Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • NCSI

    Nevíte jestli v poslední díle zemře Gips *9* *9*
    • christinka16

      Re: NCSI

      neumře jenom odejde a teamový vedení necha Tonymu *4* *9* což je škoda s bráchou jsem se včera shodla že bez Jetra to nebude NCIS *9* *9*
      • bella123

        Re: Re: NCSI

        nojo ale vis von gips se tam zas varati asi za par dilu potom *1* *1*
  • sussannah_apostraphie

    Jak se jmenuje eby?

    Ahoyte nevíte kdo hraje Eby (jak jí říkaj upírka)? plíz kdo ví ať napíše na ZuZiShQa@seznam.cz :D díky *15*
    • bella123

      Re: Jak se jmenuje eby?

      ty kravo abby je nejlepsi a ne naka upirka jo aje hezci nez ty blbko a mimochodem lady gaga je pipka tak jako ty a upirky jsou best tak vodpalkuj *16* *8* *13* *5*
    • hannaaah

      Re: Jak se jmenuje eby?

      je to Aby a hraje ji Pauley Perrette
  • nAJ serial

    nevie niekto nahodou stranku kde si mozem pozriet alebo stiahnut casti? ked hej poslite link na icq 375013470 dik *4* *4* *4*
    • Re: nAJ serial

      od 4 rady je to jen s titulkama a ta adresa je warcenter.cz tam si to nekde najdi ja totiz nejsem na svem compu takze nevim presne kde to je
  • ....

    ToNnY? *7* ..nEjúžAsnějŠÍ *14* ..spapat ho.. *14*
    • hannaaah

      Re: ....

      jo přesně Anthony (Michael Weatherly) je prostě nejlepší teda tady spiše myslim postavu v NCIS, protože tam vypada tak na 25, ale jinak mu je 40 xDDD
      • Re: Re: ....

        presne hej!!! :D :-P
  • Anthony Dinozzo

    Tony je fakt hrozně sexy. Mám ho moc ráda, a proto mě hrozně štve ,že NCIS na nově přestaki dávat.Doufám,že brzi dají pokračování. *14* *3* *9*
    • Re: Anthony Dinozzo

      ncis zacnou davat na podzim roku 2009 nevim kdy presne
    • evinek

      Re: Anthony Dinozzo

      Fakt bezva seriál. Mě taky mrzí, že zkončil, ale zjistila jsem, že ho ve středu opakují! Ale zase tak děsně pozdě! *10*
      Už se těším na nové díly! *3*
  • NCIS

    čauký! je to fakt good seriál! já mam nejradši Tonyho *14* ale aj Gibbse a Abby *3* a nevíte kde bych to mohla sehnat na dvd??
    • Re: NCIS

      Já teda tenhle seriál fakt miluju! Hlavně Abby a McGeeho a taky Gibbse a Tonnyho *1* Prostě miluju všechny, jo zapomněla jsem na Duckyho a Zivu *1*

      DVD prodávají na Amazonu a těhlech webech, ale není tam čeština. Zkus to stahovat přes nějaká fóra (warforum.cz...), je to tam česky i naglicky (i slovensky).
  • Abby

    NCIS je nejlepší seriál na světě doufám, že budou dávat všech 5 sérií !!!!!!!!!!!! Nejlepší je z nich Abby - je to moje zlatíčko kdyby tam nebyla tak bych se snad na to ani nedívala..........nejlepší díl je 03x21 (krvavá lázeň) je to fakt good!!!!!!!!!!! *4* *4* *14* *14* *14* *14*
    • bella123

      Re: Abby

      zejo ja abby strasne miluju je ksezrani jako ne ze by jsem byla lezba to ne jen je proste best abby je nejlepsi ze serialu ale jeste mam rada gipse jeny tonyho zivu mcgieho a duckyho..takze vsechny ale tu tamanku neeeeeeeeeeeeee blebelebelbel.................abby *14* *14* *8* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *8* *14* *14* *14* *14*
  • otázka

    Čau lidi taky mám strašně ráda NCIS, ale bohužel jsem neviděla ůplně všechny díly. Není tu někdo kdo je má stáhlý ? A taky jsem se chtěla zeptat jestli nevíte kolik to má vlastně řad. Díky za odpověď a pište na e-mail Nikol *3*
    • Re: otázka

      je 6 serii a vychazi na DVD i 5 vse je na team-ncis.com lepsi je si to prelozit v google translatoru uz jsem psala jak se to dela tak se koukni nekde ze zacatku fora
    • Re: otázka

      Zatím je natočeno pět sérií. Na DVD je jsou zatím čtyři.
  • McAbby

    Ahoooj, prosím všechny kteří to mají skouknutý až do poslední série. Aby mi sem napsali, v jakejch dílech je pár Abby-McGee(například nějaký dobrý dialogy, gesta, pohledy..)...mám je strašně ráda.Díkes

    Jo, a taky jestli nevíte co to bylo za holku u McGeeho v bytě v díle 2x20 (Red Cell) ??? *14*
  • Pátá série

    Lidičky, myslíte, že odvysílají i pátou sérii?? To asik ne, co?? Ta naše TV je někdy vážně dost pozadu. *9*
    • Re: Pátá série

      na podzim 09 zacne nova vysilat 4 serii

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit