Přejít na výpis diskuzí

Muzikál ze střední

FILM 28.9.2007 
277 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: debile

    High school musical se mi moc líbí.High school musical jsem poznala ve Švýcarsku(ch).Sice mluvily švýcarskou němčinou,ale to mě vúbec nevadilo... *14* *14* *1* *15* *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3* *5* *5* *5* *3* *3*
  • nicky0012

    Re: Re: Re: Re: High School Musical

    co to tady melete to není vubec pravda hsm3 bude i s van a až hsm4 pokud se bude natáčet tak bude bez van a bez zaca!!!! *9* mě zvás klepne co tu píšete za nesmysly jako že živý hsm bude v praze zto taky není pravda to je nappodobeniny na bruslích!!!!!!
  • nicky0012

    Re: HSM v ČR

    to není pravda to byly lidi na bruslich co je napodobovali víš a ktomu pouštěli jejich písničky a tncovaly na bruslích jako oni ale oni to nebyly já to četla v časáku tak si nevymýšlej! *16* *8*
  • manou

    prodám či vyměním plakáty

    Ahoj mám 2 plakáty filmu High school musical a nechci je. Vymněním za plakáty hilary duff nebo miley cyrus, plakáty můžu taky prodat. pište na e-mail: kakuska121212@seznam.cz Děkuji.
  • kacenka1jb

    Na PrODeJJ =)

    prominte ze to sem davam vim ze to je o hsm ae ja uz nevim kam to mam napsat ..:D
    ja mam hrozne veikou zbirku high school musical(plakaty,vystrizky ...)
    ejky lidíí nemate nekdo zejemm???jestli byste se teli podivat na sechno co mam
    tak mi napiste na maila: motkovak@seznam.cz
    a ja vam poslu fotky,poslu i neco inyho(napr.stmivani,avril...)mam toho fakticky hodne pste nebojte sa a nepiste miii :D:D
    a ete jednou sry :D
  • Re: HSM v ČR

    ty trdlo to nebude koncert ale ledni revie ja mam listky a musim rict ze tam bude hooodne lidi a mimochodem v tech pardubicich o bude 29 a ne 27 *3* *9*
  • lissi117

    HSM

    je to boží film - jeká je cena DVD v normálním obchodě??? Já ho přes školní časopis sehnala za 259Kč !
  • kajuska4

    hsm1

    nejlepsi filmikkkkkkk:-* *14* *14* *14*
  • gabriella0

    pro hsm v čr

    promin ale to není koncert ale reví
    hsm na ledě
    a ja mam nato listky a byli tam obrazky stěmi tětmi lidmi a nejsouto doopravdicky.promin
  • sbírka

    ahoj mám mega sbírku HSm jsou to hlavně plakátya články a časopisy který mám dvakrát tak prosím pište na mail:lucibus-buffy@seznam.cz a pošlu i fotku *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Re: debile

    Sice jsem ten film neviděl, ale ono nejde tak ani o něj, nechápu proč tak urážíš, se mu to líbí a hotovo i kdyby to byla sebevětší kravina, to za prvé, za druhé nikomu se nesměj za pravopis sám jsi teď napsal: prudce se píše z d, já bych to z vyměnil za s :-D :-D
  • Re: HSM v ČR

    Dobrý den,mám velkou prosbu,chtěla bych aby mladší sestra viděla Hi school musical naživo,ale neustále jsem nezjistila kde budou v Praze vystupovat.Mohl by mi to prosím někdo napsat na můj e-mail.Moc děkuji.
    Můj e-mail:T.Matzenauerova@centrum.cz
    Předem moc děkuji
  • hanka2341995

    Re: HSM v ČR

    Fakt?? Ježiš to je úžasný tam musim být!!!
  • HSM v ČR

    jejich podpisy klidně můžete mít a dokonce s nimi můžete být i vyfocení stačí když 27.dubna půjdete na jejich koncert který bude v Pardubicích a 2. a 3. května budou mít koncert v Praze. Bude tam hlavní šestka (tj. Van,Zac,Ashley,Corbin,Monique,Lucas ) možná tam bude eště někdo ale tato šestice tam bude na stoprocent. Tákže kdo chce jejich podpis nebo je vidět naživo nebo chce s nima fotku nebo je chce prostě slyšet jak zpívají tak nezapomeňte že 27.dubna jsou v Pardubicích a 2. a 3. května v Praze. Tak se zdá že neskutečné se začíná stávat skutečným. Dokonce i v ČR budou mít koncert HSM. WAW !!!
  • christine-horse

    RE HSM

    *1* *1* *14* *14* *3* *4* *15*
    SKVĚLÝ FILMEK!!!Je dobré že ho udělaly
    protože každý pozná jaké to je když její nejlepší kamarádka udělá to aby se neztýkala se svým klukem(kamarádem),a ty který jsou nejoblíbenější....,vidí že když žárlí atd že potom si to odskáče.
  • kataabara

    Soutěž

    Ahoj na mém blogu je soutěž s HMS, jestli chcete tak se přihlaste. Mějte se hezky!*5* Liduška.
    Adresa mého blogu je:
    www.lidulinda.blog.cz
  • verulinkaa

    Re: Re: HSM

    Jojo je to v poho filmík na kterej se dá kdykoliv mrknout *4* *4*
  • debile

    ty sráči kamile drž hubu!kolik ti je že tuhle kravinu zbožnuješ maximálně 12 co?!ty seš taky čurák vid když neumíš ani základy pravopisu prudce se píše z d!!! ! *15* tak nedělej chytrýho..a jak si to tu pročítám začla s tim ta hanka a komentáře uživatele to je jedno sou rozhodně lepší než nějaký vyjebaný hanky *9* která se chová jako blbka..mimochodem kamil to je jméno jak pro nějakýho teplouše *15* *15* *15*
  • dasdfs

    AHOJTE LIDI MÁM TU TED SLEVU NA SBIRKY...MAM ICH STRASNE MOC..A CHCI SE ICH CO NEJSKUR SBAVIT...JE TO SE SLOVENSKYCH ALE AJ S CESKYCH CASAKU NEKERE SU AJ S NEMECKYCH TAKE AJ S POLSKYCH CASAKU KDO BUDE MNET ZAJEM TAK NECH NAPISE NA MAIL 12lizzy22@azet.sk POSLU AJ FOTA JESTLIK BUDE TREBA
  • nigguzshka

    píčovina jak kráva

    je to teda pekná píčovina, fakt rachot...nechapu, jaxe to nekomu muze libit... *13* http://s14.bitefight.cz/c.php?uid=6 5092 *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit