Přejít na výpis diskuzí

Most do země Terabithia

FILM 10.3.2007 
57 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • katushkav14

    úžasný

    je to úžasnej film brečela jsem jak želva! když se někomu nelíbí že se ta holka zabije tak se dívejte na ty vaše romanťáky který jsou vo hovnu páč všechny končej tak že žijou všichni šťastně až do smrti!a realita je jiná! Stejně se furt v těch romanťákách opakujou samí věci!Tak kurnik nekrityzujte tak nádherný filmy který jsou jedinečný! a klidně mě všichni ohodnujte za 5 aspoň budu vědět že tu sou jen samí deb.... který nechápou rozdíl mezi romantikou a fantazii *8*
  • zuzyk15

    kouzelná země Terabithia

    *9* jo to je fakt souhlasim s váma všema.leslie..mi bylo moc líto.hlavne ten konec.jo byl smutnej.že ten kluk.ji nevzal sebou do toho muzea..sem čekala..že to takhle i bude že to takhle dopadne..čekala sem to.nejvíc mě ale dojalo..jak pak ten táta-.byl na nej hodnej kvuli tem klíčum.to pak bylo moc dojaty.ale fakt chudák leslie!a princ terbitian ten pejsek byl užo peknej..bibi to je zkratka!! *14* *3*
  • mamikalka

    blbl

    je to to hroozny když ji tam zabijou zajíímalo by mě kterej krypl vymyslel scénář *16* *16* *10* *4* *14* *8* *8* *16* *16* *10* *7*
    • vasok

      Re: blbl

      ale hovno scénář za to nemůže...je to natočeno podle knihy *8*
  • ondra95

    ahojky

    skoda ze t lesley spadla z toho provazu do vody *9* *9* ,ale jinka fakt dobrej film
  • jughikjhk

    oni tim ze umrela skazili ten cely film *8* *8* *8* *8* *16* *16* *10* *10* *5* *9* *9*
  • brooklin

    Terabithia

    Vcelku povedený film :-) Viděla jsem ho před dvěma roky, když jsme na něm byli se třídou v kině :-) Všici brečeli, já teda ne, ale taky jsem už měla na krajíčku :-) Takže hezký... Kdyby Leslie v tom filmu neumřela, nebylo by to ono... Ten příběh by nebyl tak silnej... I když mi to taky bylo líto...
    • quickly

      Re: Terabithia

      Naprosto s tebou souhlasím:-)
  • andyytisdale

    Hezkej...

    Byl to moc hezkej film =)
    až teda na to že Leslie umřela,to mě celkem dostalo-celej film jsem se těšila jak si dají pusu a ono nic no xD
    *1*
    • Re: Hezkej...

      tak to sme dva ale ja brecel od Leslie smrti(Anna Sophia Robb)
      • Re: Re: Hezkej...

        Nejseš sám, já taky bulela....Jinak to byl pěknej film. Většinou bývá že film je horší než kniha ale u tohoto filmu se mi to zdálo vyrovnané, možná jen, že v knize byl lépe popsaný vztah mezi hlavními postavami. *4*
        • Re: Re: Re: Hezkej...

          kolik ti je
  • : )

    Mooooc krásnej film vážně...
    to:Iva Plzeň ...no já si ymlsim,že nejlepší je se na to kouknout v angličtině *3* pak se člověk nemusí bát žádnýho špatnýho nadabování : )....tááákže pokud můžu doporučit kouknětě se na to v originále(popř. s titulkama komu angličtina dělá větší problém) *4*
  • bobulka

    Terabithia

    Just close your eyes and keep your mind wide open... *3*
    • Re: Terabithia

      yes... i try it... *3*
  • mamikalka

    smutny

    tek kdo psal ten scénář tak mě fact nasral
    pač je to super film až na ten konec kdy ta lesie zemře to sem fakt bulila a byla sem naštvaná *9* *10* *9* *16* *8* *5*
    • vasok

      Re: smutny

      táhni na slovenský web a neotravuj tady stupidními příspěvky *8*
    • Re: smutny

      drž hubu jeto uděláný skoro podle skutečnosti ale stalo se to matce kluka kterýmu umřela kámoška

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit