Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ilonka94

    .......

    Lidičky kolik řad už odvysílaly???....ja nevedela ze uz u nas vysílaly 7 řadu...to je k nasrání *16*
  • gunny

    Stát ??

    Nevíte někdo v jakém státě se to odehrává ??????? *1* *1*
    vím,že to je někde v USA,ale jaký stát ?
    • kamilazbrankova

      Re: Stát ??

      natáčí se to v Los Angeles,Santa Clarita *3*
    • ilonka94

      Re: Stát ??

      Washington DC .....Podle okolností by to mělo být tam.... *3*
      • ilonka94

        Re: Re: Stát ??

        Ulozto.cz *3*
  • ewulekom

    na hovno

    jako ja jsem taky chtela aby natočili další série ale jako po tom co zemřela ředitelka a trochu se změnil tým už se mi na to nechce moc koukat .. proč zrovna ti nejlepší lidi nechaj zemřít ?? *9* *9*
    • gunny

      Re: na hovno

      No jo tak na tu změnu v týmu si za chvíli zvykneš.
      Mě se zdá,že ta ředitelčina smrt byla nějaká divná,trochu si za to mohla sama a i kdyby jí nezabili tak by jí zabila ta nemoc.
      Taky jsem si myslela,že se nebudu dívat na seriály kde po 8 letech změnili tým,ale nakonec jsem si zvykla.
      Je to blbý když někoho s týmu zabijou je to skoro naše rodinka *1* *1* *1*
  • kamilazbrankova

    7.série

    7.série NCIS bude mýt premiéru v září 2009 *3* *15* *1* *5*
    • ilonka94

      Re: 7.série

      Na slovakách dáva kazdy čtvrtek v 21:55.....Asi už 5 díl.
  • smutné

    Tak jsem si myslela,že po smrti Kate už nic horšího nepřijde a přišlov 5 nebo 6 sezone zemře ředitelka Jenny Shaperd....je to fakt moc smutný,protože to byla skvělá postava*9* *9* *9*
  • kamilazbrankova

    7 serie

    doufám že budou natáčet i 7 sérii je to totiž bezvadný seriál a já nechci aby skončil *9*
    • senzorka

      Re: 7 serie

      po 6 serii si pry daj 3tydeni pauzu a pak budou zase natacet tady je stranka prelozena v translatoru http://209.85.129.132/translate_c?h l=cs&sl=auto&tl=cs&u=http://www.tea m-ncis.com/&prev=hp&usg=ALkJrhhXLLk JI3r2YUuT9ka05DFi9Nh8vA
      • senzorka

        Re: Re: 7 serie

        sry mam tam chybu ta stranka je : http://translate.google.com/transla te?hl=cs&sl=auto&tl=cs&u=http://www .team-ncis.com/&prev=hp
    • veverkaveve

      Re: 7 serie

      jj to by mohly natocit ale za jak dlouho bude u nas? *5*
  • kamilazbrankova

    NCIS

    NCIS jsou nejlepší *1*
    • senzorka

      Re: NCIS

      svata pravda *1*
  • Gips

    pro christinka16:
    ze spolehlivich zdroju vim ze Gips se hned v nejakem 4 nebo 5 dilu 4 rady vrati na plny uvazek.kdyztak si to najdi na officialni strance ncis jsou tam vsechny informace ta stranka je: team-ncis.com jo a dej si ji do google translatoru a preloz si ji(do google translatoru to das tak ze do vyhledavace googlu das translator,das enter,klikni hned na ten prvni odkaz,tam dej nazev te stranky a dej rozpoznat jazyk>cesky,pak ok)doporucuji se kouknout na to video na uvodni strane je docela good *3* *3* *3*
    • bella123

      Re: Gips

      ty hnusnej spame vzdyt ta stranka www.team-ncis.com je zavirova .chtela znicit muj notasek a ziskat iformace z miho notasku.ty parchante ale narozdil vod tebe jsem dobra stejne jako abby sciuto a ta nej.....takze ten tvuj vir je peknej srac to ti garantuju.....blabalabalabla ses blbej hnusnej vydela nejdebilnejsi kreten.ale pis si to ja si te najdu vsude ezte jednou tak uvidis *16* *8* *5* *13* *10* *13* *13* *13* *13* *13*
      • Re: Re: Gips

        jo a ta tvoje Bella a cely Twilight je taky pekna sracka!!!!! (lepsi je NCIS) :-P *14*
        • Re: Re: Re: Gips

          TWILIGHT JE,BYLO A BUDE NEJLEPŠÍ NA SVĚTĚ A NĚJÁKEJ SERIÁL(I KDYŽ UZNÁVÁM DOBREJ) NA NĚJ NEMÁ!!! *8*
      • Re: Re: Gips

        hej vole nehrabe ti treba ?!?!?!?!?
        ty tady furt pises jakesi kokotiny a uz me s tim docela seres!
        radsi si dej odchod ty jo ? !!!!!!!!!! *9*
    • veverkaveve

      Re: Gips

      ahoj prosimte nevis kdy bude 4 rada u nas se vysilat na nove ??
      • Re: Re: Gips

        ano vim bude se vysilat na podzim tohohle roku,smula ze tak zadlouho *9*
        • veverkaveve

          Re: Re: Re: Gips

          jj to je skoda a velka ale aspon ze bude! *4*
  • veverkaveve

    ahoj

    nevite nekdo jestli je vic rad ncis nez 3 na youtube jich je 6 moc sem se divila ale byla jsem rada nevite kdy bude 4 rada u nas? *4*
  • christinka16

    Jenom Otázka

    Ahojky lidi jsem velká fanynka tohodle seriálu a chtěla bych se zetat kdo hraje Duckyho (toho patologa c si povída s mrtvolama)?? *4* *4* *7* je totiž oupe nej a mám ho hrozně moooooc ráda *14*
    • Re: Jenom Otázka

      Ducky je David McCallum*3*, ale promiň že se ptam ty si na mrtvoli *1* ne si dělam srandu Ducky je super a je strašně ukecanej. *1*
      • christinka16

        Re: Re: Jenom Otázka

        ne ja nejsem na mrtvoly ale Duckyho mám mocky ráda kdyby odešel tak by to nebylo ono navíc když už odešel Leroy Jetro Gibbs tak to už by potom mohla odejít i Ebby a ostatní páč už by to stálo za .... *4* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit