Přejít na výpis diskuzí

Most do země Terabithia

FILM 10.3.2007 
57 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To co se ji stalo bylo ošklivé a taky jsem u toho brecela... A divam se na to do dnes
  • niektori pisu ze by to malo byt viac fantasy ( a podla traileru to tak vyzeralo) ale podla mna je to dobre tak ako to je pretoze to vpodstate nieje o ich vymyslenej krajine ale o ich priatelsve *3*
  • Jeden z nejlepších filmů na světě !!! A prej by měla bejt i dvojka , ale prostě u toho se nedá nebulet !!! Je to tak smutný a pěkný ...............
  • Ahojte !
    Tenhle film sem viděla u babičky. Byl ze začátku vážně skvělý ale nakonnci mě to vážně vážne rozbrečelo!!! Bylo mi jí líto !!! Utopila se chudáček brečím i tet když se na to podívam. A nebo jak ji nikdo nechtěl cudaka Leslie :( A dneska se na to dívam asi po 20x :) Nádherny film ale ten konedc *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9*
  • marina13
    ja sem nekde cetla ze bude dalsi dil ale josh je jediny kdo tam bude hrat ostatni bude hrat nekdo jiny a tak se ptam jestli je to pravda ?? *7*
  • lukasd
    je to dobrej film jenom to nemuselo dopadnout tak tragicky *10*
  • taylorrka
    moc hezký film ale já si myslím že to nemuselo být až zas takový silný
    ale docela to šlo v mé top 20 je jako 13 film
  • Moc pěknej film!

    Ještě že si tady nemůžete dát přes dr*ku, to by dopadlo:-)
    Souhlasím s těma co píšou, že by na tom filmu nic neměnili, proč taky. Je tam prostor pro fantazii ale taky skutečnost a v životě se dějí i smutný věci.
    Tak se s tím koukejte vyrovnat, ja?
  • Moc pěknej film!

    Ještě že si tady nemůžete dát přes dr*ku, to by dopadlo:-)
    Souhlasím s těma co píšou, že by na tom filmu nic neměnili, proč taky. Je tam prostor pro fantazii ale taky skutečnost a v životě se dějí i smutný věci.
    Tak se s tím koukejte vyrovnat, ja? *3* *15* *4*
  • nicola14

    super film

    Miluju tenhle film uplně nejvííííc... *14* *14* *14*
    Jenom škoda, že Leslie umřela....
    viděla sem to už asi 20-krát *3* *14*
  • Re: moc nesouhlasím

    Ale tak nemohli zmeniť to, čo napísala autorka knihy. Potom by zas čitateľia nesúhlasili. Bolo to smutné, ale malo to svoje čaro... *4*
  • jughikjhk

    oni tim ze umrela skazili ten cely film *8* *8* *8* *8* *16* *16* *10* *10* *5* *9* *9*
  • moc nesouhlasím

    Mě se ten film fakt líbí ale moc nesouhlasím s brooklinem v jedné věci.Podlě mě tam Leslie umřít neměla.Todle jediné mi na tom filmu nelíbí.Měla zůstat až do konce filmu.Klidně mi nadávejte ale toto je muj názor.Ten konec mohli udělat veselejší bez té smrti protože potom je to podle mě drama *9*
  • moc nesouhlasím

    Mě se ten film fakt líbí ale moc nesouhlasím s brooklinem v jedné věci.Podlě mě tam Leslie umřít neměla.Todle jediné mi na tom filmu nelíbí.Měla zůstat až do konce filmu.Klidně mi nadávejte ale toto je muj názor.Ten konec mohli udělat veselejší bez té smrti protože potom je to podle mě drama *9*
  • denisa23344

    terabithia

    je to uuzasny film ked som ho prvy krat videla pozerala som ho kazdy den *14* *3* *4* *15* *1*
  • quickly

    Re: Terabithia

    Naprosto s tebou souhlasím:-)
  • brooklin

    Terabithia

    Vcelku povedený film :-) Viděla jsem ho před dvěma roky, když jsme na něm byli se třídou v kině :-) Všici brečeli, já teda ne, ale taky jsem už měla na krajíčku :-) Takže hezký... Kdyby Leslie v tom filmu neumřela, nebylo by to ono... Ten příběh by nebyl tak silnej... I když mi to taky bylo líto...
  • vasok

    Re: Re: Re: blbl

    sňou? wtf mluvíš jak moje babička *1* *1* *1*
  • katushkav14

    úžasný

    je to úžasnej film brečela jsem jak želva! když se někomu nelíbí že se ta holka zabije tak se dívejte na ty vaše romanťáky který jsou vo hovnu páč všechny končej tak že žijou všichni šťastně až do smrti!a realita je jiná! Stejně se furt v těch romanťákách opakujou samí věci!Tak kurnik nekrityzujte tak nádherný filmy který jsou jedinečný! a klidně mě všichni ohodnujte za 5 aspoň budu vědět že tu sou jen samí deb.... který nechápou rozdíl mezi romantikou a fantazii *8*
  • vasok

    Re: smutny

    táhni na slovenský web a neotravuj tady stupidními příspěvky *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit