Přejít na výpis diskuzí

Twilight sága: Nový měsíc

FILM 12.12.2008 
1894 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tw

    Souhlasím na tomto díle mi vadí že tam Edward celou dobu nebude ale pak ten konec stojí za to. Edward je taková moje srdeční záležitost *14*
    • ddaaddaa

      Re: Tw

      jj presne tak moje taky ja ho zeru ale ten herec rob pattinson je hezci jakou upír Edvard nez normalne
    • ajulina

      Re: Tw

      presne!!!!!!!! *9* !!!!!!
  • elio

    new moon...

    Na tomhle dile me stve jen jedna maličkost *1* *1* skoro celou dobu tam neni edwar(robert) *4* a chudak bude bella(kristyn)...bude se muse kamaradit s Jacobem-alias vlkodlakem...bud edward nebo jacom... *7* Edward zvítězí.. *3* *3* *1* *1*
  • VSEHCNY DILY!

    Ahojte, mam vsechny 4 dily ve forme wordu 2003 v dobrem prekladu a dobre forme samozrejme kompletne!! Tak kdybyste nekdo chtela a jste fanda jako ja, tak mi na MAIL annie111@seznam.cz napiste a ja vam to poslu :-) P.S.: tyhle knihy jsou nej, uplne jsem propadla tomu kouzlu :-)
    • lily.11

      Re: VSEHCNY DILY!

      Ahoj,kdybys mi to mohla taky poslat tak budeš fakt zlatá.Dík *3*
    • Re: VSEHCNY DILY!

      ahoj kdyby si mi je taky prosim poslala!byla bych moc ráda
    • Re: VSEHCNY DILY!

      ahojky,pošleš mi je na mail evelynparker@seznam.cz prosím?děkuju *4*
    • selene66

      Re: VSEHCNY DILY!

      ahojky mohla bys mi prosim poslat 4?,na meilik sisi6666@seznam.czdekukuju moccccc *3*
    • Re: VSEHCNY DILY!

      Jestli budes tak hodna a posles mi to taky..muj mejl je ewka10@seznam.cz
      moc dekuju
    • Re: VSEHCNY DILY!

      Ahojky..pls mohla bys mi je taky poslat namail? moc pls...děkuju moc!=)
    • Re: VSEHCNY DILY!

      To sice není odpověď na oříspěvek ale chtěla jsem se zeptat jestli po Rozbřesku je jěště nějaký pokračování..nějaký pulnoční slunce???...nebo jsou jen 4 díly??
      • Re: Re: VSEHCNY DILY!

        Ahoj,
        díly jsou čtyři - Stmívání, Nový měsíc,Zatmění a Rozbřesk....Půlnoční slunce je z pohledu Edwarda, ale ještě není dopsaná *9* *9* *9*
        • bella.cullen

          Re: Re: Re: VSEHCNY DILY!

          a asi hned tag nebude *9* páč autorka jí začala psát a nějakej debil jí zveřejnil na netu nebo co!!říkala mi to kamarádka!!!tag doufejme že jí dopíše *9*
          • kiki.nnka

            Re: Re: Re: Re: VSEHCNY DILY!

            Ano ano... někdo to zveřejnil na netu, proto to prodloužila..
    • Re: VSEHCNY DILY!

      ahoj tak to je super.kdyby mije mohla bylo by to skvělé.mona můj email Bandit.gsf@seznam.cz moc dík jsem taky velký fanda *3*
    • kropina

      Re: VSEHCNY DILY!

      jeee:D..plís pošleš mi to taky na mail missblonde@seznam.cz dík moc*4*
    • elio

      Re: VSEHCNY DILY!

      jo ....kdybys bila tak hodna a poslala...muj e-mail je elio99@seznam.cz
      *3* *3* *3* *3* *5* *5*
  • jahoda001

    Knížky

    Ahojky jen jsem se vas chtěla zeptat jestli nemáte nějakou webovku na knižku Stmívání, Nový měsíc a tak kdyžtam mi to prosim napište dík
  • jitkasa

    rozbřesk

    Ahojky lidičky chtěla bych vás mocky poprosit o radu(webovku) kde bych sehnala poslední díl rozbřesk ke stahnutí*7* Díky předem *1*
    • Re: rozbřesk

      Rozbřezek (Svítání) ještě nevyšlo v ČR. bude tu až asi 14.3.
      • Re: Re: rozbřesk

        Je sice pravda, že knížka má vyjít až v březnu, ale když půjdete na ulozto.cz a zadáte si tam Rozbřesk, tak si ho můžete stáhnout *4* Já osobně už to mám přečtené *3*
  • elio

    kniha

    Připadámi to hodně divny ,že budou mít dite .....no jestli se teda bella stane upírem tak nee...ale jestline a bude clovek tak jo pac edwart se musi porad drzet aby ji nezabil a pochibuju jestli bi s ni spal *7* *7* *5* *5*
    • Re: kniha

      Ahojky ve 4. díle jak odjedou na svatební cestu tak se spou vyspí asi 2X a pak bella zjistí že je těhotná, edward bude chtít aby si to nechala vzít,ale nakonec pomáhá i u porodu. *15*
      • monishka

        Re: Re: kniha

        Mhm:D Edward pomáhající u porodu:D Zvláštní představa...:D
        • nicholas

          Re: Re: Re: kniha

          no... ani bych neřekla že pomáhal, spíše to celý všechno oddřel, protože Carlisle s ostatníma byly zrovna na lovu když bela začala rodit
          • Re: Re: Re: Re: kniha

            Jo a Rose nemohla ovládnou svoje chutě *1*
    • Re: kniha

      jenze on ji to slibil kdyz si ho vezme ve tak ze se s nou vispi ve 3 dile
      *4*
  • Není to náhodou o NM?

    Ehm.. Jen tak mimochodem, já myslela, že tohle je diskuse k filmu a né k BD (4. knížce)... *3*
    JaniCZka (about-twilight-saga.blog.cz) *3*
    • monishka

      Re: Není to náhodou o NM?

      Všechno to na sebe navazuje... *8*
  • edwardcullen12

    ............

    jestly chcete neco vedet jeste ptejte se rada zodpovim *3*
  • edwardcullen12

    .......

    Hele Bella bude upírem xDa bude mít mímo xD *1*
  • Jak to bude

    Hej lidi nechte se překvapit *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit