Přejít na výpis diskuzí

Odložené případy

FILM 1.6.2007 
93 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prosím

    Čau, předm bych chtěl poděkovat za každou odpověď. Mám staženou písničku z onoho seriálu a bohužel nevím jak se jmenuje a to mě drtí často se tam objevuje "what is life" . Je to taková píseň s akustickou kytarou. Kdyby nikdo přece jen tušil mohl bych poslat celou píseň. Děkuji Matěj N.
    • lily39

      Re: Prosím

      nevis ze ktereho dilu ta pisnicka je? kdyz mi ji posles na mail Trixie.T@seznam.cz, zjistim ti jeji nazev..zatim ahoj.. *4*
  • johnlennon96

    please

    prosim jak se menoval dil kterej se odehraval v roce 1964
    a 16ti letá holka měla mimino a potom ji zabyla naka druhá holka dik predem *7*
    • lily39

      Re: please

      ten dil se jmenuje Pokoj, kde se dává sbohem (The Good-Bye Room), a je ze 4. série
  • ...

    chtěla bych se zeptat jak se jmenoval ten díl kde dva kluci stříleli v obchoďáku..a hledali toho kdo jim držel tu kameru...nakonec to byla ta holka co je k tomu vyprovokovala...předem dik za odpověď *4*
    • tomzaza

      Re: ...

      Tak ten díl se jmenuje Rampage (Běsnění). A byl to začátek 4 série.
  • tomzaza

    lily39

    Chci ti popřát ať ti to dobře dopadne a užij si prázky co nejvíc *5* *5* . Zatim ahoj *4* *4* *4*
    • lily39

      Re: lily39

      Tobe samozrejme taky, uzij si prazdniny co nejvic :-)
  • tomzaza

    lily39

    A co jinak jak se máš? Co zkoušky? Jestli to teda neni tajný. *4* *4* *4*
    • lily39

      Re: lily39

      Naprosto na houby, vypada to, že ze skoly letim *9* *16*
      • tomzaza

        Re: Re: lily39

        Jak to dopadlo? A na jakou školu vlastně chodíš?
  • tomzaza

    blog

    Jo pomohla. Koukal jsem na tvůj blog. Dobrý úpravy. *1* *1* *1* *1*
    • lily39

      Re: blog

      Proc ten smich? Zatim to je ve fazi priprav, takova zkusebni verze bych rekla..spis ted vaznou novinky, coz je skoda :-(
      • tomzaza

        Re: Re: blog

        Ne, ja jsem to myslel dobře. Blog máš fakt dobrej. Jen jsem asi vybral špatnýho smaila. *4* *4* *4* *4*
        • lily39

          Re: Re: Re: blog

          to je stejne fuk, kdyz tam nikdo nechodi :-D
          • tomzaza

            Re: Re: Re: Re: blog

            Já tvůj blog naštěvuju pravidelně. A docela dost sem se dozvěděl nových věcí o Cold Case. Jen tak dál. *4* *4* *4*
  • tomzaza

    Soundtrack

    Fakt moc díky. Já bych to nenašel. Fakt díky. *15* *15* *15* *15* *15* *15* *1* *1* *1* *1*
    • lily39

      Re: Soundtrack

      Žádný problém, já Odložené případy prostě žeru a většinou o nich najdu, co potřebuju..Snad ti ta stránka pomohla;)
  • tomzaza

    lily39

    Tak ať ti to dobře dopadne. *4* *4* *4*
    • lily39

      Re: lily39

      diky, zatim to trochu jde, jak u kteryho predmetu no :-) jo, a soundtrack cely najdes na www.have-dog.com/coldcase
  • tomzaza

    Dotaz

    Chci se zeptat jestli někdo nemáte soundtrack k 8 epizodě (Obecná odpovědnost= It Takes A Village)
    5. série? Nebo názvy tracků? *7* *7*
    • lily39

      Re: Dotaz

      Mat Kearney "Undeniable"

      Common "The People"

      Kanye West (ft. Common & Talib Kweli) "Get Em High"

      Corinne Bailey Rae "Put Your Records On"

      KJ-52 "You're Gonna Make It"
  • tomzaza

    lily39

    *15* *15* *15* Kouknul jsem na tvůj blog a máš to dobrý. Ale co mě úplně dostalo, bylo video jak je Kathryn roztleskávačka. To bylo nekompromisní. *1* *15* *1*
    • lily39

      Re: lily39

      To video je super! Nebo parodie na Odlozene pripady taky stoji za to*1* Snazim se na blogu delat co nejvic, ale ted mam az nad hlavu skoly - zkouskove fuj *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit