Přejít na výpis diskuzí

Most do země Terabithia

FILM 10.3.2007 
57 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: please

    DIT SE PAR DNI PRODAVAL S BLESKEM BO AHA SI MYSLIM SEM TOHO VYUZIL ZAKOUPIL A ZABRECEL
  • Re: zdravim

    vis jak vubec ten film vznikl to napsala stara zenska a jeji vnuk mel kamaradku ve stejnym veku a ona jela k mori a zasahl ji bleska tak ten film vznikl a ta zenska vedela ze pisa nejkrasnejsi i nejsmutnejsi film ja brecel tez a brecet budu
  • martan014

    zdravim

    ten reziser natocil peknej film az na to ze ta leslie spadla do toho potoka chudak holka sice vim ze je to film ale chudak sem musel i brecet nedalo se to vydrzet
  • zuzyk15

    kouzelná země Terabithia

    *9* jo to je fakt souhlasim s váma všema.leslie..mi bylo moc líto.hlavne ten konec.jo byl smutnej.že ten kluk.ji nevzal sebou do toho muzea..sem čekala..že to takhle i bude že to takhle dopadne..čekala sem to.nejvíc mě ale dojalo..jak pak ten táta-.byl na nej hodnej kvuli tem klíčum.to pak bylo moc dojaty.ale fakt chudák leslie!a princ terbitian ten pejsek byl užo peknej..bibi to je zkratka!! *14* *3*
  • ondra95

    ahojky

    skoda ze t lesley spadla z toho provazu do vody *9* *9* ,ale jinka fakt dobrej film
  • Re: špatně dabované pro nic!!!

    A proto já,když to de pustim film s originálním zněním a českejma titulkama...to pak ty vtipy líp vyznívaj a celkově má film novou úroveň...třeba narnie 2.v originále pobaví,ale s dabingem to vyznívá blbě...
  • Re: SPADLA

    Spadla...a tím to tvůrci udělali snad dojemnější než Titanik. Jen se rozloučili v dešti...nechtěl jí sebou do muzea a najednou...už nebyla a jak řekla,vrátí se do vody...Jen se na sebe usmáli a to je vše...toť ďábelsky vymišlené
  • vasok

    Re: please

    skus torrent *1* *1*
  • sasori

    SPADLA

    škoda že spadla *9*
  • janahermiona

    please

    neeví někdo kde se tenhle film dá ssehnat??? já ho pořád nemůžu nikde sehnat prosím poraďte mi
    na e-mail:janahermiona@seznam.cz dík jana
  • Re: ...

    Protože se utopila když skákala přes řeku. Provaz se utrhl
  • bobulka

    Terabithia

    Just close your eyes and keep your mind wide open... *3*
  • ...

    jenom sem se chtěla zeptat, já sem část neiděla, Leslie umřela?? a jak?? proč?? to mě v tom filnmu uteklo..:o(
  • Re: špatně dabované pro nic!!!

    toho kluka mluví dospělý chlap?tak to se na to musím fakt juknout *14*
  • : )

    Mooooc krásnej film vážně...
    to:Iva Plzeň ...no já si ymlsim,že nejlepší je se na to kouknout v angličtině *3* pak se člověk nemusí bát žádnýho špatnýho nadabování : )....tááákže pokud můžu doporučit kouknětě se na to v originále(popř. s titulkama komu angličtina dělá větší problém) *4*
  • špatně dabované pro nic!!!

    ahoj jsem slyšela že pro špatně natočené počítačové scény se špatně nadaboval do češtiny... je to moc krásný film a já myslím že si stím ty naši nabatéři mohli dát více práce jen to takhle skazili!!! *5* a proč se vůbec staraj o to jak je to natočený?? prostě to přemluvím a hotovo pak se diví že nato nikdo nepůjde když tam malího kluka mluví dospělej chlap!!!!! *16* co si myslíte vy??? čau Iva
  • Podívám

    Netehle film se ráda podívám!S mojí kamarádkou Verčou!!!!!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit