Přejít na výpis diskuzí

Muzikál ze střední

FILM 28.9.2007 
277 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Web o HSM!

    web o High School Musical..!!! http://hsmusical.ic.cz !! *1*
  • ahojky

    ahojky lidicky potrebuju poradit nevite kde bych si mohla stahnout pisnicky z muzikalu ze stredni ?jestli nekdo vite ozvete se prosim na mejla.dikysek pa *3*
  • HSM

    Ahoj lidi je to nej.film
    byl jsem na konkurzu v USA
    Skoncil jsem paty kdy byl alespon ctvrty tak jsem si mohl zahrat HSM ale rikali mi at to nevzdavam znam dobre A.Tisdale
  • Re: High School Musical

    ahojik supr mnamka filmiiiiiiiiik nej nej *4* *14* *14* *14* *14* I LOVE YOU *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: High School Musical

    ahojik supr mnamka filmiiiiiiiiik nej nej *4* *14* *14* *14* *14* I LOVE YOU *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: je skvělej

    celsi dobře hraje na piano a huste sklada. *4*
  • Film

    nevite kde sezenu film high school misical na dvd napiste mi na e-mail nebo na icq-453-539-919 nutne jsem z prahy
  • Trapárna

    Panebože další trapná puberťácká blbost. Takove filmy a jejich režiséři by se měli ZABIJET!!! *16*
  • Re: Supeeeeeeeer

    jj zac nej jednička
  • Re: Re: High School Musical

    hele jeste se ani nevi jestli bude HSM3 a ty uz plasis, ze tam nebude vanessa *13*
  • High School Musical

    uplne paradni pisnicenky *3*
  • Re: High School Musical

    *14* ale prý v HSM3 nebude Vanessa takže to už nebude HSM *9* *9* *16* *8*
  • High School Musical

    Suuuuuuuuuuper filmík...fakt úžasnej *14* *14*
  • HSM 2

    Tak HSM 2 bude 10. 11. na Nově....
  • :)

    nej filmecek *14*
  • Supeeeeeeeer

    High School Musical je super film viděla jsem 1,2....:o) *14* *14* *14* *14* hlavně zac je sladkej
  • Re: Re: :(

    pozri sa na anglicke stranky tam to mas vsetko potvrdene
  • "l

    fůůůůůůůůůůůůůůůůů j *8* *8* *16* *16* *5* *5* *8*
  • Re: :(

    Vanessa tam bude HRAT !! Neviem odkial mas take hluposti !
  • :(

    Vanessa nebude v HSM3! 19.10. to potvrdil Disney prodaktion a tvrdí že herečka ktorá nastúpi za Vanessu je oveľa zaujímavejšia ako Van...Sabrina Bryan (23) Nastupi za vanessu a bude hrať rolu gabriely.. ach jaj mno to už nebude to čo bývalo ale aspoň Zac ostal :)... Thakže všetky predadzajúce články o tom že vanessa bude hrať v HMS3 toto presa len odvrátilo... škoda mno... Sabrina Bryan (Myslím že pred sa len Van bola príjemnejšia.. a krajšia...) *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit