Přejít na výpis diskuzí

Odložené případy

FILM 1.6.2007 
93 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sandralombardi

    Odložené případy

    Odložené případy jsou fakt super seriál nejhezčí díl byl ten když tam nakonci hrála ta písnička od One Republic Apologize fakt super
  • heath.4ever

    skvělej seriál

    Odložené případy úplně miluju.Nejlepší je konec jak jde někdo s tou krabicí a hraje vždycky nějaká skvělá písnička!!Můj nejoblíbenější díl je Na věky modrá!!♥
  • knihomolkaivy

    Bomba seriál!

    Tenhle seriál upe žeru! Je fakt skvělej po všech stránkách, s mamkou jsme do něj uplně zažraný *1* . Líbil se mi včerejší díl Sabotáž, hlavně na konci písnička od One Republic, Apologize (neremixovaná verze bez Timbalanda). Ten konec neměl chybku *1* *1* .
    P.S.: Daniel Pino je tááák sladkej! Prostě borec! *14* *14* *14* *14*
  • V (6)

    koncilo to odesel jsem hledat hvezdy dekuju T... ale to nemyslim
  • V (6)

    Ahoj nevite prosim jak byl ten citat v dnesnim dilu? byl od oscara wilda... neco o hvezdach... slo o pripad cernosskeho 14 leteho chlapce s nadanim pro matematiku... zabil ho bratr(nevlastni) pomozte mi prosim
  • IV (17)

    prosím kde najdu jak se jmenovali herci z tohoto seriálu v díle 17? řadě IV ?? *8* odpověĎ mi pošlte na e mail.. plosím..
    • Re: IV (17)

      myslíš toho kluka jak tancoval??tak to je Nathan Halliday *14* *4*
  • :-)

    ahojky mohl by mi prosím někdo poslat jméno písničky jak se hraje na začátku seriálu ,, Odložené případy"
    na e-mail: alinka1@seznam.cz
    předem děkuji :-)
    • knihomolkaivy

      Re: :-)

      Tak pokud myslíš úvodní píseň celého seriálu, tak je to skladba s názvem Nara. Jestli chceš, tak ti ji pošlu *1*
      • Re: Re: :-)

        Ahoj,
        mohl bys prosim poslat pisen Nara take na muj email?diky
  • jeeaaa

    Nejlepší seriál co znám!!! Je upa good. Nemáte to někdo na dvd??? *14* *3*
    • lily39

      Re: jeeaaa

      Mam vsechny 4 rady plus patou krome dilu 2 a 4, coz je skoda..jo, jeste 8 dilu 6. rady ktera ted bezi v USA..
  • super

    zdarec..... tenhle seriál je fakt bezvadnej...... nemáte někdo nějaký písničky z případů???????????? pls pošlete mi je na mail díkes *3*
  • Barák

    Prosííím,potřebovala bych jméno herce,který hrál v dílu-Barák toho kamaráda Johna(nebo jak *4* )...jak nakonec umřel a byl v tom tunelu...nevíte někdo?? *9* Díky za odpovědi mějte se *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit