Přejít na výpis diskuzí

Odložené případy

FILM 1.6.2007 
93 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DvD

    Ahoojek.....tenhle seriál je naprosto nejlepsí uplne goooooddddd*14* *14* !!!....Stráásne mooc prosim nemate nekdo ty epizody na DvD?? jestli jo tak mi pisnete *4* *14*
  • joseph

    Ahojky newíte nekdo jak se jmenuje Joseph svýn jménem.Byl v 3 epizodě (název joseph)uplně nakonci,prosím kdo to ví tak mi písnete na e-mail ju? díky moc
  • Vcelku škoda...

    Už dlouho pokukuju po týhle stránce, ale až teprve teď jsem se rozhodla sem napsat.
    Dnes jsem jako obvykle hltala tenhle úžasnej seriál, jen ten dnešní konec mi přišel takový otevřený, neúplný...
    Tak mě napadlo, dneškem to má končit úplně nebo se ještě někde natáčí další řady?
    Jinak kdybych měla Odložené případy shrnout, byl to bezesporu jeden z nejlepších seriálů, který mě prostě naprosto dostal a občas jsem si i pobrečela.
    Tak by ho mohli zase někde opakovat... *1* *3* *1*
  • pripady

    je to skvelej serial jen je skoda jak to skoncilo *9* ...ale zase nikdo nemuze rikat ze uz to bylo trapny jak to bylo dlouhy,ze je to jeden z tech nekonecnejch a pitomejch serialu..podle me skvelej *3*
  • Božíííí

    Wyděla jsem hodně takowych seriálů...ale ten je 100% nejlepší*14* ....už ten názew ODLOŽENÉ PŘÍPADY...a ta úwodní písnička je taky nádherná*14*...wzalo mě to za sdrce a sleduju to pořad..je to dobrej seriál...néé jako Walker Texas...bláá bláá bláá *13* ...u toho se jenom směju jak je to trapné *9* *9* *10* *7*
  • werrca

    je to suprovej seriál *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit