Přejít na výpis diskuzí

Twilight sága: Nový měsíc

FILM 12.12.2008 
1894 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KDE NAJDU FILM NOVÝ MĚSÍC

    Ahoj chtěla bych se zeptat kde najdu nový měsíc ke slédnutí?Nevíte jestli je už na DVD?
    • Re: KDE NAJDU FILM NOVÝ MĚSÍC

      ten asi nenajdes ja to ctu zatim v knizce a to anglicky fung nova kniha..a cesky bude v kinech v listopadu ano twiglich ten prvni je jen anglicky a byl u me teda v irsku vkinech pred mesice tak nevim ale bude to super film ...... *14* *14* *14* *4* *4* *4* *3* *3* *3*
    • Re: KDE NAJDU FILM NOVÝ MĚSÍC

      nikde *15*
    • Re: KDE NAJDU FILM NOVÝ MĚSÍC

      No rekla bych ze zatim nikde kdyz to ma asik nekdy v listopadu teprve premieru:-D
  • :D

    Musim se samozřejmě připojit ke všem obdivatelům Stmívání a spol... *1* *15*
  • adrianga

    odepište mi někdo na to do vzkazůů!! pls

    Chtěla jsem se zeptat, vrátí se Edward do Forks a budou tam zas bydlet??? a kolik bude Belle v dalších dílech.. *7* pls napište do vzkazů
  • will22

    Twilight

    ahoj moje segra cetla vsechny ctyri knizky a prej se bella stane upírem a behem 14 dnu porodi dceru a ta dcera ji zlomi zebra pater a dalsi veci a oni ji udelaj upirem aby neumrela *3*
    • Re: Twilight

      Cože..... takhle tragický to bude jo ? wow
    • miss_blonde

      Re: Twilight

      jo to mas pravdu presne takhle to bude
  • ._misha_.

    ...

    Už se těším až ten film výjde....a určO si přečtu knížku....už, aby tO bylO v kinech :-D
  • Všechny díly v .doc

    Ahojky, mám všechny díly knížek v pc a klidně vám je pošlu....Mám i čtvrtý díl, naprosto bezchybný překlad-tak jak bude v knížce...Mám kamarádku, která má nějaký známosti a podařilo se to "ukrást";)

    PS: kdyby měl někdo zájem, tak mi napiště na mail, nehodlám to tady čekovat každý 2 minuty;o)))
    • Re: Všechny díly v .doc

      Ahoj sím pošli mi ty názvy všech knih mc dík.
      • Re: Re: Všechny díly v .doc

        Stmívání .... Novej Mesíc .. Zatmění ...Rozbřesk *14*
        • Re: Re: Re: Všechny díly v .doc

          ještě Půlnoční Slunce
    • Re: Všechny díly v .doc

      Ahoj, prosím tě mohla by si mi na mail poslat všechny díly? moc ráda bych si to přečetla....díky moc *4*
    • Re: Všechny díly v .doc

      Ahojky neposlala by jsi mi ty knížky mailem?Díky moc akasha8
    • Re: Všechny díly v .doc

      Vracim všechno, co jsem napsala:D...Už mám dost věčně to naprosto všem posílat....Asi mi pod tíhou e-mailu spadne mail....Fakt promiňte, ale už stačí....
  • Twilight

    Ahoj lidi, nemohl by mi prosim nekdo poslat do mailu preklad následujích třech knížek po Stmívání. Případně to může být i v ajině...Moc diky
    tady je email: smidova.paja@seznam.cz
  • Dotaz

    Nevíte někdo jestli be Bella stane upírem a jestli si Edwarda vezme ???
    • pajusga

      Re: Dotaz

      jo vezme si ho a stane se upírem když.. no po velice zajímavé události =)
    • Re: Dotaz

      jak sem si tak četla komentáře tak asi jo
  • ???

    Nevíte někdo jestli se Bella stane taky upírem ???
    • arejinka

      Bella

      Ve Stmívání visaje Edward Belle z krev s jedem takže se nepromění ale v New Moon nevim to sem neviděla
      • Re: Bella

        Mno a na novej mesíc si počkáš eště dlouho ... a promění se až v Rozbřesku ale nwm kdo jí promění jestli Alice bo Carlisle... bo Edward ... *7*
        • anca.trhla.anca

          Re: Re: Bella

          Ervard jíí promění
      • Re: Bella

        promění se až ve 4 takže v Rozbřesku *4*
    • Re: ???

      ano stane..porodi dceru a zastavi se ji srdce..Edward ji premeni..atd atd ..asi jsem toho rekla az moc *1* *1*
  • s kym Bella zustane???

    ahojky newite s kym bella zustane jesi s Edwardem bo s kym??
    • Re: s kym Bella zustane???

      Bella zůstane s Edwardem...s kým jiným:) Jacob bude mít Renesmee:) (Nessie - dcera Belli a Edwarda)...ou....nějak moc to vyzrazuju...
      • pajusga

        Re: Re: s kym Bella zustane???

        no ani ne... kdyby se tady všem opravdu libil tento přiběh tak by to věděli takže klidek.. aspon budou vic napjatý

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit