Přejít na výpis diskuzí

Muzikál ze střední

FILM 28.9.2007 
277 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sexi

    je to jebac troy bolton je to sexi chalan *3*
  • Re: Re: Boží filmeček

    jeto boží film je to muj oblíbený film já ho protě miluju *14*
  • Zpráva

    Vanesa Hudgens je pěkná holka a umí dobře zpívat ! Tak Ashly Tisdale umí zpívat ! Moc jeobdivuju ! Mějte se ! *5* *3* *3* *4* *14* *14*
  • Zpráva

    Ahoj , High School Musical je moc pěknej film , když někdo budete z něho chtít písničky ozvěte se mi ! Dík a ahoj ! *1* *4* *3*
  • Super

    Tenhle filmík je hrozně moc úžasnej!!!!!!!!!!Pokud de Zaca tak ten je hroozně moc pěknej! A Van má prozměnu nádhernej hlas když zpívá!!!!!
  • engaged couple

    Hi! my name is vanessa (in HSM gabriela;-) and I´m engaged with Zac Efron (in HSM Troy;-)!!! I´m very very very happy!!!!! I love him!!! bye bye
  • je skvělej

    holky souhlasím s váma Zac je fakt moc moc moc nádhernej!!! a včera oslavil 20 narozeniny je prostě úúúúúúúúúúúúúúúúú
  • úžasnej film a hlavně Zac Efron

    Celej film je úžasnej a hlavně Zac Efron(Troy Bolton) je nádhernej moc se mi líbí (film a hlavně Zac Efron) *14* *14*
  • !!!MÁM!!!

    AHOJKY LIDI!!! TAK UŽ MÁM OBA DVA DÍLY HIGH SCHOOL MUSICAL NA DVD A V ČEŠTINĚ. SICE NAHRÁVANÝ Z JETIX, ALE SUPER. JSEM MOC RÁDA. ZATÍM A MĚJTE SE. WITLE
  • ...

    zac je uplne uzasnej... miluju ho *14* *14* *14* *14*
  • Re: Bezvadnej filmík

    upa supa filmííííííííííííííí
  • zadkovnice

    ten zac má pěknej zadek!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • milující a věrná

    ´miluju zaca z tohoto filmiku!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • ahoj

    je to fakt krasnej filmecek a hlavne je v nem krasnej zac ale on je krasnej pcrad!!!!!!!!!! *14* *14*
  • Re: Boží filmeček

    To jo je moc krasnej!Mas pravdu!! *14* *14* Škoda chtela bych ho na kazete!
  • Bezvadnej filmík

    Bezvadný film jak vidím a slyším se High School Musical alias muzikál ze střední stal nej filmem v Amarice a muzikálová mánie se dostala i knám.Samozřejmě že mě to taky dostalo o tom není pochyb.Skvělí herecké obsazení,velmi good songy a a dost dobrá choerografie(tanec)A jak je zvykem velmi dobrý film musí začít dalším pokračováním!Dnes byla na kanálu Jetix pakračování HSM2 tentokrát o letních prázdninách zase mě dostaly ty songy je tam dospělejší ovzduší a více basketbalovéhopodnebí což me se taky dočkali v jedničce *1* ,ale jak říkám Dysney byl vždycky dobrý a jak se říká?Starý dobrý Disney nikdy nesklame.Neznám ani jeden film který by mě zklamal tento se naopak povedl a jak u nás,ale i po celém světě přeju další skvělé filmové záběry! *4*
    Tohle je můj komentář k filmu dost dlouhý a stručný měla jsem se k čemu vyjádřit ne?!
    P.S.j a v lednu 2008 by se měla začít točit i HSM3 a po trojce by jsme se měla těšit i na 4.To bude jen HSM A HSM A HSM můžeme se těšit!
  • Boží filmeček

    Boží film!!! Miluju ho! Krásná hudba, boží děj a super obsazení!! Hlavně Zac je boží!!! Těším se až bude 2 na Nově!!!!! *1* *1* *1* *3* *14* *14* *4* *14* *14* *3* *4* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit