Přejít na výpis diskuzí

Twilight sága: Nový měsíc

FILM 12.12.2008 
1894 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KK

    OMG v Bravo jenom kecaji same žvásty a pitchoviny!!! Kolikrát to ani není pravda poslední dobou se BRAVO nehutí čím dál víc už jen tyma nekvalitníma dárkama když mam za to vyhodit 30 kč má to stát za to ne !! ? *8*
    • Re: KK

      Nj ale tak si vem že třeba nedávno byl v bravu lak na nehty a tak časák může stát 15 Kč a Dárek taky tak nemůžeš čekat nákej kvalitní ne? :)) Když sou ty časáky náky třeba za 50 nebo 60 Kč tak to jj ale za 30 Kč.. nwm :-)))
  • knížka

    Ahoj všichni co milujete twilight sagu.....mam tu pro vás asi špatnou zprávu,četla jsem v BRAVU že třetí díl twilight ZATMĚNÍ by moh bejt taky poslední,že prý natáčení Rozbřesku brání problémi se smlouvou.....musíme jen doufat,že to tak nebude!!! *9* *9*
    • vrtulka

      Re: knížka

      a já jsem teď viděla video s Kristen z nedávný doby, kde hovoří o tom, že natáčet by se snad mělo začít v listopadu tohoto roku. takže asi budu věřit Kristen než nějakýmu Bravu *15*
      • vrtulka

        Re: Re: knížka

        http://www.intoxicated.cz/index.php ?subaction=showfull&id=1266584068&a rchive=&start_from=&ucat=11&

        tad y je kdyžtak odkaz, kde to video najdeš, ale pozor, v odkaze budou asi mezery *3*
        • dark.memory

          Re: Re: Re: knížka

          zkus ten odkaz sem dat este jednou prosiiim
          • dark.memory

            Re: Re: Re: Re: knížka

            jo uz dobry uz sem nasla tu mezeru:D dik
  • titulky

    Já nwm,ale myslím si že s titulkama je to lepší,ten náš dubing je taky dobrej,ale prostě si nemůžu pomoct,ale anglicky se mi to líbí víc.Jinak ten film miluju,nemůžu se dočkat až vyjde DVD,jsem z toho ůplnej blázen,budu se na to čumět každej den *14* už i na stmívání jsem se koukala jak idiot pořád dokola.já to pstě milujuuuu *1* *1*
    • your-darling

      Re: titulky

      Ty už si viděla New moon s dabingem??? *7* *14*
  • joliett

    HB

    Vše nej Ashley!
  • kika-ashley

    DVD new moon aj s dabingom

    DVD new moon ma výjst 20. apríla 2010 aj s dabingom *4*
  • dark.memory

    ..

    Jasne ze to wynde..kdyz na tom wytřiskaj tolik penez co by to newydali..aj sem četla ze 5.knižka newyjde tady unas..taky dobra blbost..ael uz se na nu tesim:D:D: ael je to wubec pokracowani celeho pribehu nebo jen jak to wse widel Edward??? *7*
    • vrtulka

      Re: ..

      jestli myslíš Půlnoční slunce, tak to není pokračování, ale je to Stmívání z pohledu Edwarda *3*
  • simist

    ??

    achojky chtěla jsem se zeptat jestli bude i pátý díl twilight ságy ( knižně ) nebo to rozbřeskem končí prosím odpovězte mi do vzkazíku moc moc dík
  • vrtulka

    DVD New moon

    tak už mi napsali i z Hollywood Classic Entertaiment ohledně DVD New moon. A budu asi zjišťovat dál *4* napsali mi, že práva na Nový měsíc vlastní společnost SPI. I když HCE vydali Stmívání, spolupráce HCE a SPI byla ukončena v srpnu 2009, takže oni DVD vydávat nebudou. tak se asi budu ptát u SPI *3*
    • Re: DVD New moon

      Na internetu píšou že DVD New moon jde do prodejen 20. dubna 2010
      • Re: Re: DVD New moon

        Skvělí...tak to už se těším!
        Zatím jsem to viděla jen v angličtině s českýma titulkama a v blbé kvalitě
      • vrtulka

        Re: Re: DVD New moon

        jéééé kéž bys měla pravdu a já se mýlila, to bych byla opravdu šťatstná *3* pže si nedokážu představit, co bych do vydání na konči června dělala *3* uvidíme, třeba to v tom dubnu vyjde *3*
  • vrtulka

    DVD New Moon

    Tak jsem dneska jen tak ze zajímavosti napsala do Bontonlandu (www.bontonland.cz), která prodává CD, DVD a tak různě, jestli netuší, kdy asi tak půjde do prodeje Nový měsíc. Odepsala mi pí. Šťastná, že předpokládaný termín prodeje DVD je konec června. No jestli to myslí vážně tak to teda potěš pr... *9*
    • vrtulka

      Re: DVD New Moon

      tak jsem napsala mejlíka ještě do společnosti Hollywood Classic Entertaiment (společnost, ktera by New moon měla na DVD vydat, vydala i Stmívání) ohledně datumu vydání a čekám na odpověď. Až mi nějaká dorazí, napíšu Vám to sem *3*
  • lucine.cz.ka.ulitz

    mocnost!

    hafoo..to je fakt mocnej film.. *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší