Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Super!!!

    Naprosto super seriál!!! Opravdu se povedl.. Ve kteým dílu a řadě mají Kate zabít???
    • Re: Super!!!

      Ari zabil Kate ve druhé sérii. Doufám, že Nova neodvysílá jen třetí řadu a konec. První tři série už v televizi jednou dávali a to na Halmarku, takže by mohli odvysílat klidně čtvrtou sérii, vůbec bych jim to nezazlívala. *1*
      • Re: Re: Super!!!

        hallmark ma uplne prisernej dabing v ncis ,na nove to maji mnohem lepe nadabovany
  • Abby

    Abby je nejlepsi upa ji nej miluju .. ma krasnej styl vsechno je na ni krasny i ona sama *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *5*
    • bella123

      Re: Abby

      jj ja taky miluju abby je upeee bozziiiiiiiiii miliju i love miluju mmmmmmmuuuuuupusinka *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*


      P.S To by se Abby určitě líbilo: *5*
  • Videa

    Videa s NCIs mají na www.youtobe.com
  • néééééé

    To si dělají prdel, že mi zabili Kate.
    • Re: néééééé

      Kate zabili protože herečka co jí hraje je těhotná.
      • Re: Re: néééééé

        Jezis, kdo to pise, tak meli udelat, ze to mají s Tonym a bylo.
        • Re: Re: Re: néééééé

          Mno, taky bych byla raději, kdyby to měla s Tonym, ale vzhledem k jeho postavě by to asik nebylo možné. :)) A ještě ke všemu je to podle skutečňosti, takže to asi nebude jen kvůli tomu těhotemství Sashy Alexander.
    • Re: néééééé

      Copak vidíš tuhle sérii poprvé?? Místo Kate tam bude ta čúza, co si myslí, že je nejlepší. *16*
      • Re: Re: néééééé

        zadna cuza ale Ziva je naprosto good *10*
        • bella123

          Re: Re: Re: néééééé

          tojo ziva je good ale kate byla taky dobra ale tak co se da delat *3*
      • Re: Re: néééééé

        Jo, vidím to poprvé a jsem fakt naštvanej, ale byl to teda šok jako hrom, když padla s kulkou v hlavě.
        • Re: Re: Re: néééééé

          Ty bláho a já sem ji tak fandila,ještě teď se z toho nemůžu vyhrabat,jak padla....Kurňa,to nemohla...j nevim odejít,to ji museli zabít???Chudinky Tony,už to nebude jako dřív...
  • OK

    Gips je drsnej a hodil by se ke keit!!! *4* *14* *3* *14*
    • bella123

      Re: OK

      coze co ses za blba vzdyt gips by sese hodil k abby protoze ji am hroozne moc rad *14* *14* *4* *14* *14*
    • Re: OK

      K Kate by se hodil víc Tony.
      • bella123

        Re: Re: OK

        jjojoj presne kate a tony abby a timothy a gips a jeny reditelka *4* *4* *4*
      • Re: Re: OK

        Ne, Tony je jen můj. *14* *14*
    • Re: OK

      Jo a ke mně by se hodil Thony.xD *14*
  • DVD

    Ahojky lidičky, pls, nemáte někdo NCIS na DVD?? Jestli ano, písněte na maila.;)
  • NCIS - skvělý seriál

    NCIS je ten nejlepší americký seriál podle mne *14* . Nejlepší jsou Gibbsovy pravidla *13* a pohlavky :o)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit