pozdě a na dva díly!

    Už se hrozně moc těším až uvidím díl HP7! Právě tuto knihu čtu už jsem skoro u konce a je to super a asi si ji dokonce přečtu ještě jednou ,protože je opravdu ta nejlepší!Kdyby jse si ji chtěli přečíst museli by jste vidět HP6 jinak by jste to nepochopili o čem to je!Hrozně moc se těším akorád mě mrzí že je to rozdělené na dva díly budu muset déle čekat!
    • Re: Opravdu skvělá knížka,škoda že film bude tak pozdě a na dva díly!

      ???"Kdyby jse si ji chtěli přečíst museli by jste vidět HP6 jinak by jste to nepochopili o čem to je!"???
      pěkná blbost!!! jesli to hce někdo pochopit tak mu filmy moc nepomůžou tam je to trochu skresleny a ne úplňě přesný, jesli to hce nekdo doopravdy pochopit tak by si měl přečíst celou ságu, protože je to celý propojený a věřte tomu že když to jednou přečtete tak zachytíte jen ten hlavní děj když si přečtete výckrát tak toho pochopíte mnohem vít,
      např: Harry zjistí že Snape vyzradil Voldemortovy onu věštbu:
      "Pane Profesore jak si můžete být jistý, že Snape stojí při nás?" Brumbál chvíli mlčel. Působil dojmem že se v duchu rozhoduje. Konečně promluvil. "Sem si jistý, Severusi Snapeovi absolutně důvěřuji." Harry několik vteřin zhluboka díchála snažil se zachovat klid...

      Kolik zvás pochopil skrytý význam?
      • Re: Re: Opravdu skvělá knížka,škoda že film bude tak pozdě a na dva díly!

        Vystiženo úplně přesně...četla jsem celou ságu několikrát a teprve pak mi začaly docházet i postranní příběhy..myslím,že ten,kdo nečetl knížky z filmu moc pochopit nemůže.
    • lidunka2

      Re: Opravdu skvělá knížka,škoda že film bude tak pozdě a na dva díly!

      Mě se rozhodně četla líp 7 než 6. A už po 6 sem se těšila na 7 *1* *14*
    • ...zuzika...

      Re: Opravdu skvělá knížka,škoda že film bude tak pozdě a na dva díly!

      Podle mě je fajn, že to bude rozdělené na 2 díly. Aspoň se budeme mít na co těšit, ne? *3*
    • Re: Opravdu skvělá knížka,škoda že film bude tak pozdě a na dva díly!

      no ja knizku hp7 ctu uz po treti a je vazne skvela uz se tisim na film a je skvele ze harry neumre a da se dohromady s ginny ty jejich tri deti musi byt rozkosni
  • První video!!!

    Na gorilla.cz už je první video!!! Jako jestli je to ještě bez efektů a je to tak skvělý tak si nedokážu představit jaký to bude s efektama
    • Re: První video!!!

      já tam to video nemůžu najít, mohla bys prosím sem dát přesný odkaz k tomu videu? *7* *3*
      • Re: Re: První video!!!

        Odkaz na první video: http://www.vimeo.com/8032973
  • nikynka17

    Kino

    Včera jsem byla na Hp 7 a bylo to mrtě i vtípky tam byli jako vždycky Ron měl nějaký a i Dooby ( skřítek ) Jenom mě je líto že Dooby umřel *9* *9* Jinak pěkný film *14*
  • vashley

    Těším

    už se na to nemůžu dočkat doufám že to nebude až od 15 let,jiank je ZABIJU! *16* jiank se nemůžu dočkat!ááá už aby to bylo...plakát,yfotky z filmu... *3* *4*
    • terinka4

      Re: Těším

      Se taky nemůžu dočkat se upě těším*14* , až za rok to bude *9* !!!!!!!! *3*
  • kathlyn

    preco

    Preco fred zomre ale hlavne lupin tonksova co sa im stane a harry s ginny sa vobec nehodia *9*
  • ...zuzika...

    ...

    Ahojky, já jsem knížku ještě bohužel nečetla a strašně by mě zajímalo, jestli Severuse zabijou ještě v tomhle díle, nebo až v tom druhém....co myslíte? Napište sím *4* děkuji =)
    • Re: ...

      Ano, Sveruse zabije Voldemort...
    • Re: ...

      Zabijou ho v druhe části, zabije ho Voldemort
    • Re: ...

      Severuse Snape zabijou v Harry Potter a relikvie smrti a jestli myslíš ve filmu tak to až v tom druhém dílu....on vlastě zemře skoro na konci
      • vashley

        Re: Re: ...

        Ano Severus Snape bohužel zemře ale až v druhým díle.Zabije ho Voldemortův had Nagini.Ale tu smrt si nezaslouží je totiž neviný byl to Harry *8* Sev zemřel zbytečně *9* *9* *9* *9*
    • ...zuzika...

      Re: ...

      Ikdyž bych byla nejradši, kdyby ho nezabili vůbec...je to škoda *9*
  • shrnutí

    Relikvie smrti je asi nejlepší knížka z HP. Ale mám velký obavy, že se něco zvrtne..hlavně kvůli režisérovi Davidu Yatesovi. V kině sem byla jenom od 4.dílu na horu...Čtyrka se mi moc líbila,ale z 5 a 6 sem byla hodně zklamaná hlavně z tý šestky... *8* *8* *8* *8* Nejlepší jsou pořád trojka a čtyrka...já osobně nemám Yatese ráda a mylim si že byla velká chyba ho vybrat na režírování Hp...Mohli to bejt velký trháky a byli to spíš propadáky...to už i snad byla lepší jednička s dvojkou než šestka...a to ty dva první díly neměli děj nic moc.... *13* *9* *9* *9*
    • simist

      Re: shrnutí

      blbost 1a2 je nuda akční jsou od trojky nahoru a právě ty od yatesa co si mylíte že to jako bude bod po bodu jako v knize ? jestli jo tak ehm.. ehmm..
    • Re: shrnutí

      propadaky si jenom myslis :D....bud rada ze to vubec nekdo natocil.... *13* *13* *13*
      • Re: Re: shrnutí

        proc nikdo nepochopi ze 6 nemel bejt masakr ale spis dil o lasce a romantice?Ano sice to zni jako kravina ale je to tak nevim jak to vypada v knizce ale ve filmu je to tak....a ten kdo to nepochopi je looser *15* *15* *4*
  • no jo furt

    když jsem na princi dvojí krve byla v kině, tak jsem tomu moc nerozuměla, *9* ale ségra četla každou knihu asi 8krát, tak mi to vysvětlila...ten film byl nepřehledný a kdyby to mělo být přesně podle knížky, tak by musel trvat alespoň 4 hodiny... *9* ...jinak to nebylo špatný, ale fénixův řád byl lepší, mno *9* ...nejvíc se mi líbí Hermiona, pac hezky zvedá obočí když mluví *14* ...ne, sranda *15* ...je chytrá a hezká-jako já *3* ééé,tak ne mno...jo a má pěkně vlnitý vlasy...tak to je ode mne vše...díky za pozornost při čtení...nezapomeňte komentovat *1*
    • terinka4

      Re: no jo furt

      *3* JJ fénixův řád byl teda fakt lepší!!!A Hermiona je taky fajn! *14* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit