Přejít na výpis diskuzí

Odložené případy

FILM 1.6.2007 
93 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Help me

    čaute lidi, máme veikánskou prosbu. Odložený případy se snažím stahovat, ae mám jich bohužel jen pár.Víc sem jich nenašla. Jestli máte někdo nějakej odkaz kde se to dá stáhnout, pokud možno česky, budu fakt vděčná, děkuju mockrat. *3*
  • lily39

    Můj blog

    Ahoj všichni fanoušci seriálu Odložené případy! Nedávno jsem založila svůj blog o tomhle skvělém seriálu, takže kdo budete chtít, můžete se podívat na HTTP://WWW.COLDCASE-SITE.BLOG.CZ *4* Chci ten blog pojmout trochu jako web, přidávat tam novinky o seriálu, hercích, písničkách apod. Budu se těšit na vaši návštěvu! *3*
  • 93domca

    Online

    Nevíte,kde sehnat na netu tenhle seriál?:D Našla jsem půl tuctu filmů a seriálů,ale odložené případy ne...byla bych vděčná,kdyby dal někdo link
    • lily39

      Re: Online

      mrkni na www.torrentz.com nebo kterykoli dalsi torrent kde stahnes vsechny dily - ja je mam a momentalne stahuju i 6. radu ktera bezi v USA a je naprosto luxusni - Cold Case jsou proste perfektni a nejlepsi! *3*
      • Re: Re: Online

        ahoj taky miluji serial Odlozene pripady kde stahujes tu novou radu co bezi v usa? *3* *3* *3*
        • lily39

          Stahování

          Jestli umíš stahovat přes torrent tak tam normálně najdeš všechny nový díly..Není to nic složitýho *3*
  • TV NOVA spot s Kathryn Morris !!!!!

    NEVÍTE, JESTLI JE TADY NĚKDE NA NETU TEN NEW SPOT BO CO TO JE, JAK TAM Kathryn Morris PŘEJE VŠE NEJ TV NOVA ???? KDYŽTAK MI NA MAIL POŠLETE ODKAZ !!!!!! THANKS
    SERIÁL JE NAPROSTO ÚŽASNÝ A NEJLEPŠÍ !!!!!!!:)

    můj mail: vanessaca@seznam.cz *3* *4* *14* *3*
    • lily39

      Re: TV NOVA spot s Kathryn Morris !!!!!

      ten spot sem hledala a nic..stejne mi prijde divny ze by to Kathryn pro TV Nova namluvila *7*
      • lily39

        TV NOVA spot s Kathryn Morris!!!!!

        Tak se mi podařilo najít na youtube ten spot pro TV Nova - mrkněte se http://www.youtube.com/watch?v=f4eX Bc_Tg2k *3*
  • nika1979

    o.p.

    .....¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨
    ******* *********************************** *********************************** ******************
    odložené připady
    genialni *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • 2 HERCI

    Ahoj, potřebuju nutně zjistit jak se jmenuje herec, kterej hrál ve 14. dílu III.řady bankovního lupiče Julia *14* a v tom samým dílu je i kluk kterej vozí Lilly na motorce, nevíte někdo?
    • lily39

      Re: 2 HERCI

      Přítel Lily se v seriálu jmenuje Ray, herec v civilu potom Brennan Elliott..Ten bankovní lupič z S03E14 se jmenuje v seriálu Julius a herec v civilu je Jeremy Davidson..mrkni na www.imdb.com nebo www.tv.com, kde najdeš něco o Cold Case a hercích. *3*
  • Miluju odložený případy

    Odložený případy jsou úplně supruvý. Je to můj nejoblíbenější seriál. *14* *14* *4* *1*
  • Asi zradila technika...

    ...ale prošvihnul jsem 16 díl "V." série, který šel 27.8. v televizi. Buď jsem to špatně naprogramoval nebo celé zařízení kleklo.
    Nemůže mě někdo pomoci, kde tento díl dodatečně sehnat, ať mám ucelenou sérii? Za všechny rady i informace budu vděčný.
    Děkuji Marty
    • lily39

      Re: Asi zradila technika...

      tenhle dil mam, pokud ho jeste shanis, dej vedet..
  • mimi.for.love

    Ahooooooooooooooj!!

    Čusík lidičky *3* potřebovala bych zjistit, jak se jmenuje ten krásnej vyšetřovatel, co pracuje skoro pořád s Lilly Rush, víte kterej ne? já jsem zapomněla, jak se jmenuje... předem díky za radu, Odložené případy jsou nej seriál! *3* *14*
    • lily39

      Re: Ahooooooooooooooj!!

      Detektiv Scotty Valens, v civilu Daniel Pino, alias nadhernej chlap a hlavne skvelej herec *3*
  • knihomolkaivy

    Upravila jsem popis seriálu

    Upravila jsem popis seriálu, tak doufám, že to takhle bude přehlednější než to předchozí *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit