Přejít na výpis diskuzí

Twilight sága: Nový měsíc

FILM 12.12.2008 
1894 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nykysek

    jak to bude

    newíte někdo jestli pk bella bude upírem???
    • Re: jak to bude

      tak to by me zajimalo....ale nekde jsem cetla, ze v tom 2. dile Bella zachrani Edwarda...tim, ze se musi stat upirem a Carlisle rekl ze pry az po maturite ...tak nevim ....ale zajimalo by me to....:-)
      • Re: Re: jak to bude

        No však ano, ale to je v druhém díle, pak nachází další dva... radši si to přečtěte a pak se dohadujte
    • pajuska87

      Re: jak to bude

      Přečti si 4.díl *1* .Jestli budeš chtít můžu ti to poslat e-mailem.Je to neoficiální překlad.Hoď sem e-mail a já ti to v pátek pošlu *4*
      • Re: Re: jak to bude

        ahojky,hele poslala bys mi na mail ten 4. dil???Byla by ti moc vděčná..moe adressa je:ancovickar@seznam.cz *4* *7*
      • Re: Re: jak to bude

        ahojky...prosím moc..poslala by jsi mi ho také?:)..byla bych ti mocík vděčná *3*
      • Re: Re: jak to bude

        ahojky. mohla bys mi pls taky poslat 4 dil? i když je neofiiální.. předem ti děkuju...
      • selene66

        Re: Re: jak to bude

        ahojky muzes mi ho poslat taky na email?sisi6666@seznam.cz dekuju *14*
      • Re: Re: jak to bude

        ahojky prosim prosim neposlala by jsi mi taky ten preklad rozbresku??? *3* moc moc prosim *4*
      • Re: Re: jak to bude

        Ahojky!!taky bych prosila ten poslední díleček *14* kukuju *14* eskymakpetra@seznam.cz
  • edwardcullen12

    ........

    a Jacob se prej zamiluje do ty dcery její.......myslim že Edward nebude mít radost xD
    • mysak.kol

      Re: ........

      nejen Edward, ale i Bella. Byla to sranda číst. Ta dcera se jmenuje Renesmee. Rene a Esme dohromady.
    • Re: ........

      to je blbost...ne??....nebude to trosku vetsi vekovy rozdil?:-D... a jak vis ze budou mit holku?? *3*
      • Re: Re: ........

        Rozdíl tam bude, ale nebude znát. Vlkodlaci stárnou ale pomaleji. Mám dojem že deset let našich je jako jejich rok...
        • nicholas

          Re: Re: Re: ........

          ne, oni vůbec nestárnou, až když omezí nebo spíše se přestanou přeměňovat tak zase začnou starnout
          • mysak.kol

            Re: Re: Re: Re: ........

            A hlavně Renesmee roste strašně rychle. Patnácti let dosáhne v průběhu 5let. *3*
      • Re: Re: ........

        si zkus precist knizky a pak pochopis a o tom ze to bude holka se pise skoro vsude ;)
  • :-D

    Ahojky...je pravda, ze Bella v kteremsi dile otehotni s Edwardem??...nekde jsem to cetla v komentarich:-)
    • Re: :-D

      Je to pravda ale až ve 4.
  • Režisér

    Nevím jak to tady mám přidat, ale režisér Nového měsíce je Chris Weitz.
  • Rozbřesk vyjde

    To je pěknej kec že Rozbřesk vyjde 11.12. vyjde 11.2. 2009. Pro přesnější informaci!!!!!!!!!!!!!! *10* *16* *8* *5*
    • monishka

      Re: Rozbřesk vyjde

      Holka se prostě asi překlepla a místo 11.2 dala 11.12 se z toho všichni nepodělejte
  • Knížky

    ahojky chtela bych se zeptat jak se jmenují ty knížky??? díky
    • edwardcullen12

      Re: Knížky

      1.díl-Stmívání
      2.díl-Nový Měsíc
      3.díl-Zatmění
      4.díl-R ozbřesk(nevišel ještě)
      • luida

        Re: Re: Knížky

        rozbřesk už vyšel
      • nicholas

        Re: Re: Knížky

        5.díl-Půlnoční slunce(píše se(z pohledu Edwarda))
        • mysak.kol

          Re: Re: Re: Knížky

          DĚLÁŠ SI SRANDU? TO JE PRO MĚ NOVÉ! FAKT MÁM RADOST. KONEČNĚ SE MÁM NA CO ZASE TĚŠIT. DÍK ZA ZPŘÍJEMNĚNÍ DNU! *14* *14* *15* *15* *15* *15* *15*
  • edwardcullen12

    4díl.

    nevíte kdy vyjde rozbřesk???pls *7* *4*
    • Re: 4díl.

      To nevím, ale jestli myslíš knihu tak ta už vyšla..film bude asi tak přibližně za rok..:(
    • Re: 4díl.

      11.2.2009 ta kecka není spávně informovaná!!!!!!!!!!!!!!!!! *16*
  • dotaz

    Ahojky...chtela bych se zeptat o cem je 2. dil? Bude tam vystupovat Edward? *3*
    • pajuska87

      Re: dotaz

      Proč se všichni ptáte jak to dopadne *1* ,přečtěte si knížky.Jsou fakt super
      • Re: Re: dotaz

        nestiham cist:-) ...mam hafl knizek na cteni...
    • Re: dotaz

      Napíšu to stručně. Jasper se neudrží, Cullenovi odjíždí, Belle hrábne, půl roku se potuluje jako zombie, sbližuje s Jacobe Blackem, dává se na adrelinové sporty, z Jacoba se stane příšera - vlkodlak - stále nejlepší přítel Belly, Viktoria se vrací, vlci chrání Bellu, zatímco si Bella skočí z útesu za účelem slyšet hlas Edwarda při zvýšeném adrenalinu. Alice uvidí Bellu skákat a okamžitě jede do Forks, s myšlenkou, že se Bella chtěla zabít. Rose to volá Edwardovi a ten se rozhodne jet do itálie k zámožné "rodině" Volturiových, aby se zabil, protože život bez Belly pro něj nemá cenu. Bella s Alicí ho jedou zastavit, nakonec se to podaří, ale Volturiovy nesouhlasí, že Bella je stále člověk, přestože toho ví až moc. Skončí to dohodou, že Volturiovy se za nějáký čas přijedou ujistit, že Bella již není člověk. Cullenovi se vrací, Bella má domácí vězení, Jacob odveze k Belle její motorku(část adrenalinu) a Charlie zvýší trest. Cullenovi odhlasují že Bella bude upírem. S Carlisleem se dohodnou že se tak stane po maturitě. Bella ovšem chce, aby ji přeměnil Edward a ten souhlasí jen pod podmímnkou, že si ho Bella "předtím" vezme. To ovšem nechce Bella. Konec nachází s tím že Bella je opět téměř šťástná díky Edwardově návratu, ovšem malý kousek zůstal u Jacoba, se kterým jsou v rozepři. Vlkodlaci a upíři se nikdy neměli moc v lásce...
      Jejda, promiň řekla jsem stručně... *7*
      • 0-petunka-0

        Re: Re: dotaz

        je to moc hezky stručně napsaný...díky :-* *3*
      • Re: Re: dotaz

        Taky bych se chtela zeptat jestli zustane bella s edwardem a stane se upirem prosim napis... *4* *4*
        • Re: Re: Re: dotaz

          jj stane ale as v rozbresku na konci, jo a myslim ze v zatmeni nwm jiste Edward Bellu o něco poprosi aby udelala as se stane upirkou (souvisi to s Emmettem a sílou novorozených) tak si to dobře pamatujte na konci rozbřesku je to pak fakt drsný když jí to Edward připomene.
          • Re: Re: Re: Re: dotaz

            ne uplne na konci asi tak uprostred a pak je popisovanej jeji zivot v podobe upira *3*
      • Re: Re: dotaz

        hoj chtela sem se teda zeptat stane se bella upirem a teda zustane s edwardem????? *4*
    • Re: dotaz

      Napíšu to stručně. Jasper se neudží, Cullenovi odjíždí, Belle hrábne, půl roku se potuluje jako zombie, sbližuje s Jacobe Blackem, dává se na adrelinové sporty, z Jacoba se stane příšera - vlkodlak - stále nejlepší přítel Belly, Viktoria se vrací, vlci chrání Bellu, zatímco si Bella skočí z útesu za účelem slyšet hlas Edwarda při zvýšeném adrenalinu. Alice uvidí Bellu skákat a okamžitě jede do Forks, s myšlenkou, že se Bella chtěla zabít. Rose to volá Edwardovi a ten se rozhodne jet do itálie k zámožné "rodině" Volturiových, aby se zabil, protože život bez Belly pro něj nemá cenu. Bella s Alicí ho jedou zastavit, nakonec se to podaří, ale Volturiovy nesouhlasí, že Bella je stále člověk, přestože toho ví až moc. Skončí to dohodou, že Volturiovy se za nějáký čas přijedou ujistit, že Bella již není člověk. Cullenovi se vrací, Bella má domácí vězení, Jacob odveze k Belle její motorku(část adrenalinu) a Charlie zvýší trest. Cullenovi odhlasují že Bella bude upírem. S Carlisleem se dohodnou že se tak stane po maturitě. Bella ovšem chce, aby ji přeměnil Edward a ten souhlasí jen pod podmímnkou, že si ho Bella "předtím" vezme. To ovšem nechce Bella. Konec nachází s tím že Bella je opět téměř šťástná díky Edwardově návratu, ovšem malý kousek zůstal u Jacoba, se kterým jsou v rozepři. Vlkodlaci a upíři se nikdy neměli moc v lásce...
      Jejda, promiň řekla jsem stručně... *7*
      • Re: Re: dotaz

        Paráda děkuju:-). Už se nemůžu dočkat, až to zfilmují :-D
        • pajusga

          Re: Re: Re: dotaz

          lepší by bylo si to přečíst- je to víc fascinující, a to mi potvrdila i holka co za život přečetla jednu knižku z donucení =D
  • :)

    knížky sou o hodně lepší...a myslim si že ve filmu vynechali docela dost podstatnejch věcí.. *16* fakt sem zvědavá jak nafilmujou další díly..:)a sem zvědavá jak natočej 4..doufám že nevynechaj to jak spolu spěj a ani to dítě co čeká bella.. *1* *3*
    • Re: :)

      Hej! :D
  • JuPíÍíÍííÍ xD

    nuu.. upe nejvic se tesim.. i dyz nevim na co .. vzhledem k tomu ze tam edward je tak malo.. uz sem precetla vsecky 3 dily.. a ted nemam co delat.. neska sem si prohlizela Breaking down v ajině.. ma to něco přes 700 stran :D.. jouuu :D.. nevite nekdo kdy to vyjde v cestine ? .. pisnete mi pls na mejla klara.steflova@seznam.cz .. what if i'm not superhero ?.. what if i'm bad guy ? ... ... and so lion fell in love with lamb ... what a stupid lamb... what a sick masochistic lion ... :D.. uz mlcim :D
    • Re: JuPíÍíÍííÍ xD

      mám to na stránce jestli chceš Breaking Dawn v češtině http://martasekbrabis.webovastranka .cz
      jsou tam všechny díly:)
      • Re: Re: JuPíÍíÍííÍ xD

        for Janička: Ahoj, wow, je to uzasny. Fakt moc diky-sice to nebylo urceny me ale jukala sem se na ten tvuj blog a stahla sem si to tam. Fakt diky, je to uzasny- Miluju Stmivani a lowuju Edwarda- jeho pohled- NEEEEEj
    • Re: JuPíÍíÍííÍ xD

      Tak, tak xD
      Si přečtu ty anglický výroky, tak úplně slyšim ten jeho hlas... :D
      Musim se přidat a trochu se vytáhnout :D
      Film jsem viděla pětkrát v kině (ano, upravdu takový magor jsem...) a dvakrát na netu (dneska to mám na programu také :D). Momentálně čtu Stmívání, ale musim si ho šetřit! :D Nechci to moc rychle přečíst...
      Jsem si stoprocentně jistá, že si přečtu celou ságu a ne jenom jednou... :D Asi jako Harry Potter, kterého čtu taky pořád dokola...
      Nedokážu teď poslední dobou myslet na nic jiného.
      Protože Twlight sága...
      Forever begins now!
      :D Nemůžu se dočkat Nového měsíce :)
      • Re: Re: JuPíÍíÍííÍ xD

        Oh, nejsi moje sestra? =D
        Já jen, že film jsem viděla taky aspoň desetkrát- v kině jen jednou, no *1* ale doháním to na netu...
        Knížky jsem přečetla všechny za týden *4*
        Harryho Pottera jsem taky četla každou knížku minimálně tisíckrát a celý dny jsem jinde, protože musím myslet na Stmívání... *1* juj... *4*
        • Re: Re: Re: JuPíÍíÍííÍ xD

          ja myslim ze takovejch holek je mnohem vic...........
          ........a ja se mezi ne samozdrejmě řadim taky *1*
          • Re: Re: Re: Re: JuPíÍíÍííÍ xD

            jojo já takyy.... *9* *1* *3* *14* *14*
    • Re: JuPíÍíÍííÍ xD

      Ahoj..no rozbřesk vyjde 11.2..xD
      • Re: Re: JuPíÍíÍííÍ xD

        Já se ptala v knihkupectví v Luxoru a Rozřesk by měl vyjít 14.Února- na svátek zamilovaných!
        A řekla bych, že je to pravda, jelikož to bylo i v jednom časopisu vyloženě o Twlight... :)
    • Re: JuPíÍíÍííÍ xD

      Ahoj..no rozbřesk vyjde 11.12 ..:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit